freelance iş ilanları

Jenerik Alan adları neden hep İsimtescil'de oluyor ?

2 Mesajlar 406 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
Daha kısa bir süre önce bir site açtım ama heves bu ya hemen kaçtı aslında heves kaçma nedeni siteden bıktığım için değil sürekli bir işte çalıştığım için yeterli zaman bulamıyorum ve buna bağlı olarak içerik üretemiyorum ve sitem bir türlü rayına giremiyor bende en çok zevk aldığım konu blogger tema yayınlarına yönelik bir site açmaya karar verdim ama 2 gündür bir isim bulamadım aslında buluyorum ama İsim tescil sağ olsun hepsini barındırıyor ve işin acı tarafı ise bu domainler kullanılmıyor daha 3 4 gün önce düşer diye takip ettiğim alan adının bugün süresi uzatılmış ve yine çöp olarak barınıyor merek ettiğim şey şu bu alan adları neden acaba hep İsim tescilde barınıyor ? Tam jenerik diye ilerde büyük paralar satılır ama neden hep bu firma acaba bizler mi bu adamlara koz veriyoruz ne ?

wmaraci
reklam

saydek saydek Saydek.NET Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 673
  • Beğeniler 36 / 197
  • Ticaret 1, (%100)
Bu bit ticaret kardeşim alan adları ICANN tarafından ilk gelen ilk alır prosedürüne göre hizmete açılmaktadır. isimtescilde bir kayıt edici firma olarak ticari açıdan elinde bu domainleri barındırabilir, bunu bir çok domain kayıt edici firma yapmaktadır ve teklif usulu şatışa sunmaktadırlar.

telegram: saydekofficial

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al