freelance iş ilanları

WordPress Kullananlar Dikkat Dizin Listeleme Açığı

19 Mesajlar 3.840 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

suncreative suncreative WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 20 / 31
  • Ticaret 1, (%100)
estağfurullah senden iyi olmasamda wp de uzmanım merak etme .htaccess içine aşağıdaki kodu yaz o zaman ne demek istediğimi anlarsın
Options -Indexes

wmaraci
reklam

Panarogga Panarogga Adsense Onay Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Adsense
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3021
  • Beğeniler 2 / 516
  • Ticaret 130, (%100)
doğrudur uzman arkadaş saygı duyuyorum

Gandalf Gandalf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web programlama , web tasarım , grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaş güzel bi konuya deyinmiş fakat sunduğu açık maçık alakası yok pekte bu config tarzı bi açıktı database bilgilerine erişebilende bu wordpress te zaten erişimi engellendi diye biliyorum açılsa bile beyaz sayfa olarak çıkıyordu en son kullandığım zamanlarda bu konuyu detaylı biçimde ileride sizlere açıklamayı düşünüyorum bir makale eşliğinde video ile.

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Arkadaş bir şekilde yardım etmek amacıyla konu açmış buraya. Bizim saygı duyup yanlış düşünüyorsa güzel bir dille uyarmamız gerekir.

İnsanın bir durup düşünmesi gerek bence. Bu adam buraya konu açmış ama sebebi nedir?
Bu adamın buraya konu açmasında yardım etmekten başka bir sebep arayan varsa şaşarım doğrusu.

Bu durumda neden bizlere yardımcı olmaya çalışan birine kırıcı tutumlarda bulunuruz anlamıyorum.

Hatası varsa hatası söylenir. Sonuçta arkadaşın niyeti belli. Yardım etmek ama hatayı da tutup yüzüne yüzüne vurmak nedir, yaptığı yanlıştan faydalanarak onu ezmek ve çok af edersiniz ama böyle düşündüm birden "bundan keyif almak" nedir?

WMAraci.com'da böyle şeyler görünce üzülüyorum.

Kardeşim konu için teşekkürler. Üzerine araştırma yaptım. Oldukça fazla bilgi sahibi oldum. Sen aldırma kırıcı olan insanlara.

İyi forumlar, iyi çalışmalar diliyorum herkese.
DenizOZTURK

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Arkadaş bir şekilde yardım etmek amacıyla konu açmış buraya. Bizim saygı duyup yanlış düşünüyorsa güzel bir dille uyarmamız gerekir.

İnsanın bir durup düşünmesi gerek bence. Bu adam buraya konu açmış ama sebebi nedir?
Bu adamın buraya konu açmasında yardım etmekten başka bir sebep arayan varsa şaşarım doğrusu.

Bu durumda neden bizlere yardımcı olmaya çalışan birine kırıcı tutumlarda bulunuruz anlamıyorum.

Hatası varsa hatası söylenir. Sonuçta arkadaşın niyeti belli. Yardım etmek ama hatayı da tutup yüzüne yüzüne vurmak nedir, yaptığı yanlıştan faydalanarak onu ezmek ve çok af edersiniz ama böyle düşündüm birden "bundan keyif almak" nedir?

Kardeşim konu için teşekkürler. Üzerine araştırma yaptım. Oldukça fazla bilgi sahibi oldum. Sen aldırma kırıcı olan insanlara.

Tebrik ederim anlayışından dolayı , kimse burada kandırmaya yanıltmaya yönelmez .

İyi günler ...

suncreative suncreative WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 20 / 31
  • Ticaret 1, (%100)

KDOGAN adlı üyeden alıntı

Güzel düşüncen için teşekkürler evet yardımcı olmaya çalışıyorum bilgilendirme yapmak istedim.

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Neden herkes arkadaşa saldırdı onu ben anlamadım ? Hani saygı ? Siz arkadaş bilmiyor bile olsa öğretmeniz gereken yerde resmen kovmuşsunuz .

KaanGiRGiN KaanGiRGiN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek IT Expert
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 1057
  • Beğeniler 153 / 323
  • Ticaret 15, (%93)
Selamın Aleyküm.

4 Yıldır wp kullanıyorum ama prof değilim. arkadaş htacces ile güvenliği sağlamış ama sunucuda htacces açığı varsa o işe yaramaz. c1 exploit yine sizi görür :rolleyes:

miharbisukarak miharbisukarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)
Bende 404 verdi 404 sayfası yapmadığım için ana sayfaya yönlendi nasıl olacak :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al