freelance iş ilanları

#suruçtakatliamvar LANETLİYORUZ

56 Mesajlar 9.942 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)

armoniy adlı üyeden alıntı

Türkiyeyi ben yönetseydim top var tüfek var herşeyimiz var ORTA doğunun en güçlü ülkesiyiz

1,5 milyon asker + tank+f16 + diğer zırhlı araçlar + havadan denizden karadan

HARİTADAN silerdim . temizlerdim alırdım suriyenin yarısınıda koyardım artık burada benim petrolüde alırdım

ama işte keşke dediklrim gibi koaly olsa kolay değil

https://www.youtube.com/watch?v=R-ohWp1IRCY söylediklerinin askerler harici yurtdışından israil - amerikadan geliyor. Videoyu izle daha sonra yeniden tartışalım..

Bu elektriklerin kesilmesi olayı sadece bir uyarıydı.

Ülke 14 senedir çok fazla gelişiyor. Önceki gibi değil artık. Birileri ortalığı karıştırıp şuanki iktidarı yıkmazsa dediğin bir kaç sene sonra olabilir. Ve suriye değil israil - amerikadan bahsediyorum.

wmaraci
reklam

armoniy armoniy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)

Muhsin ASLAN adlı üyeden alıntı

https://www.youtube.com/watch?v=R-ohWp1IRCY söylediklerinin askerler harici yurtdışından israil - amerikadan geliyor. Videoyu izle daha sonra yeniden tartışalım..

Bu elektriklerin kesilmesi olayı sadece bir uyarıydı.

Ülke 14 senedir çok fazla gelişiyor. Önceki gibi değil artık. Birileri ortalığı karıştırıp şuanki iktidarı yıkmazsa dediğin bir kaç sene sonra olabilir. Ve suriye değil israil - amerikadan bahsediyorum.

mesela hocam son AKP döneminden bugüne gelişti tabi çaldı çırptı diyorlar ama abi ülke felaket gelişti inanılmaz gelişti kitaplar bile paralı alınıyordu

akp 2020 hedefinde ben eminimki başaracak bir haberde gördüm türkiye bir tank üretimi için kolları sıvamış ama görsen şekil falan dağı deler o derece birşey inanılmaz birşeydi
Kanuni

kişi bu mesajı beğendi.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Forumda belli ki ne vicdan kalmış ne insanlık kalmış şurada şunu tartışıyor olmamız bile fazlasıyla ayıp .

Şu cümle olayı özetliyor. Şu forumda 32 tane belki de daha fazla yardım için bakın tekrar söylüyorum çocuklara oyuncak toplama amacı ile toplanmış genç insanın ölümüne üzüleceğimize "ama onlar da terörist tamam mı" demek vicdansızlıktır. Bu şekilde davranan insan kendisine milliyetçi demesin bu faşizmdir.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Muhsin ASLAN Muhsin ASLAN Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1120
  • Beğeniler 1086 / 244
  • Ticaret 1, (%100)

armoniy adlı üyeden alıntı

mesela hocam son AKP döneminden bugüne gelişti tabi çaldı çırptı diyorlar ama abi ülke felaket gelişti inanılmaz gelişti kitaplar bile paralı alınıyordu

akp 2020 hedefinde ben eminimki başaracak bir haberde gördüm türkiye bir tank üretimi için kolları sıvamış ama görsen şekil falan dağı deler o derece birşey inanılmaz birşeydi

Yukarıdaki dediklerinizde tamamen haklısınız pkk ve diğer yandaş ülkelerde bunu bildiklerinden iktidarı düşürmek için elinden geleni yapıyorlar. Ama bilmiyorlar ki bizim tek bir müttefikimiz var..

Hocam bu düşünce tamamen saçma(sonraki söyleyeceklerim) ama bir o kadar'da mantıklı.

Ülkenin 20 yıl önceye kadar çalınacak parası yoktu..
Kanuni

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ilginciz ilginciz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Ceyrancı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 521
  • Beğeniler 76 / 123
  • Ticaret 1, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Ösoya destek ver nusraya destek ver ışide destek ver türkmen cihadcılara destek ver tırlar dolusu mühimmatı Suriyede esada karşı savaşan kim varsa yolla bunlar yaşanırken devlete dönüp bir kere ne yapıyorsun diye sorma iş kürtlere gelince devlet içinde devlet kurmak istiyorlar de .

