freelance iş ilanları

Seocu arkadaşlar bir kaç soru sormak istiyorum.

4 Mesajlar 726 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)
Arkadaşlar, benim dini sitem var her gün düzenli olarak yazı paylaşıyorum tek tek elle 3-4 tane sosyal medya hesabında goo.gl olarak kısaltıp paylaşıyorum. Günlük az hitim oluyor fazla olmadı siteyi açalı zaten.

Asıl sorum ben rekabet düşük olan "Yasin Suresi" "Ayetel Kürsi" "Amenerrasulü" gibi sureler de yükselmek istiyorum ama daha 500de bile değilim. Ne gibi bir adım izlemeliyim? Tanıtım yazısı mı almalıyım? Yoksa footer link mi? Ve sitem kaç aylık olduğun da almalıyım?,

Ben şöyle düşündüm 4 günde 1 veya daha az Ayetel kürsi faziletleri yararları hep parçalayarak makale yazmayı düşünüyorum onlardan da asıl duaya yönlendirmek hepsini örn; Ayetel kürsi şeklinde belirteceğim. Ek olarak; bunları paravan bloglar da linkler vererek destekleyeceğim. Sizce olumlu bir sonuç alır mıyım?

wmaraci
reklam

OmrAlgs OmrAlgs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Vhki
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ö** A**
  • Mesajlar 263
  • Beğeniler 80 / 95
  • Ticaret 11, (%100)
site yeniyse özgün yazı yazıp google gibi getir özelliğini kullan ilk aylarda seo vb çalışmalar yapma derim

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
merhaba hocam kolay gelsin öcelikle hayırlı bayramlar dilerim..

hocam bahsi gecen sürelerde 1. sıralara gelmek aslında cok kolay olan şeylerdir tahminim rekabeti olmayan seydir dini sitelerde rekabet olcagını sanmam lakin yıllanmı siteler varsa o baska senin sitenin yeni olması mühimdegildir tanıtım yazsınınn sana bir faydasının olacagını sanmam fakat backlink alırsan meta etiketine uygun şekilde misal linki yasisin süresi yazıp içinede yasin süresinin linkini atarsan bunuda hürrüyet milliyet veya buna benzer büyük sitelerde paylasırsan işine yaracagtır sıralmaya daha hızlı girersin..
birde o sürelerin 1.sıraya gelmesi için seoya gerek bile yok sen bana bir link ver ben bir inceleme yapayım kendim yaptıgım programımdan siteni taratayım bi saygılarımla keyifli günler dilerim

işte buu

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

Kadir Hameş adlı üyeden alıntı

merhaba hocam kolay gelsin öcelikle hayırlı bayramlar dilerim..

hocam bahsi gecen sürelerde 1. sıralara gelmek aslında cok kolay olan şeylerdir tahminim rekabeti olmayan seydir dini sitelerde rekabet olcagını sanmam lakin yıllanmı siteler varsa o baska senin sitenin yeni olması mühimdegildir tanıtım yazsınınn sana bir faydasının olacagını sanmam fakat backlink alırsan meta etiketine uygun şekilde misal linki yasisin süresi yazıp içinede yasin süresinin linkini atarsan bunuda hürrüyet milliyet veya buna benzer büyük sitelerde paylasırsan işine yaracagtır sıralmaya daha hızlı girersin..
birde o sürelerin 1.sıraya gelmesi için seoya gerek bile yok sen bana bir link ver ben bir inceleme yapayım kendim yaptıgım programımdan siteni taratayım bi saygılarımla keyifli günler dilerim

Cevabınız için teşekkürler, pm gönderdim.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al