wmaraci reklam
lidertakipci

Kelimecanavari.com nasıl?

11 Mesajlar 1.093 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Yusuf Yusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 36 / 177
  • Ticaret 30, (%100)
Kelimecanavari.com sizce alan adı iyi mi?

Yakında
wmaraci
reklam

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam her gün defalarca aynı konu açılıyor, genel anlamda söylüyorum gına geldi artık.
Alan adı nasıl?
Neye göre, kime göre nasıl olduğunu soruyorsunuz? Hangi amaca hizmet edecek? Alan adı alan adıdır.
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

ZenginAnil ZenginAnil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)
Ne amaçla kullanacaksınız proje olarak onları belirtirseniz daha net cevaplar alırsınız hocam. öbür türlü bütün alan adları iyidir çünkü sadece isim yani

aykutvrl aykutvrl Üzgün Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 745
  • Beğeniler 334 / 194
  • Ticaret 1, (%100)
Böyle uğraşmayın savespell.com'a git ardından Available domains'e tıkla orada yeni boşta olan domainler var.Birçok kişi bu bilgiyi paylaşmayı sevmez çünkü her boştaki iyi domain onlar için avantaj :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 36 / 177
  • Ticaret 30, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Hocam her gün defalarca aynı konu açılıyor, genel anlamda söylüyorum gına geldi artık.
Alan adı nasıl?
Neye göre, kime göre nasıl olduğunu soruyorsunuz? Hangi amaca hizmet edecek? Alan adı alan adıdır.

Kategori alan adı bilgi alışverişi,her gün aynı konulardan sıkılıyorsanız neden bu kategoridesiniz anlamadım.
Bu alan adıyla içerik sınırlı olacağı için belirtmedim,bu alan adına ben tutupta e ticaret sitesi açamam.

#İçerik olarak kişisel blog,genel blog

Ayrıca sadece içerik olarak değerlendirmeniz için yazmadım,ismin albenisi için değerlendirme almak için yazdım.

Ek Olarak:

aykutvrl adlı üyeden alıntı

Böyle uğraşmayın savespell.com'a git ardından Available domains'e tıkla orada yeni boşta olan domainler var.Birçok kişi bu bilgiyi paylaşmayı sevmez çünkü her boştaki iyi domain onlar için avantaj :)

Teşekkürler hocam.

Yakında

cihaneken cihaneken Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Elektrik Teknisyeni
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 3510
  • Beğeniler 488 / 1190
  • Ticaret 1, (%100)

Yusuf Y adlı üyeden alıntı

Kategori alan adı bilgi alışverişi,her gün aynı konulardan sıkılıyorsanız neden bu kategoridesiniz anlamadım.
Bu alan adıyla içerik sınırlı olacağı için belirtmedim,bu alan adına ben tutupta e ticaret sitesi açamam.

#İçerik olarak kişisel blog,genel blog

Ayrıca sadece içerik olarak değerlendirmeniz için yazmadım,ismin albenisi için değerlendirme almak için yazdım.

Ek Olarak:

Teşekkürler hocam.

Evet Alan adı kategorisi alan adları ile ilgili bilgi alış verişi yapılıyor, fakat siz sadece bilgi istemişsiniz bilgi vermemişsiniz. Dolayısı ile ne demek istediğimi yanlış şekilde anlamışsınız.

Kişisel blog olabilir tabiki içeriğe bağlı birazcıkta, ayrıca biraz muziplik çağrıştırıyor alan adı, ilginç konularda makaleler paylaşılabilir.
Ayrıca özel kodlanmış bir oyun scriptide yapıla bilir, kelime oyunları gibi mesela. Yada http://kelimebulucu.com/KelimeBulucuOnline benzer birşey yapıla bilir.
Google ile arama yaptığımızda ilk 3 sırada oyun ile alakalı konular çıkıyor, geri kalanı da sözlükler vs.
https://www.google.com.tr/search?q=kelime+canavar%C4%B1

• Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 36 / 177
  • Ticaret 30, (%100)

cihaneken adlı üyeden alıntı

Evet Alan adı kategorisi alan adları ile ilgili bilgi alış verişi yapılıyor, fakat siz sadece bilgi istemişsiniz bilgi vermemişsiniz. Dolayısı ile ne demek istediğimi yanlış şekilde anlamışsınız.

Kişisel blog olabilir tabiki içeriğe bağlı birazcıkta, ayrıca biraz muziplik çağrıştırıyor alan adı, ilginç konularda makaleler paylaşılabilir.
Ayrıca özel kodlanmış bir oyun scriptide yapıla bilir, kelime oyunları gibi mesela. Yada http://kelimebulucu.com/KelimeBulucuOnline benzer birşey yapıla bilir.
Google ile arama yaptığımızda ilk 3 sırada oyun ile alakalı konular çıkıyor, geri kalanı da sözlükler vs.
https://www.google.com.tr/search?q=kelime+canavar%C4%B1

Evet makale paylaşmayı ben de düşündüm boş zamanlarımda hazır makalaler hazırlayıp satıyorum,genel blog ve hazır makale var ise sunmayı düşündüm.
Oyun açısından düşünmemiştim pek ilgi alanım olmadı.
Teşekkürler yorumunuz için.

Yakında

aykutvrl aykutvrl Üzgün Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** V**
  • Mesajlar 745
  • Beğeniler 334 / 194
  • Ticaret 1, (%100)
bak sana öyle bir site isme atacağım ki çabuk kullan derim ben kullanırım ama şuanlık ihtiyacım yok . buyur : dokumanter.com

Baykus Baykus kula minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Coder & Developer
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 396
  • Beğeniler 160 / 159
  • Ticaret 39, (%100)
Alan adı gerçekten hiç önemli değil, sadece taktiklerini biliceksiniz.
Alan adının önemi olmadığı Kanıtladık :)

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Domain isim olarak güzel görünse de Türkiye'de web tasarım sektörünün geldiği nokta belli: Herkes domain alıp site açar oldu. Bu da bazı domainlerin ya da sitelerin kaliteli olsa dahi göz ardı edilmesi anlamına geliyor. Şahsen ben anahtar kelime özelliği olan bir domain kullanma taraftarıyım.

Mustafa Kemal ATATÜRK!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al