freelance iş ilanları

AdBlock Kullanım Oranı %41 Arttı

67 Mesajlar 11.166 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

freetorrent freetorrent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 97 / 79
  • Ticaret 4, (%100)
popupları çok etkiliyor sanırım bu dediğiniz eklenti : ) 7bin kişi giriyorsa firmada 3bin gösterim sayıyor tek popup çok rahatsız edici olmasa gerek ama kullanıyorlar yine de .

wmaraci
reklam

DisOrientedb DisOrientedb YouGiveUp? Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 216
  • Beğeniler 115 / 67
  • Ticaret 14, (%100)

freetorrent adlı üyeden alıntı

popupları çok etkiliyor sanırım bu dediğiniz eklenti : ) 7bin kişi giriyorsa firmada 3bin gösterim sayıyor tek popup çok rahatsız edici olmasa gerek ama kullanıyorlar yine de .

Yüklenmeden kapatırlarsa popup sayfayı, yine de sayar mı? O derece bir fark olmaz diye düşünüyorum sadece ad block ile ama bilemiyorum tabi. Sonuçta tarayıcılarda engelleyebiliyor popup.

• Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 97 / 79
  • Ticaret 4, (%100)

DisOrientedb adlı üyeden alıntı

Yüklenmeden kapatırlarsa popup sayfayı, yine de sayar mı? O derece bir fark olmaz diye düşünüyorum sadece ad block ile ama bilemiyorum tabi. Sonuçta tarayıcılarda engelleyebiliyor popup.

yüklenmeden kapatırlarsa onuda saymıyor sanırım , adblock dediğiniz eklentiyi hiç kullanmadım yani sabit banner şeklindeki reklamlarıda mı engelliyor bu , o zaman baya kötüymüş yani .

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Kimse kusura bakmasin adblock kullanımı arttı geliriniz düştüyse kullanıcıyı değil bizi bunlara mecbur edenlere hesap sormak gerek.

wmaraci
wmaraci

konusal konusal Saygılı olmak lazım. Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Yazıcı - Okuyucu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 203 / 246
  • Ticaret 1, (%100)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Kimse kusura bakmasin adblock kullanımı arttı geliriniz düştüyse kullanıcıyı değil bizi bunlara mecbur edenlere hesap sormak gerek.

Site işleriyle uğraşmasam gireceğim yerler belli az çok.
Twitter, Facebook ve Film siteleri.

Şimdi film sitelerine girdiğimde filmden çok reklam var.
Eğer kullanıcı bu uygulamayı kullanıyorsa bence işin büyük kısmı film siteleri yüzündendir. Hepsi için demiyorum, bir anda gelip bağırmasınlar film site sahipleri.

Site işinden para kazanmaya çalışan ve verdiğimiz emeğin karşılığını reklamlardan aldığımızın farkında olan birisi olarak söylüyorum, film siteleri gerçekten bu reklam işini abartmış gözüküyor.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

wmaracı

pxjasius pxjasius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek PHP Dev.
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 387
  • Beğeniler 57 / 53
  • Ticaret 7, (%86)
birçok sitede saçma sapan reklamlar çıkıyor. kullanıcılarda haklı tabiki. kullanıcılarda süç aramamak gerek çünkü adamlar sırf site sahibi kazansın diye o anda adblocku durdurmaz

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
2 çözüm var. Ya siteyi reklam engelleme eklentisi kullananlara göstermeyeceksiniz veya eksik görünecek.

Veya da reklam olarak .png/.jpeg kullanacaksınız. Başka çözümü yok sanırım. Adsense reklamlarında resim uzantısı olarak kullanma gibi bir seçenek de yok. Webmasterlar yedi ayvayı.

• Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 97 / 79
  • Ticaret 4, (%100)

konusal adlı üyeden alıntı

Site işleriyle uğraşmasam gireceğim yerler belli az çok.
Twitter, Facebook ve Film siteleri.

Şimdi film sitelerine girdiğimde filmden çok reklam var.
Eğer kullanıcı bu uygulamayı kullanıyorsa bence işin büyük kısmı film siteleri yüzündendir. Hepsi için demiyorum, bir anda gelip bağırmasınlar film site sahipleri.

Site işinden para kazanmaya çalışan ve verdiğimiz emeğin karşılığını reklamlardan aldığımızın farkında olan birisi olarak söylüyorum, film siteleri gerçekten bu reklam işini abartmış gözüküyor.

haklısınız hocam film ve oyun siteleri abartıyor reklam konusunda , özellikle film siteleri sayfa başı reklam :) ama yüksek hiti olanlara zaten 1 popunder ve yanlara aldıkları reklamlar yetiyordur , günlük 1 popunder kimseyi rahatsız etmez bence .
konusal anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

Karargaht Karargaht WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 31 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Worpdress eklentisi var adını unuttum, adblock olsa bile reklamları gösteriyor. Ancak ben denedim siteyi epey yavaşlattı, kaldırım.

Bende kullanmıyorum artık adblock. Malum genelde film sitelerinde, cinsel içerikli sitelerde çıkıyor. Oralara da girmenin alemi yok. Adam gibi bir film sitesi bulup sadece ona yönelmek yeterli. Birde indirme siteleri var tabi

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)
direk engellicem adblock kullananları kapat diye uyarmakta yok boşuna cpu harcamasınlar umurumda değil erken çıkma oranı ne halleri varsa görsünler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al