wmaraci reklam
lidertakipci

PHP ile Haber Scripti Yazmak

2 Mesajlar 635 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

EftalYurtseven EftalYurtseven Web,Mobil Dev & SEO Man. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek 1019apps
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 4 / 40
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle eski haber scriptlerinden başlayacağım bir şeyler yazmaya bundan önce 2 kez haber scripti projesi çekmeye başladım ve ilk çektiğim öğretiyor’daydı diğer çektiğimi blogumda yayımlıyordum fakat sınav girdi saçma sapan şeyler oldu ve devam edemedim.

Şimdi diyorum ki baştan sağlam bir şekilde yazalım hash ler cache’lerle profesyonel anlamda kullanılabilecek bir haber scripti yazarak hem size hem de bana yarayacak hepimizin kullanabileceği bir script olsun.

İlk olarak profesyonel bir tema kullanalım bunun için varsa ücretsiz olarak bildiğiniz temalar onları aşağıda linkleyip paylaşırsanız sevinirim.

İkinci bir olay dosyalar benim eski yazdığım scriptte dosyaları siteye yükledim nasıl olsa kapatmam diye fakat sınav olduğundan ilgilenmedim ve kapandı. Şimdi ise garantiye alıp dosyaları Yandex.Disk ve Gitghub hesabıma yükleyeceğim. Bu sayede her dersin sonunda da dosyaları indirebileceğiz.

Şimdi önemli olan bana tema önermeniz ama lütfen temayı internet sitem üzerinden gönderin orda hepsini harmanlayacağız çünkü.

PHP ile Haber Scripti Yazmak | Eftal Yurtseven/

wmaraci
reklam

RemziToker RemziToker Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bilgi İletişim Teknolojileri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** T**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 16 / 36
  • Ticaret 2, (%100)
pm atıldı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al