wmaraci reklam
lidertakipci

2 yıllık site anahtar kelimede ilk 500 de yok

13 Mesajlar 2.167 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Backlinkci Backlinkci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Profesyonel Seo Danışmanı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 468
  • Beğeniler 175 / 133
  • Ticaret 90, (%98)
Şu an işim gereği çok yoğunum sitenize biraz bakabildim çok inceleme fırsatı bulamadım ben bu konunun uzmanı değilim, tasarım açısından hoşuma gitmişti.

Birde sitenize özgün makale yazın hiç yazma kabiliyetim yok derseniz bu işi bilen ve özenerek yapabilen bir kişiye ücret karşılığında birkaç makale yazdırın. Türkiyede iyi konumda olan forum sitelerine üye olarak site tanıtım bölümünde bu yazıyla birlikte sitenizi tanıtın sitenizin index alma hızı dahada artacaktır. Googleda anahtar kelimelerinizde üst sıralara çıkmanıza yardımcı olacaktır

Sitenize eklemiş olduğunuz yazıları başka yerlerden kopyala yapıştır yapmamaya özen gösterin, mümkün oldukça siz yazın

altinzen adlı üyeden alıntı

çok teşekkür ederim hocam. bir de merak ettiğim acaba benim sitemde bir eksiklik ya da hata varmı. Yani seo ya da genel anlamda göze batan bi durum varmı acaba

wmaraci
reklam

Argeseo Argeseo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Kardeş sitenin sağlam bir seo çalışmasına ihtiyacı var ama ondan önce şu var...
siten Döviz üzerine önce onda güzel bir seo çalışması yapılır sonra ise milleti arama motorlarında ilgisin çekecek konular açılır örnek blog bölümden dünya da ki en zengin adamları arabalar, yada dünyadaki en zengin insanların evlerindeki paraları gibi ilgi çekici konular açman lazım ve bunlarında sosyal ağlarda paylaşarak milleti siteye çekeceksin zaten sitede tarafik olunca sitedeki açtığın her konu bir zamanla google sıralamalarında ilk sayfalarda olur ama bu zaman alır bilgin olsun. bak örnek 3 ay önce açtığım bir site şuan istanbul masaj salonu kelimesin de altıncı sayfada ama istesem bir ayda onu ilk sayfaya götürüm. bir çok kelimede ise sitem ilk sayfada örnek sefaköy masaj salonu yada anadolu yakasi masaj salonu

SEOworks SEOworks Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO Uzmanı, Digital Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 6 / 2
  • Ticaret 18, (%94)
Verdiğiniz kelimede 2 yıl beklemeniz ve çıkmamanız normal. Zorlu bir kelime ve site üzerinde herhangi bir çalışma yapılmamış. Eğer tanıtım yazısı ve backlink yapmak istemiyorsanız sosyal medya ile sitenizi destekleyin. Ve bu konuya önem gösterin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al