wmaraci reklam
lidertakipci

Backlink Karmaşası Lütfen yardım !

4 Mesajlar 714 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

typhoon85 typhoon85 Pırlanta Atölyesi Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mücevherat
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ü**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 7 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar soru çok kısa;

https://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/indirimli-search-engine-optimization-paketleri-boyle-backlink-paketleri-gorulmedi-5-tlden-baslayan-google-page-ranking-8-google-page-ranking-6-google-page-ranking-5-google-page-ranking-4-a-160227.html#post954046

Bu kampanyadan mega paket olarak faydalansak bize katkısı ne derecede olur? Seo çalışması yapan arkadaşlar bunları google'ın heryerde aynı olduğunu görünce siteyi banladığıı kara listeye aldığını söylediler. Kullanıp güzel yorum yapanlar var backlink bir o kadar önemli blog ve makale olayı kısacası nedir bu olayın özü artısı eksisi hangisi ağır basıyor?

wmaraci
reklam

ZenginAnil ZenginAnil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)
Ben yaklaşık 1 ay önce arkadaşla PREMIUM PAKET olarak çalıştım, sitem 10 saniyede index alıyor ve hedef kelimemde ilk 10'dayım, kesinlikle tavsiye ederim.
typhoon85

kişi bu mesajı beğendi.

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Kimsenin işine engel olmak istemem fakat önceden beri bu tarz backlink paketlerinin yararının olağan üstü olduğunu düşünmüyorum. Genel olarak konuşursak bir tanıtım yazısını 100 sitede yayınlamanın ne faydası olabilir ki ? Bir de çoğu programla yapılıyorken.
Ben daha öncede makale olarak yazmıştım. Backlink paketlerinin yararının %100 olduğunu düşünmüyorum. Bu paketler sadece para tuzağıdır.
typhoon85

kişi bu mesajı beğendi.

Websem Websem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 1, (%100)
Şöyle düşün...

İlk önce kendi sitene bak, domain yaşı, güncellik vs. O kadar backlinki hakediyormu? Gerçekten çok güncel ve doğal olarak ziyaretçilerin o kadar backlink sağlarmı sana? Eğer sağlama potansıyelı var ama sağlamıyorlarsa sen bu paketı alabilirsin.
typhoon85

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al