wmaraci reklam

Google Adsende Onayı Almak İçin Kurallar

23 Mesajlar 1.887 Okunma
wmaraci reklam

KaganUslu KaganUslu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)

Merhaba arkadaşlar google adsende google reklam sistemini aramızda bilmeyen yoktur.Adsende bir reklam firmasıdır ve sitenize bu firma aracılığıyla reklam alabilirsiniz. Ancak bu şirketten reklam almak hiç kolay değildir diğer şirketlerden aldığınız gibi basit bir şekilde alamazsınız. Google adsende’den reklam alabilmek için öncelikle emek harcamanız gerekmektedir.

Sizlere birazdan onay için gerekli olan çeşitli kurallar vereceğim.Bu kuralları yerine getirdiğiniz taktirde eğer farklı durumlar ve problemler söz konusu olmaz ise sizlerde google adsende onayı alabilirsiniz. Bu kurallardan biraz bahsedicek olursak.

Çoğu kişi sitesinin onay almadığından dolayı yakınmaktadır.Hatta artık bu işin ticareti oluşmuş durumda belli miktar ücret karşılığında google adsende onayı alabilceğini öne süren kişiler yer almaktadır.Dediklerini yapabiliyorlar mı yada ne gibi bir amaçları var bilmiyorum ama böyle seçeneklere hiç gerek yoktur aşşağıda verdiğim kurallara uyarak sizde kısa bir süre içerisinde adsende tarafından onaylanırsınız.

1 : Kopya İçerik : İlk kuralımız olarak hiç bir şekilde blogunuzda kopya içerik paylaşmayın.Yazılarınız kendinize ait olmalıdır ve özgün olmalıdır eğer başka bir internet sitesinden esinlenerek yazıyorsanızda içerik benzerlik testi yaparak yazınızı paylaşın benzerliğin en az seviye olmasına dikkat edin. Eğer daha önceden sitenizde kopya içerik paylaştıysanız hemen o yazıları sitenizden kaldırın.

2 : İllegal İçerik : İnternet sitenizde kesinlikle yasaklı içerikler paylaşmayın.Eğer sitenizde paylaşılmış illegal içerikler varsa hemen silin ve google tarafından yeniden değerlendirilme isteyin. Yani sitenizde terör , cinsel içerik veya telif hakları içeren paylaşımlar varsa adsende onayı ihtimaliniz tamamen ortadan kalkıcaktır.

3 : Paylaşım Sayısı : Sitenizde yer alan paylaşım sayısına göre adsende alma durumunuz değişecektir.Çoğu kişiye baktığımda daha sitesi 1 haftalık yaşını almadan sitesinde 2-3 yazı varken google adsende başvurusu yapıyor bu gibi bir durumda zaten adsende onayı almanız hemen hemen imkansızdır.Sizlere tavsiye vericek olursam adsende başvurusu yapmadan önce sitenizde en az 60 – 70 arası yazı bulunmalıdır. Tüm içerikler 200 – 300 kelime arası ağırlıklı olmalı ve tamamen özgün olmalıdır.

4 : Gizlilik Politikası : Sitenizde mutlaka iletişim ve gizlilik politikası sayfası yer almalıdır. Bu şekilde daha hızlı bir onay sürecinden geçeceğinize emin olabilirsiniz. Örnek bir gizlilik politikası sayfası : pm ile verilecektir reklama girmesin.

5 : Hit Durumu : Google adsende onayı için sitenizin hit durumu oldukça önemlidir. Eğer google sitenize önemli bir trafik geldiğini farkederse onay almanız oldukça kolaylaşıcaktır. Ancak bazı kişilerden gördüğüm kadarıyla kesinlikle programla hit , yapay hit bu şekilde sitenize kesinlikle hit kazandırmayın. Bu gibi sistemlerden gelen ziyaretçiler siteniz için çok zararlıdır adsende tarafından onaylansanız bile zaman içerisinden banlanabilirsiniz.

wmaraci
reklam

malifb malifb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Fizik Bölümü Mezunu
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 34 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
gizlilik politikası sayfası için pm alabilirmiyim

www.alevice.net

• Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)
pm göndermistim hocam konu güncel

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
ben de gizlilik politikası için pm istiyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)

basymgroup adlı üyeden alıntı

ben de gizlilik politikası için pm istiyorum.

Hocam tek tek atmaktan yoruldum biraz :) İmzamdaki sitedeki gizlilik politikasi kullanım koşulları künye sayfalarını kullanabilirsiniz:)

kodblogcum kodblogcum Türkçe blogger temaları Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 90 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Temaylada alakası var mı blogumda warez içerik yok ama tema virüslü olabilir mobil de bazen yayınlara tıklanmıyor ve masaüstünde bazen saydam bi buton cıkıyor gadgetlerin olduğu bölümde onunda ne olduğunu çözemedim blog adresim :KodBlogcum Teşekkürler

http://kodblogcum.blogspot.com // Türkçe Blogger Temaları ve Blogger Destek

• Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad K** U**
  • Mesajlar 567
  • Beğeniler 31 / 88
  • Ticaret 22, (%100)

kodblogcum adlı üyeden alıntı

Temaylada alakası var mı blogumda warez içerik yok ama tema virüslü olabilir mobil de bazen yayınlara tıklanmıyor ve masaüstünde bazen saydam bi buton cıkıyor gadgetlerin olduğu bölümde onunda ne olduğunu çözemedim blog adresim :KodBlogcum Teşekkürler

Evet hocam temanın warez olması ve içinde virüs ve gereksiz kodlar dahi onayı etkileyebilmektedir.

kodblogcum kodblogcum Türkçe blogger temaları Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 90 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

Kağan Uslu adlı üyeden alıntı

Evet hocam temanın warez olması ve içinde virüs ve gereksiz kodlar dahi onayı etkileyebilmektedir.
Sağolun hocam 2 hafta önce başvurmuştum google gizlilik politikasından reddetmişti yeni içerikler ekleyip temayıda değiştireyim yine başvurayım en iyiisi :)

http://kodblogcum.blogspot.com // Türkçe Blogger Temaları ve Blogger Destek

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
genel olarak aynı şeyler farklı bir yöntem yok mu ?
KaganUslu

kişi bu mesajı beğendi.

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)
teşekkürler. destek amacıyla bir reklama tıkladım. benden sana bi 0,10 kuruş olsun:P İyi çalışmalar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al