wmaraci reklam

Adsense İyice Nefret Ettirdi!!!

12 Mesajlar 1.729 Okunma
wmaraci reklam

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)

Adalanya adlı üyeden alıntı

Web sitenizin, içerik görüntüleme sayfasında bulunan reklamların en az görüntülenen ve tıklanan reklamı kaldırın, ayrıca resim altına reklamı iframe ile embed ediyorsunuz, bu iyi bir yöntem değil, responsive (esnek) bir reklam yerleştirin oraya, aside(sağ kısım) bölümündeki reklamı gerekirse kaldırın ve sadece resim üzeri ve resim altına reklam koyun, iki reklam göstermesi verilerinizi biraz daha yükselmesine hatta daha iyi kazanç sağlamasına sebep olabilir.

Temayı editliyoruz. Yeni tasarımda içeriklerin hemen üzerinde ve hemen altında birer reklam alanı olacak, o zaman sağdaki reklamı kullanmaya gerek kalmaz diye düşünüyorum. İframe kullanmak zorunda kaldım alt kısımda, yoksa reklam alanı yoktu o kısımda.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
reklam

Adalanya Adalanya Selam Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

Karikatürname adlı üyeden alıntı

Temayı editliyoruz. Yeni tasarımda içeriklerin hemen üzerinde ve hemen altında birer reklam alanı olacak, o zaman sağdaki reklamı kullanmaya gerek kalmaz diye düşünüyorum. İframe kullanmak zorunda kaldım alt kısımda, yoksa reklam alanı yoktu o kısımda.

Web sitenizde çok reklam gösterimi olupta az tıklama oranı, Tıklama oranı,BGBM, EGBM gibi önemli verileri olumsuz etkiler. kısaca "Adsense Smart Pricing" konusunu internetten çeşitli makalelerden okuyup değerlendirmenizi öneriyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al