wmaraci reklam
lidertakipci

50K Tekil Hit Alan Film İzleme Sitesinden Ne Kazanırım?

43 Mesajlar 8.181 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

hdfilmx hdfilmx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek bilgi işlem
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad S** İ**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 120 / 57
  • Ticaret 8, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Reklam aldığınız şahıs ve sitelere bağlı. Fazla reklam olsun diyorsanız ucuz reklam alırsınız, az reklam olsun site kaliteli olsun diyorsanız reklamları daha pahalıya satarsınız hem de kullanıcıalrı rahatsız etmezsiniz.

Şahıslardan alırsanız ortalama haftalık 125-250TL arası bir fiyat biçebilirsiniz yanılmıyorsam. Bu da aylık reklam başı 500-1000TL yapıyor. 5-6 reklam alsanız bir de pop-up alsanız (ki tavsiye etmem, pop-up olan siteye girip izlemem hiçbir şey) 8k'ya falan ulaşabilirsiniz. Tabi bunun büyük bir kısmını da sunucuya harcarsınız. Sonuçta rakipleriniz büyük olacağı için saldırı yapıyorlar büyümemeniz için. DDos korumaları falan da ucuz değil. Ayrıca film yüklemek için de sunucu/vps falan kiralamanız gerekecektir.

Minimum
değerlerle konuşacak olursam net gelir 2k - 3k falan anca olabilir.

Tabi bir film stiem olmadığı için tam ne gelir bilemiyorum.

20k hitli siteden 2bin kazanirsin ortalama 50k site en az 5bin kazanir. Ben 20k varken sadece indirme reklamindan 150euro alıyordum

Ek Olarak:

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Reklam aldığınız şahıs ve sitelere bağlı. Fazla reklam olsun diyorsanız ucuz reklam alırsınız, az reklam olsun site kaliteli olsun diyorsanız reklamları daha pahalıya satarsınız hem de kullanıcıalrı rahatsız etmezsiniz.

Şahıslardan alırsanız ortalama haftalık 125-250TL arası bir fiyat biçebilirsiniz yanılmıyorsam. Bu da aylık reklam başı 500-1000TL yapıyor. 5-6 reklam alsanız bir de pop-up alsanız (ki tavsiye etmem, pop-up olan siteye girip izlemem hiçbir şey) 8k'ya falan ulaşabilirsiniz. Tabi bunun büyük bir kısmını da sunucuya harcarsınız. Sonuçta rakipleriniz büyük olacağı için saldırı yapıyorlar büyümemeniz için. DDos korumaları falan da ucuz değil. Ayrıca film yüklemek için de sunucu/vps falan kiralamanız gerekecektir.

Minimum
değerlerle konuşacak olursam net gelir 2k - 3k falan anca olabilir.

Tabi bir film stiem olmadığı için tam ne gelir bilemiyorum.

20k hitli siteden 2bin kazanirsin ortalama 50k site en az 5bin kazanir. Ben 20k varken sadece indirme reklamindan 150euro alıyordum

hdfilmx.com
wmaraci
reklam

FMH FMH tikky147design.com Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 101
  • Beğeniler 0 / 15
  • Ticaret 17, (%100)
Sıfırdan girme. Hazır siteyi devam ettir. Şuanda dizi sitesi al. Yaz sezonu diziler sezon finalinde. Hitler yarıya kadar düşmüştür. Hitler dustugu icinde Fiyatların uygun olacağını düşünüyorum. Dizi sezonu başladığında ortalama 5-15k civarı artar. Dedigimi düşün derim.

Uzmann Uzmann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ..........
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 515
  • Beğeniler 268 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

tuncerrdemirr adlı üyeden alıntı

Moral bozmak istemem ama pekala yaptınız diyelim (hatta söyleyin bende izlerim.)
Anlattığın kadar popüler bir site ne kadar barınabilir ki? 50K hit alıcak ve TİP seni rahat bırakıcak hayal bunlar.

google da ilk 5 sayfadaki bütün sitelerde +50k hit vardır hepside senelerdir duruyor sorun çıkmaz.

arkadaşın sorusuna gelince 5 binden fazla kazanırsın aylık

lordex lordex LO LE Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1127
  • Beğeniler 67 / 135
  • Ticaret 14, (%100)
Marka Domain önerebilirim size. filmdeler.com (soran olursa filmdeler dersiniz)

wmaraci
wmaraci

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)

lordex adlı üyeden alıntı

Marka Domain önerebilirim size. filmdeler.com (soran olursa filmdeler dersiniz)

Kardeş bir kaç konu altında bu yorumunu gördüm... Merak ediyorum da bu alanadını ne kadar bir fiyata satmayı düşünüyorsunuz. Bu konuda bana PM atarsanız ilgilenebilirim.:)

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)

Uzmann adlı üyeden alıntı

google da ilk 5 sayfadaki bütün sitelerde +50k hit vardır hepside senelerdir duruyor sorun çıkmaz.

arkadaşın sorusuna gelince 5 binden fazla kazanırsın aylık

Konuyla alakasız ama fullhdfilmizle.org un aylık kazancı nedir? Biri yazabilir mi?

Danci Danci Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek TC
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 328
  • Beğeniler 5 / 61
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba;

Bu arada bir film sitesi açmak şu sıralar hiçte kolay bir durum değil... Bundan bir kaç ay önce güzel bir alanadı ile piyasaya giriş yaptım ancak DMCA yakalandım ve sitenin anadizini sıralamadan düşürüldü.

Demek o ki; onca emek verecek zaman harcayacaksın ancak beklenmedik bir anda farklı engellerle karşılacak olduğunu hatırlatmak isterim. Çünkü yerli filmleri yayınlaman site için büyük sıkıntı yaratacak hadi onuda geçtim şuan sıralamarda çöp film siteleri bulunmakta. 50K hite ulaşmak için baya sıkı bir çalışma ve sağlam bir ekip gerekmekte. Yoksa sadece bir hevesti deyip işi yarıda sonlandırmak var. Allah şimdiden utandırmasın diyorum.

thnx thnx Youtuber E-Mail Onaysız
  • Üyelik 29.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** O**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 29 / 24
  • Ticaret 7, (%100)
10k ortalama alabileceğini düşünüyorum..

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)
Film sitelerini yaparken şu zorla açılan reklamları koymayın be kardeşim fitil ediyor adamı :)

Sırf bu yüzden çok film sitesinden hemen çıkıyorum. Filmden soğutuyor bu tür reklamlar. Birde 2-3 tane peşpeşe arkada açılan pop-up reklamlar.

Zoraki reklamla para kazanılıyor mu bilemiyorum ama film sitesinden soğutuyor insanları bunu biliyorum.

Başarılar

Ek Olarak: Bence reklam işini daha üstüruplu yapan sağlam bir film sitesi diğer film sitelerinin önüne çok rahat geçebilir.

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
adlbelge hocam 19 Temmuz 2015 konusu ( : fena hortlattınız ( :

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al