Suriyede herşey güllük gülistanlık güvenliklerini sağlayan adil bir devlet düzeni var da mı bu insanlar silahlı savunma birlikleri kuruyorlar azıcık insaflı olun vicdanlı olun iki yüzlülük yapmayın. Sayısını ülke istihbaratının bile bilmediği kadar örgüt var hemen her ükenin desteklediği gruplar var bölgede savunmanın dışında taraf olmayacağını açıklayan PYD mi terörist oldu da gözünüze batıyor devlet içinde devlet kuruyor diyorsunuz.

İşıd masum bir örgütmüş de teröristlerden başkasına saldırmıyormuş gibi konuşup duruyorsunuz , pkk ile nerede savaşıyor işıd ? Koca ülkenin arkasını döndüğü görmezden geldiği alevi türkmenler mi pkk kürtler mi pkk musul kerkük halkları mı pkk ? Esad askeriyle bu terörist allahsız örgütlere karşı halkını koruyabiliyor mu ki bu insanlar devlete baş kaldırıyor olsun ?

Hepsini boşver bu ülkede ışidin yaptığı kaçıncı saldırı ? Yaptığı bütün eylemler sivillere yönelikti Reyhanlı Cilvegözü Kütahya Sultanahmet Suruç ne farkları var hangisinde pkk vardı reyhanlı halkı mı pkkydı ? Silah bile taşımayan turizm polisi mi pkkydı hepsine saldırdı ona ağla buna üzül buna feryat et iş kürde gelince devlet içinde devlet de. Kandil orada işte madem ki bu kadar insani terörle savaşan masum bir örgüt gitsin kandile saldırsın gitsin israile saldırsın gitsin incirlikte bulunan amerikan üssüne saldırsın .

Senin arkadaşlarının ne söylediği beni ne ilgilendirir ister hepsi kürdistan istesin ister hepsi amerikaya bağlanmak istesin bu orada ölen masum 32 kişinin öldürülmesini meşru mu kılar ? Napmış bu çocuklar eline silah mı almış öldürülmeyi hakeden ne günah işlemişler ?

Türkmenlerin alınmadığı doğru sebebi de alevi olmaları türkmenlerin hangi bölgede ne durumda olduklarını kimlerden destek gördüklerini kimler tarafından eğitildiklerini de çok çok iyi biliyorum peşmerge tarafından korunmaya alınan türkmenlerden bile habersizsiniz, orada ezidiler ile bir kuru ekmeğini paylaşıp yaşam savaşı veren türkmenlerden de bi habersiniz , böyle görünmemeleri unutulmuş olmalarının tek nedeni de alevi olmaları . Lazkiyede ki türkmen cihadcılara nasıl destek sağlandığını da kimlerin nasıl cihadcı topladığını da iyi biliyorum.

Forumda belli ki ne vicdan kalmış ne insanlık kalmış şurada şunu tartışıyor olmamız bile fazlasıyla ayıp . Bağdadi gibi bir ucube namussuza allah gibi tapan bir akılsız gelmiş senin ülkende bir eylem yapmış insanlarını öldürmüş sen kendi insanını koruyacağına gidip namussuzları savunuyorsun. Neymiş pkk ile savaşıyormuş hani nerede ben neden görmüyorum pkk ile savaştığını ? Ölenlere bakıyorum hep sivil hep sivil.

Batıda bombalar patlamaya başladığında bakalım ne diyeceksiniz ne bahane bulacaksınız, siz sanıyorsunuz bize birşey olmaz suriye gibi olmayız ama 10 sene önce suriyeli de böyle düşünüyordu cennet gibi ülkesinin böylesine karışacağını orada yaşayanlarda düşünmüyordu.

Hepsinin açıklamasını yaptım ancak farklı açılardan bakarak konuyu saptırıyorsunuz.
Neticede işidde pkkda terörist al birini vur ötekine. işidinde pkknın da onları destekleyininde Allah belasını versin.
Tekrar diyorum, terörist sempatizanı duyan herkesin, Allah'ın laneti üzerlerinde olsun.
Samimi duygularla dürüst şerefli onurlu vatan aşkıyla yaşayanlarında Allah ın rahmeti,merhameti ve mağfireti üzerlerin de olsun.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Kanuni Kanuni WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 09.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Müh
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 767
  • Beğeniler 242 / 241
  • Ticaret 12, (%100)
Terörden kim besleniyorsa patlamayı da o planlamıştır. Bu kadar net.
Muhsin ASLAN

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al