wmaraci reklam

Forum içi bir proje fikrim var "işbirliği"

4 Mesajlar 720 Okunma
wmaraci reklam

BostanVA BostanVA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek amatör illüstratör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 422 / 59
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar, geçenlerde okuduğum bir makaleden esinlenerek bir proje geliştirdim...kafama yattı size de hem önereyim hem de ilgili arkadaşlara tek tek yazmaktansa burda duyurayım dedim :)

Örneğin; tanıtım makalesi, seo çalışması, android uygulama, bunlardan herhangi bir veya "logo tasarımı" isteyen bir hizmet sunuyorsunuz. Ancak işiniz gereği logo kısmı 'boş kalmasın da..' düşüncesiyle ek olarak 3-5 tl gibi bir fiyatla hizmet paketinize ekliyorsunuz.

Bence bu noktada, ilgili paketinizi alacak hocam örneğin şöyle düşünüyor "paket 50 tl ancak bana gerçekten güzel bir logo gerekli, x tasarımcı arkadaş da bütçeme uygun değil" veya "hem bu paketi alıp hem de güzel bir logo için x tasarımcı arkadaşa ayıracak bütçem yok"...durum böyle olunca satışlarınız artmıyor/dalgalanıyor veya düşüyor ve belki de bir "logo" yüzünden işinizi ne kadar iyi yaparsanız yapın beklediğiniz oranda kazanç elde edemiyorsunuz.(logo deyip geçmeyin :))

Benim 'işbirliği' projemde tam bu NOKTA'da devreye giriyor; örneğin bahsettiğim şekilde ek olarak logo ihtiyacı olan bir müşteriniz var, bunun için satış ilanınızda beni referans gösteriyorsunuz (karşılıklı olarak) ve böyle işlerde benimle iletişime geçip logo siparişi veriyorsunuz. yahut alıcı arkadaşımızı bana yöndendiriyorsunuz. Sonuç olarak: hem daha kaliteli bir hizmet sunduğunuz hem de '2 al 1 öde' gibi bir planla daha çok satış yapma imkanı doğuyor. Böylece iki taraf için de kazançlı bir işortaklığı yapılıyor.

Bu "işbirliği" fikrime hayat vermek ve detayları konuşmak için pm atabilirsiniz...iyi forumlar.(her türlü eleştiriye açığım)

Hayırlı sabahlar :)

Ek Olarak: 33 kişiden kimse mi yorum yapmaz :)

medyabiz.net / insta: dr_shevek
wmaraci
reklam

boducx boducx Doly Bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Sistem Uzmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 25 / 71
  • Ticaret 2, (%100)
Karşılıklı iş paslaşabiliriz. Detay için Pm bekliyorum.
BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

Doly.com.tr=>Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri | DolyBilisim.com=>Proje Bilgisayar Çözümleri

BostanVA BostanVA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek amatör illüstratör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 422 / 59
  • Ticaret 3, (%100)

boducx adlı üyeden alıntı

Karşılıklı iş paslaşabiliriz. Detay için Pm bekliyorum.
Kısa bir işim var, pm atıcam hocam.

medyabiz.net / insta: dr_shevek

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
anlaşırsak olur neden olmasın hocam yanlız şöyle bir sıkıntı var şimdiye kadar kime müşteri yönlendirdiysem müşterimi çaldı :)
BostanVA

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al