wmaraci reklam
lidertakipci

Acemiyim yeni blog açtım.Ust siralara deil ilk 100 e bile giremedim.Yardim! nettenetlio.blogspot.com

14 Mesajlar 1.890 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

pro08800 pro08800 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazar (Eğlence) Makale
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Acil durumdayım.Hepinizden ozur diliyorum.Sarkık bitecekti.İlimizde haklısınız.Şöyle soyleyeyim Google de index için 4 indexleme var ve sayfaların Google de goruntulenmiyor ilk 100 sayfada yok ve anahtar kelimeler de çok rekabet gerektiren bir rağbet gerektirmiyor.Evet bilgim az biraz:).Ust sıralara çıkmak için ne yapmalıyım.Çok detaylı bir soru ama...

Ek Olarak: Arkadaslar bir de backlink sitelerini bilmiyorum.Daha dogrusu nasil hızlı ilerleyebilecegimide bilmiyorum.Webmaster toolsa kaydettim siteyi.Diye haritası da yolladim.Arkadaslarim in iyi blog siteleri var biraz inatlastik sen yapamazsın dediler.Bende inat ettim ama fayda etmedi tabi:( Onlar adsense reklamları ile çok olmasada iyi para kazaniyorlarmis yani öyle dediler.Onlara ulaşamadım bende yardım istedim sizden arkadaslar şimdiden teşekkürler

Ek Olarak: Hepinizden ozur diliyorum acelem vardı yanlışlıkla birşeyler sacmaladim.Evet bir hata oldu ama en buyuk sorun Blogumun hiç ama hiç hit almaması ve Google de üst sayfalara çıkamaması.Yardim için teşekkürler...Acemilik:( Beceremiyorum.

wmaraci
reklam

Croulias Croulias Bilgem İçin ! Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci / Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 118 / 62
  • Ticaret 12, (%100)
takipteyim. =)

OguzEREN OguzEREN MustafaKemalAtatürk Kullanıcı
  • Üyelik 15.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Computer Engineering
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 54 / 61
  • Ticaret 0, (%0)
Olay çok uzamış kardeşim soruna gelecek olursak ben şu şekilde yapmıştım blogumu öncelikle günlük yazı girmelisin sonra sosyal paylaşım sitelerinde sayfalar aç yazdığın yazıları oralarda paylaş. Anahtar kelimeler kullan ve içeriğini kapsayan kelimeler olsun fazla abartma. Sitenin adını ve açıklaması gibi yerleri boş bırakma başkada aklıma bir şey gelmedi. Birazda zaman gerek gerisi olur gider :) pro08800
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

A good friend would give you the shirt off his back.

pro08800 pro08800 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazar (Eğlence) Makale
  • Konum Artvin
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 2 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
çok teşekkürler

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al