wmaraci reklam

İletişim formunda hata alıyorum.

10 Mesajlar 1.309 Okunma
smmexpress

candmrzn candmrzn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 13 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
Siteme iletişim formu eklemeye çalıştım Contact Form 7 kurdum herşeyi yaptım fakat "İletinizi gönderme başarısız oldu. Lütfen daha sonra tekrar deneyin ya da yönetici ile başka bir yöntemle iletişime geçin." hatası veriyor. WP-Mail-SMTP de kurdum ama bi faydası olmadı.

wmaraci
reklam

exp1239 exp1239 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilgisayar Proğramcılığı
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 283
  • Beğeniler 57 / 55
  • Ticaret 7, (%100)
Quform kullanın hocam.

muhammedkrmn muhammedkrmn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 1 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
http://www.omereryilmaz.com/wordpress-mail-gonderme-smtp-ayari/ şurda anlatılanları yap

webbil webbil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek Seramik Teknikeri
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Sorununuzu ücretsiz çözerim ama bana formun contact-form-7\includes\mail.php dosyasını göndermeniz lazım. Ben sorunu çözüp size tekrar o dosyayı göndereceğim sizde sorunlu olan o dosyanın yerine verdiğimi koyacaksınız. Yine Contact Form 7 olacak sadece kod hatasını düzeltip size göndericem.
bilgictasarim@hotmail.com buraya gönderin

wmaraci
wmaraci

Smyrna35 Smyrna35 Web Programming Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 118 / 183
  • Ticaret 16, (%100)
Merhaba,
Bu hata bende de mevcut smtp ayarlarını yaptım olmadı sonra muhammed k 'nın attığı linktekileri de uyguladım gene sorun çözülmedi.
webbil eğer hatanın sebebini biliyorsanız biz dosyayı göndermek yerine buradan yazın ki bizde öğrenip uygulayalım.
Deneme yanılma ile yapıcam diyorsanız contact form 7 yi wp den indirip bakarsanız bizim atmamıza gerek kalmaz böylece.
Sorun çözülmez ise şahsen alternatif eklentileri kullanacağım.

• Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

Smyrna35 adlı üyeden alıntı

Merhaba,
Bu hata bende de mevcut smtp ayarlarını yaptım olmadı sonra muhammed k 'nın attığı linktekileri de uyguladım gene sorun çözülmedi.
webbil eğer hatanın sebebini biliyorsanız biz dosyayı göndermek yerine buradan yazın ki bizde öğrenip uygulayalım.
Deneme yanılma ile yapıcam diyorsanız contact form 7 yi wp den indirip bakarsanız bizim atmamıza gerek kalmaz böylece.
Sorun çözülmez ise şahsen alternatif eklentileri kullanacağım.

uzun iş anlatımı siz de bana dosyayı gönderin, vereceğim dosyayı üzerine yazdırın, SMPT ayarlarınızıda yapın sorununuz 10 saniyede çözülmüş olacak. Alternatif formlara gerek yok contact form 7 çok iyi bir formdur.

Ek Olarak: candmrzn adlı arkadaş dosyayı gönderdi. Düzelterek geri gönderdim. Ayarlasın sorun çözülmüşse sizde gönderin dosyayı smyrna35 ... Yanlız SMPT ayarınız gene olmalı. Sadece kod hataları var onları düzeltiyorum ben.

candmrzn candmrzn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 64
  • Beğeniler 13 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

webbil adlı üyeden alıntı

uzun iş anlatımı siz de bana dosyayı gönderin, vereceğim dosyayı üzerine yazdırın, SMPT ayarlarınızıda yapın sorununuz 10 saniyede çözülmüş olacak. Alternatif formlara gerek yok contact form 7 çok iyi bir formdur.

Ek Olarak: candmrzn adlı arkadaş dosyayı gönderdi. Düzelterek geri gönderdim. Ayarlasın sorun çözülmüşse sizde gönderin dosyayı smyrna35 ... Yanlız SMPT ayarınız gene olmalı. Sadece kod hataları var onları düzeltiyorum ben.

Hocam dosya gelmedi yanlız.

• Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Gönderdim gene göndereyim.

Ek Olarak: Gönderdim gelip gelmediğini bilgilendirin lütfen.

Ek Olarak: Ayarlıyorum bi saniye göndericem

Ek Olarak: Mesaj olarak gönderemedim. Siteme upload ettim . Buradan alın. Rardan çıkarın açıklama içindedir.
www.bilgictasarim.com/yeni-form.rar
Sorunu çözünce lütfen bilgilendirin.
Düzeltme yapıldı.

Ek Olarak: Arkadaşlar sorun düzeltildi ise konuya yazın, bunun gibi sorunu olan diğer arkadaşlar da yararlansınlar.

Ek Olarak: SMPT PORTU 25 yada 26 yapın.

Ek Olarak: Ya da hostu aldığınız siteye giriş yapıp portunu siteden mail bölümü ayarlarından öğrenin. Her hostun portu farklı olabiliyor. 587- 25- 26 vb gibi.

Smyrna35 Smyrna35 Web Programming Telefon Onaysız
  • Üyelik 27.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Programcılığı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 693
  • Beğeniler 118 / 183
  • Ticaret 16, (%100)
@webbil bende malesef gene aynı problem. Kodda hata var sanırım smtp mail eklentisini çalıştırırken hata ile karşılaştım.
Neyse ilgi ve alakanız için teşekkürler bu eklenti ile uğraşmak yerine alternatif yolları denesem daha hızlı sonuca varacağım.

• Üyelik 22.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 344
  • Beğeniler 223 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

Smyrna35 adlı üyeden alıntı

@webbil bende malesef gene aynı problem. Kodda hata var sanırım smtp mail eklentisini çalıştırırken hata ile karşılaştım.
Neyse ilgi ve alakanız için teşekkürler bu eklenti ile uğraşmak yerine alternatif yolları denesem daha hızlı sonuca varacağım.

Asla kodda hata yok. Bana SMPT ayarlarını şifrenizi gizleyerek verin. İnceleyeyim. Benim de wordpress sitem var ve contackt form 7 gibi iletişim formu bırakılıp başka alternatif aranmaz. Çözeriz onu bana SMPT ayarlarını nasıl yapdığınızı yazın. Hemen havlu atmayın lütfen. Çözüceğiz o sorunu eminim ben.
Bu arada smpt hangi smpt indirdiniz. Sorun oda olabilir. WP-Mail-SMTP bu eklentiyi kullanın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al