wmaraci reklam

Blogger Tema Sitesi Alan adı Önerileriniz

7 Mesajlar 552 Okunma
smmexpress

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
Merhaba arkadaşlar kısa bir süre önce bloggerhocam.com adlı siteyi açmıştım ama istediğim noktaya bir türlü gelmedim nedeni ise vakit yetersizliği ve artık en sevdiğim iş olan blogger temaları paylaşım sitesi açmayı planlıyorum ama almak istediğim bazı alan adları hep dolu sizin bu konuda önerilerinizi bekliyorum Domain avcılardan dolayı önerilerinizi bekliyorum.

wmaraci
reklam

DEPHT DEPHT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 0 / 53
  • Ticaret 23, (%96)
Wordpress deseydiniz wordpress-temalar.net var. Ve Wordpress daha çok tutulan bir sistem.

• Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)

DEPHT adlı üyeden alıntı

Wordpress deseydiniz wordpress-temalar.net var. Ve Wordpress daha çok tutulan bir sistem.

Tutulduğu doğrudur hocam ama ben hep Blogger'cu kaldım :) bir türlü wordpress ile aram olmadı oda host, Reseller gibi şeylerle uğraşmak istemediğim bunun hep blogger kullanıcısı oldum ve yönde siteler açıyorum

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
Hocam merhaba

Şu anda hem blogum hem de blogger temaları paylaştığım tema blogum var. Sana küçük önerilerim olacak.Tam olarak nasıl bir şey yapacaksın bilmiyorum ama

1-Bu forumda kimse blogger temasına para vermez.Herkes biliyordur !!!
2-Çoğunluk butik tarzı işlemi daha iyi buluyor.Yani kişi kendine has tema yaptırmak istiyor.
3-Blog kullanıcılarına link deme ÖLÜYORLAR. Sitesinde daha ilk yazısını yazan hemen blogger tema yapımcısı linkini kaldırıyor.Bir de sitesine DMCA banner koyuyor utanmadan !

Kendi temalarımı paylaşacağım dersen ben ya da başka bir tema paylaşım site sahibinin yanında yer alman daha iyi olur kanımca.

Konu farklı yerlere geldi belki ama düşüncelerimi paylaşmak istedim

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)

ehliblog adlı üyeden alıntı

Hocam merhaba

Şu anda hem blogum hem de blogger temaları paylaştığım tema blogum var. Sana küçük önerilerim olacak.Tam olarak nasıl bir şey yapacaksın bilmiyorum ama

2-Çoğunluk butik tarzı işlemi daha iyi buluyor.Yani kişi kendine has tema yaptırmak istiyor.
3-Blog kullanıcılarına link deme ÖLÜYORLAR. Sitesinde daha ilk yazısını yazan hemen blogger tema yapımcısı linkini kaldırıyor.Bir de sitesine DMCA banner koyuyor utanmadan !

Kendi temalarımı paylaşacağım dersen ben ya da başka bir tema paylaşım site sahibinin yanında yer alman daha iyi olur kanımca.

Hocam görüşünüz için teşekkürler ben hem blogunuzu hem de tema paylaşım blogunuzu sürekli ziyaret ediyorum sizin tema paylaşımı yaptığınız blogunuz gibi ücretsiz blogger temalarını yayınlayacam sağdan soldan blogcuların ihtiyaçlarına yönelik temaları bulup sitede yayınlayacam. Sürekli güncel olacak hergün en az 1 tema olacak.

kodblogcum kodblogcum Türkçe blogger temaları Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 90 / 36
  • Ticaret 0, (%0)

ehliblog adlı üyeden alıntı

Hocam merhaba

Hocam benimde bi blogger üzerine blogum var oraya temaları türkçeleştirip koyuyorum fakat emeğe saygı açısından footer linkli kalmıyorum sadece yanına düzenleme olarak linklimi veriyorum.Bu arada siz kullandığınız temadan memnun musunuz elimde o tema varda kullanmayı düşünüyorum yada blogunuzda magnews blogger temasının görmüştüm ama onun kurulumunda bir kaç sıkıntı oluyor düzgün durmuyor.Teşekkürler :)

http://kodblogcum.blogspot.com // Türkçe Blogger Temaları ve Blogger Destek

• Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
Konu başka yerlere gitti :)

Alan adı alındı. Bloggertema.net

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al