wmaraci reklam
lidertakipci

Google Benim Sitemi Neden indexlemiyor?

10 Mesajlar 1.764 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

akamaci akamaci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek IT
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
hikayelerimiz.com Adında deneme sitem var php ile yazdım seo etiketlerini sonradan ekledim yani açtığımher hikaye başlığı kendi adıyla geliyor buraya kadar sorun yok ama sorun ben seo kısmını yaptıktan sonra sayfa linkleri google da indexlememeye başladı. site:hikayelerimiz.com yazdığımda sadece php iken indexlenen sayfalar geliyor.(hatta benle ilgisi olmayan sayfalarda dahil) sorun ne olabilir robots.txt yide gozden geçirdim sıkıntı yok gibi çözüm önerilerinizi bekliyorum

wmaraci
reklam

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Site haritasını Google'a gönderdiniz mi?

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek IT
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Evet sitemap.xml gonderdim robots.txt kontrolüde yaptım

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
SEO kısmında hatalar yapmış olabilirsiniz, profesyonel birisine inceletin. Birde yeni eklediğiniz bir konuyu google gibi getir diyerek gönderin o zaman index alması lazım, yine almıyorsa site ayarlarında sıkıntı vardır.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.
wmaraci
wmaraci

seyitalidogan seyitalidogan hosting solutions Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 577
  • Beğeniler 77 / 163
  • Ticaret 5, (%100)
Aynı konudan bende muzdaribim takip.

Hostapot.com

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek IT
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

MaMiFilm adlı üyeden alıntı

SEO kısmında hatalar yapmış olabilirsiniz, profesyonel birisine inceletin. Birde yeni eklediğiniz bir konuyu google gibi getir diyerek gönderin o zaman index alması lazım, yine almıyorsa site ayarlarında sıkıntı vardır.

Şimdi kontrol ettim google gibi getirdede bir sorun yok kodlar normal geliyor hatada vermiyor.Seo kısmında ne yapılabilir çevremde yardım alabileceğim kimse yok kodla ilgilimidir?

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)

akamaci adlı üyeden alıntı

Şimdi kontrol ettim google gibi getirdede bir sorun yok kodlar normal geliyor hatada vermiyor.Seo kısmında ne yapılabilir çevremde yardım alabileceğim kimse yok kodla ilgilimidir?

Google gibi getir deyip gönderin daha sonra index alıp almadığını kontrol edin. İndex alıyorsa sitede bir sıkıntı yoktur.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

dragonwx dragonwx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 121 / 127
  • Ticaret 15, (%100)
Bende aynı sorundan müzdaripim google gibi getir dediğimde gelmiyor sitenin sadece 1 indexi mevcut ancak yazılar var sitemapte yolladım.

İnstagram Butik Hesabı Alınacaktır....

masalsi masalsi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 5, (%100)
o script baştan hatalı. seo namına ne varsa alayına karşı yapılmış :D

30 indexin var onlar da index demeye binşahit lazım yazılar. zaten içerik kopya full.

bence herşeyi sil sıfırdan wordpress kur. çoğu hikaye ve efsane özgün değildir biliyorum ama en azından başına üç beş cümle ekle kendi yorumunu. şöyle iyi böyle faydalı şunu anlatır bundan bahseder vs dersin.

Ek Olarak: pardon. son halini gördüm de durum düzeltilmiş. ben aramadan gidince eski indexleri ve halini görmüşüm.

mahallede bir kasap vardı kapıya duvar örmüş diğer kapı duvardan kapı açmış. ne olur. normal müşteriler şaşırır bazıları diğer kapıyı göremez geri döner. alışması zaman alır. siten de bu durumda. bişey yapmana gerek yok içerik girmen yeterli düzenli şekilde.

ancak içerikleri kısmen özgünleştir. en azından yukarda da söyledim başlığı benzersiz yap makale başına üç satır birşeyler salla.

• Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek IT
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

masalsi adlı üyeden alıntı

o script baştan hatalı. seo namına ne varsa alayına karşı yapılmış :D

30 indexin var onlar da index demeye binşahit lazım yazılar. zaten içerik kopya full.

bence herşeyi sil sıfırdan wordpress kur. çoğu hikaye ve efsane özgün değildir biliyorum ama en azından başına üç beş cümle ekle kendi yorumunu. şöyle iyi böyle faydalı şunu anlatır bundan bahseder vs dersin.

Ek Olarak: pardon. son halini gördüm de durum düzeltilmiş. ben aramadan gidince eski indexleri ve halini görmüşüm.

mahallede bir kasap vardı kapıya duvar örmüş diğer kapı duvardan kapı açmış. ne olur. normal müşteriler şaşırır bazıları diğer kapıyı göremez geri döner. alışması zaman alır. siten de bu durumda. bişey yapmana gerek yok içerik girmen yeterli düzenli şekilde.

ancak içerikleri kısmen özgünleştir. en azından yukarda da söyledim başlığı benzersiz yap makale başına üç satır birşeyler salla.

Dikkate Alacağım Site içeriği bana gelen maillerden alınarak blog haline getirmiştim kendi yazılarımda mevcut ama içeriği bitirmediğim için yayınlamadım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al