wmaraci reklam
lidertakipci

Sitem için neler yapmam gerek.

4 Mesajlar 544 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

radyopati radyopati WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 3, (%100)
Açtığım hayvanlar ile ilgili blog + radyo sitemi bir türlü hit konusunda geliştiremedim. Google da da bir türlü aramalarda çıkmıyor sitem. Sizce sitemi geliştirmek açısından neler yapmam gerekiyor. Ben bir çok şey yaptım fakat sanırım faydası olmamış. Android uygulamadan, kartvizit broşüre kadar bir çok şey yaptım ama bir etkisi yok.
Google da üstlerde çıkmak için sizce siteme uyacak olan anahtar kelimeler nedir.
Birde sitenin gelişmesi için neler yapmam gerekiyor.
Siteden bir gelirim olmadığı için pek paralı bir destek alamıyorum bunu da dikkate alırsanız sevinirim.

www.radyopati.com site adresi

wmaraci
reklam

bladekardes bladekardes WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 293
  • Beğeniler 80 / 36
  • Ticaret 9, (%89)
sayfanın yüklenme hızı çok uzun. Sıkıştırma programı kullanmıyorsan kullan, google sevmez uzun yuklenme hızını

Ek Olarak: + footerdeki sol altta kod bozukluğu var

ferzileyto ferzileyto Better Call Fevzi ! Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 188 / 420
  • Ticaret 12, (%100)
Facebook'ta evcil hayvanlar ile alakalı, aşırı aktif onlarca grup var. Bu gruplara üye olun. İnsanların en çok sorun yaşadığı konuları gruplardan takip ederek listeleyin. Ondan sonra sitenize 2 günde 1 , bu sorunları çözecek içerik girin ancak baştan savma olmasın, hatta epey bir bilgi yüklü olsun. Sonra bu gruplarda spam gibi algılanmayacak şekilde paylaşın. Mesela , Arkadaşlar son günlerde şu şu konudan sorunlar yaşanıyor, çözümü şu şekilde diyerek yazınızdan bir paragraf paylaşın ve devamı diye link verin. 3-5 gruba paylaşım yaptığınızda bir miktar hit akışı olacaktır , ve makale dişe dokunur bir makale ise hayvansevenler beklemediğiniz kadar paylaşacaklardır sayfalarında-profillerinde.

Sonrasında bir facebook sayfası kurun yine bu gruplardan destek alarak büyütmeye çalışın. Sahiplendirme ilanları dehşet ilgi görüyor , 100 kişilik 1 sayfada açılan bir ilanın 500 civarı paylaşım aldığını görmüşlüğüm var. Facebook sayfanız da bu şekilde büyür, ara ara üstteki şekilde makale paylaşıp hit çekersiniz.

Bu tarz hayvansever grupları sadık oluyorlar, siteniz ile iyi ilgilenirseniz güzel yerlere gelebilir.

radyopati radyopati WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 3, (%100)

bladekardes adlı üyeden alıntı

sayfanın yüklenme hızı çok uzun. Sıkıştırma programı kullanmıyorsan kullan, google sevmez uzun yuklenme hızını

Ek Olarak: + footerdeki sol altta kod bozukluğu var

W3 Total Cache yüklüydü aslında ama biraz çalışma yapıyordum site ile o sıra kapatmıştım öyle kalmış. şu an düzelttim.

Facebook'ta evcil hayvanlar ile alakalı, aşırı aktif onlarca grup var. Bu gruplara üye olun. İnsanların en çok sorun yaşadığı konuları gruplardan takip ederek listeleyin. Ondan sonra sitenize 2 günde 1 , bu sorunları çözecek içerik girin ancak baştan savma olmasın, hatta epey bir bilgi yüklü olsun. Sonra bu gruplarda spam gibi algılanmayacak şekilde paylaşın. Mesela , Arkadaşlar son günlerde şu şu konudan sorunlar yaşanıyor, çözümü şu şekilde diyerek yazınızdan bir paragraf paylaşın ve devamı diye link verin. 3-5 gruba paylaşım yaptığınızda bir miktar hit akışı olacaktır , ve makale dişe dokunur bir makale ise hayvansevenler beklemediğiniz kadar paylaşacaklardır sayfalarında-profillerinde.

Sonrasında bir facebook sayfası kurun yine bu gruplardan destek alarak büyütmeye çalışın. Sahiplendirme ilanları dehşet ilgi görüyor , 100 kişilik 1 sayfada açılan bir ilanın 500 civarı paylaşım aldığını görmüşlüğüm var. Facebook sayfanız da bu şekilde büyür, ara ara üstteki şekilde makale paylaşıp hit çekersiniz.

Bu tarz hayvansever grupları sadık oluyorlar, siteniz ile iyi ilgilenirseniz güzel yerlere gelebilir.

Söylediklerini dikkate alacağım teşekkürler.

Peki daha başka neler yapmam gerekir sizce. Mesela şu an twitter takipçim 230 civarı 4 aylık bir sitede sizce nasıl bir sayı bu.
Ayrıca facebook grup ve sayfamda var onlarıda geliştiriyorum. İnstagram üzerinde de çalışmalar yapıyorum az da olsa.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al