wmaraci reklam
lidertakipci

hazır site şablonu işe yararmı?

9 Mesajlar 766 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BlackHawk BlackHawk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
arkadaşlar bedava hazır site şablonu internette bi sürü var. bunlardan birini çok beğendim ve hosting ve domain alsam onun içine atsam. sizce işe yararmı ?

wmaraci
reklam

expresstasarim expresstasarim Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticaret ve SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 374
  • Beğeniler 18 / 79
  • Ticaret 2, (%100)
İşe yarar mıdan kastı nedir ? Biraz daha açarmısın ?

• Üyelik 28.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

expresstasarım adlı üyeden alıntı

İşe yarar mıdan kastı nedir ? Biraz daha açarmısın ?

ya ben önceden css çalışıyodum yani sitelerimi düzenlerken kodların arasındaydım. panel falan yoktu. fakat ben kendime web site kurmak istiyorum. hosting ve domain alıcam. internetten şablon indirsem paneli falan varmı acaba. ?

Ek Olarak: ya kısaca kendime web site kurucam ilk defa domain hosting alıcam. az maz anlıyorum bu işlerden fakat tam nasıl yapıcağımı bilmiyorum. siteme bir tasarım lazım. internette çok var fakat sağlammıdır acaba. işime yararmı.

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
öncelikle ne sitesi açıcaksınız muhakkak size görede bir tema vardır açacagınız siteye göre Domain ve hosting'i alın çok masraf edilen birşey değil zaten hem kendinizide geliştirmiş olursunuz domain ve hosting konusunda firma düşünürseniz forumda yeni açılan konuya göz atabilirsiniz https://wmaraci.com/forum/hosting-bilgi-alisverisi/hangi-firmayi-secmeliyim-256821.html

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
ya pek çok masrafı olmicak. ben fotoğrafçılık yapıyorum. siteye giren müşteriler sadece siteyi incelicek. sonra iletişimden iletişime geçecek. bukadar.

masalsi masalsi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 7 / 2
  • Ticaret 5, (%100)
o hazır site şablonlarının admin paneli vs yoktur. ama css ve birazcık html bilginiz varsa dediğiniz siteler yapılabilir. host almana bile gerek yok sites.google.com u bedava kullanabilirsin.

ama ben olsam bir domain alır blogger.com a entegre ederek biraz da temayla oynayarak çok güzel bir site yapardım. malum blogger google servisi ve orası da bedava. hem bu sayede google+ yani plus ı kullanarak da iyi reklam yapabilirsin.

• Üyelik 28.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

masalsi adlı üyeden alıntı

o hazır site şablonlarının admin paneli vs yoktur. ama css ve birazcık html bilginiz varsa dediğiniz siteler yapılabilir. host almana bile gerek yok sites.google.com u bedava kullanabilirsin.

ama ben olsam bir domain alır blogger.com a entegre ederek biraz da temayla oynayarak çok güzel bir site yapardım. malum blogger google servisi ve orası da bedava. hem bu sayede google+ yani plus ı kullanarak da iyi reklam yapabilirsin.

Masalsi gerçekten güzel yazmışsın teşekkür ederim öncelikle. ben çok css html ile ugraştım yani sıkıntı olacagını zannetmiyorum. benim isteğim dediğim gibi fotoğrafçı sitesi olacak. bilgiler olacak. paketler olacak. ana sayfada slideshow'lu kayan resimler olacak. ben domain alsam. güzel bi site şablonu bulup içine atsam. ve dediğin gibi blogger'e entegre etsem. sıkıntı yaşamam deilmi ? bu blogger'e giriş yapamıyorum tıkladım ama diyorki ; Mevcut hesabınızın (mailim@gmail.com) bu sayfayı görüntüleme erişimi yok.
Çıkış yapmak ve hesap değiştirmek için buradan öğesini tıklayın.

Ek Olarak: bide bu blogger nedir ?

pxjasius pxjasius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek PHP Dev.
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 57 / 53
  • Ticaret 7, (%86)

BlackHawk adlı üyeden alıntı

Masalsi gerçekten güzel yazmışsın teşekkür ederim öncelikle. ben çok css html ile ugraştım yani sıkıntı olacagını zannetmiyorum. benim isteğim dediğim gibi fotoğrafçı sitesi olacak. bilgiler olacak. paketler olacak. ana sayfada slideshow'lu kayan resimler olacak. ben domain alsam. güzel bi site şablonu bulup içine atsam. ve dediğin gibi blogger'e entegre etsem. sıkıntı yaşamam deilmi ? bu blogger'e giriş yapamıyorum tıkladım ama diyorki ; Mevcut hesabınızın (mailim@gmail.com) bu sayfayı görüntüleme erişimi yok.
Çıkış yapmak ve hesap değiştirmek için buradan öğesini tıklayın.

Ek Olarak: bide bu blogger nedir ?

hocam sabit bir iletişim adresi falan olacaksa paketler falan sabit olacaksa yani statik(güncellemeye gerek duymayan) bloggerla falan uğraşmayın 40 tl ye falan 1 yıllık site alabilirsiniz ( domain + hosting ) html css bilginiz iyiyse photoshoptan bir tema hazırlayın sonra psd to css yapın işinizi görür.

ama derseniz ben bu siteye belli süre aralıklarında fotoğraf falan yükleyeceğim paketler sürekli değişecek falan dinamik site açın wordpress veya blogger olabilir.

• Üyelik 28.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
fotoğraflar yükleyeceğim zamanla. inş

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al