lostyazilim

Tavsiye ettiğiniz kitaplar nelerdir ?

44 Mesajlar 3.845 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Olabilir, ben yazdığı kitabı önerdim. Kitap dışında bir yorumda bulunmadım.

Ne kadarda normal bir şey yapmış gibi olabilir. :D

Ek Olarak:

president adlı üyeden alıntı

Orhan Kemal- Bereketli Topraklar Üzerinde, Vukuat var
Şevket Bulut- Al karısı
Paulo coelho- Adultery
Emine şenlikoğlu'nun tüm eserleri(kadın öyle bir yazmış ki, varlığı kanıtlanmamış madde etkisi yaratıyor.)

Paulo Coelho bakacağım.
Teşekkürler.

wmaraci
reklam

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Görüyorsunuz adamlar Türkiye'nin en iyi tarihçisi(!) olarak Mustafa Armağan'ı gösteriyor şimdi siz düşünüyor musunuz ki bu adamlar Tolstoy, Dostoyevski, Çehov, Kafka okumuştur.

Tolstoy, Dostoyevski, Çehov, Kafka sizce Türk tarihçisi mi? Üstelik onları okumadigimi da söyleyen olmadı. Kabul edin kardeşim, Mustafa Armağan her cümlesine kanıt gösteren bir tarihçi. Mesela ben senin 1 tane dahi kitabını okumadigini biliyorum.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

anonymated adlı üyeden alıntı

Tolstoy, Dostoyevski, Çehov, Kafka sizce Türk tarihçisi mi? Üstelik onları okumadigimi da söyleyen olmadı. Kabul edin kardeşim, Mustafa Armağan her cümlesine kanıt gösteren bir tarihçi. Mesela ben senin 1 tane dahi kitabını okumadigini biliyorum.

Ben de senin bunları okumadığını biliyorum. Bunu okuyup da görüşleri hala bu kadar sığ olamaz bir insanın. Buyur Mustafa Armağan kimdir biraz dinleyelim sevgili Murat Bardakçı'dan:

denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Farkındaysanız adamın katil okul olmadığı ile ilgili bir yorumum olmadı. Ermeniler ile ilgili yazdığı bir kitabı önerdim. Okuyup okumamak size kalmış. Anlaşılan siz sizin düşüncenize uygun kitap arıyorsunuz. Farklı kitaplar da okuyun. Ufkunuz açılır. :)
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Ben de senin bunları okumadığını biliyorum. Bunu okuyup da görüşleri hala bu kadar sığ olamaz bir insanın. Buyur Mustafa Armağan kimdir biraz dinleyelim sevgili Murat Bardakçı'dan:

En az senin kadar okuyorum merak etme. Hatta o kitaplar hakkında konuşulan mütalâa topluluklarına da katıldım çok kez. Adam kör cahilin dahi anlayabileceği şekilde anlatıyor. Ben bunu yapamıyorum. Sana laf anlatamamamin sebebi bu. Son mesajimdi bu. Devam etmene gerek yok.

• Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

Mustafa Armağan kanıtları muhtemelen Yeni Şafak'ın Windows karakterli belgeleridir.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

En az senin kadar okuyorum merak etme. Hatta o kitaplar hakkında konuşulan mütalâa topluluklarına da katıldım çok kez. Adam kör cahilin dahi anlayabileceği şekilde anlatıyor. Ben bunu yapamıyorum. Sana laf anlatamamamin sebebi bu. Son mesajimdi bu. Devam etmene gerek yok.

Adamın ne olduğu ile ilgili ekteki video yeterince bilgi veriyor insanlara bir de sen açıklamaya çalışma gereksiz zira:) Ne olduğu ne kadar yalancı ve iftiracı olduğu biliniyor. Okuyorsan ne mutlu sana ama biraz da özümsemek gerekir. Sanırım senin özümseme kısmında bir sıkıntı var. Yoksa ben inanamam bu kitapları okuyup anlayıp hala dünya görüşünün, vizyonunun bu kadar sığ olduğuna.

Ha şimdi anladım senin bu adama karşı hayranlığını; Zaman gazetesinde yazıyormuş:D Hahahaha ne adamlarsınız yahu. Gülen'e bir kez daha saygı duydum. Ben Zaman'da yazmaya başlasam beni bile seversin sen.
Rekomedya denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Farkındaysanız adamın katil okul olmadığı ile ilgili bir yorumum olmadı. Ermeniler ile ilgili yazdığı bir kitabı önerdim. Okuyup okumamak size kalmış. Anlaşılan siz sizin düşüncenize uygun kitap arıyorsunuz. Farklı kitaplar da okuyun. Ufkunuz açılır. :)

Ben her türlü kitabı okurum. Sahip olduğum düşünceye karşı kitaplarda okurum... Dediklerinizi biraz keşke kendiniz yapsanız

Ek Olarak:

Mustafa Armağan'ın yalanları o kadar yalanlanmasına hala bu yazarı okuyorsanız ne diyeyim...

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

denizbabasi adlı üyeden alıntı

Mustafa Armağan kanıtları muhtemelen Yeni Şafak'ın Windows karakterli belgeleridir.

Şimdi bu derin cehaletinizi gidermek istiyorum. Kendi okuduğun tarihçilerle karıştırma. Yemin ediyorum sen o adamın 1 kitabını dahi okumadin. Bak yemin ediyorum çünkü bu kadar cahilce konusmussun. Adam yerli yabanci yüzlerce kitaptan, belgeden ve otobiyografiden besliyor kitaplarini. Ben kendim hatırlıyorum birçok sayfanın yarısı dipnot/kaynak yarısı da yazıydı. Komik olma lütfen. Git al bir tane kitabını oku. Al ve oku. En azından 1 kitabını oku da adam hakkında benimle konuşacak kadar bilgin olsun.

• Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)

Şimdi bu derin cehaletinizi gidermek istiyorum. Kendi okuduğun tarihçilerle karıştırma. Yemin ediyorum sen o adamın 1 kitabını dahi okumadin. Bak yemin ediyorum çünkü bu kadar cahilce konusmussun. Adam yerli yabanci yüzlerce kitaptan, belgeden ve otobiyografiden besliyor kitaplarini. Ben kendim hatırlıyorum birçok sayfanın yarısı dipnot/kaynak yarısı da yazıydı. Komik olma lütfen. Git al bir tane kitabını oku. Al ve oku. En azından 1 kitabını oku da adam hakkında benimle konuşacak kadar bilgin olsun.

Kitaplarını, çıkardığı dergiyi inceledim. Tarihi tek kişiden okumayın. Bu adamlar (!) çıkarlarına göre yazarlar...

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al