wmaraci reklam

Sitem Başka Siteye Yönleniyor Mu ?

14 Mesajlar 2.504 Okunma
smmexpress

pxjasius pxjasius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek PHP Dev.
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 57 / 53
  • Ticaret 7, (%86)

AvukatDenizCelik adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim hocam , size zahmet mobilden bakma şansınızda var mı acaba

valla telefon yanımda olsa bakardımda şuan yanımda değil ama telefondanda sorun çıkmaz emin olabilirsiniz içiniz rahat olsun.

wmaraci
reklam

AvukatDenizCelik AvukatDenizCelik Belki Bir Gün Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

miharbisukarak adlı üyeden alıntı

Biraz uzun olacak ama anlatayım kusura bakmayın :) Yazılı veya Görsel bir ileti ile hakaret suçundan bir davam vardı. Aslında avukat dava ile pek ilgilenmedi yani sallamadı diyebiliriz bu yüzden kaybettim davayı. Davalı bendim bu arada :) Kararın üzerinden 4 ay geçti bana hiçbir tebligat yapılmadı dava ve sonucuyla ilgili. Yaklaşık 4 ay sonra telefon geldi karşı tarafın avukatından 1060 TL vekalet ücreti vs ödemem gerekiyormuş. Dava neticesi elime ulaşmadığı ve kararı görmediğim için birşey ödemedim.

Avukat beni tekrar aradığında çalışmadığımı belirttim ve parayı ödeyecek durumda değilim dedim ve yine ödemedim. Kararda 700 küsür TL ödeme gerektiği hükmedilmiş fakat karşı tarafın avukatı benden 1060 TL istediği için avukatı arayıp sordum karar elimde siz neden bu rakamı verdiniz bana dediğimde ise. Bana ulaşamadığını ulaşmak için dosyayı icraya verdiğini icra maslafları ile birlikte 1060 TL'yi bulduğunu söyledi.

Mahkeme evraklarında benim bütün iletişim bilgilerim var bana ulaşmaması imkansız 2. konu ise beni tehdit eder gibi SGK dökümlerinize baktım çalışıyorsunuz dedi. Yalan söylediğini falan belirttim çok güzel benzettim yalanını yüzüne vurarak. Üzerime hiçbirşey yok, sağlık sigortam yok SGK dökümlerim yok erişebileceği hiçbirşey yok ve yalan söylediğini anladığım anda iletişimi tamamen kopardım. Karşı tarafın avukatı 2 lafından biri yalan olan bir insan :) bu konuyla alakalı ben karşı davada veya eğer beni zor duruma sokacak bir icra durumu falan olursa ben kendimi savunabilir miyim? Yani avukatın yalan beyanla para almaya çalıştığını falan?

Şuan için kendinizi savunacak bir mekanizma göremedim tabi kararı incelemekte fayda var yinede ; ayrıca icra işlerinizi vekil aracılığıyla yapmanız hem süreci uzatır hemde haklarınız hakkında bilgilenirsiniz . Adres değişikliği , telefon numarası değişikliği vs. gibi durumlar olmadığını yer alan bilgilerinhalen geçerli olduğunu belirtmişsiniz ; hangi icra dairesinden gönderilmiş dosya orada yer alıyordur dosyayı inceleyip bakabilirsiniz , eğer ki gerçekten gönderilmiş ve size ulaştırılamamışsa icra masrafları derken 1060 tl olması normaldir . icra dairesine gidip bakın bi ya da e devletten araştırın adınıza icra dosyası var mı geçmiş olsun ayrıca

Ek Olarak:

pxjasius adlı üyeden alıntı

valla telefon yanımda olsa bakardımda şuan yanımda değil ama telefondanda sorun çıkmaz emin olabilirsiniz içiniz rahat olsun.

çok teşekkür ederim ; eğer ki denk gelirde rastlarsanız bilgilendirirseniz çok sevinirm hocam

Ek Olarak:

pxjasius adlı üyeden alıntı

çok teşekkür ederim ; eğer ki denk gelirde rastlarsanız bilgilendirirseniz çok sevinirm hocam

Hukuki Sorunlarınız İçin Pm Atabilirsiniz

miharbisukarak miharbisukarak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek İnternet Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 121 / 106
  • Ticaret 6, (%100)

AvukatDenizCelik adlı üyeden alıntı

Şuan için kendinizi savunacak bir mekanizma göremedim tabi kararı incelemekte fayda var yinede ; ayrıca icra işlerinizi vekil aracılığıyla yapmanız hem süreci uzatır hemde haklarınız hakkında bilgilenirsiniz . Adres değişikliği , telefon numarası değişikliği vs. gibi durumlar olmadığını yer alan bilgilerinhalen geçerli olduğunu belirtmişsiniz ; hangi icra dairesinden gönderilmiş dosya orada yer alıyordur dosyayı inceleyip bakabilirsiniz , eğer ki gerçekten gönderilmiş ve size ulaştırılamamışsa icra masrafları derken 1060 tl olması normaldir . icra dairesine gidip bakın bi ya da e devletten araştırın adınıza icra dosyası var mı geçmiş olsun ayrıca

Ek Olarak:

Ek Olarak:

Çok teşekkürler, şu e-devlet'e hiç girip kullanacağım aklıma gelmezdi :) yani ihtiyaç duyacağımı sanmıyordum. İhtiyaç çıktı :) görüşleriniz için teşekkür ederim tekrar.
AvukatDenizCelik

kişi bu mesajı beğendi.

AvukatDenizCelik AvukatDenizCelik Belki Bir Gün Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Avukat
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Ç**
  • Mesajlar 652
  • Beğeniler 235 / 157
  • Ticaret 0, (%0)

miharbisukarak adlı üyeden alıntı

Çok teşekkürler, şu e-devlet'e hiç girip kullanacağım aklıma gelmezdi :) yani ihtiyaç duyacağımı sanmıyordum. İhtiyaç çıktı :) görüşleriniz için teşekkür ederim tekrar.

E devlet gerçekten çok yararlı , gitgide gelişiyor artık her şeye ulaşabiliyoruz ; bu arada rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu
miharbisukarak

kişi bu mesajı beğendi.

Hukuki Sorunlarınız İçin Pm Atabilirsiniz
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al