freelance iş ilanları

Logo GO Plus - Mobil Satış

5 Mesajlar 770 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

reload58 reload58 Çaylak Mühendis E-Mail Onaysız
  • Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar,

Sivas ve Tokat şehirlerinde Organize Sanayii bölgesinde Toptancılık yapmaktayız. Halk, Ülker, Yetiş, Yayla, Çakıroğlu, Burcu, Tat, Lila, Derby gibi bir çok markanın bayiiliğini yapıyoruz. Firmamizda Logo Go Plus programı kullanılıyor ve 90 'lı yıllarda ki gibi sipariş alınıp fatura kesiliyor. Sistemi geliştirip teknolojik hale getirmek istiyoruz. Logo GO Plus'un böyle bir sistemi var mı tam öğrenemedim. Belki burada çıkan olur diye konuyu açmak istedim. Yapmak istediğimiz Mobil Satış Sistemi;

- Pilasiyer'lerde bulunan tablet uygulamasında;
1) Depo Stok görebilme ve Sipariş Faturası yazabilme,
2) Tahsilat yaptığı vakit bunu sisteme kayıt edebilme
3) Fatura gönderebilme
4) Ekstresini görebilme

gibi bir çok özelliği olan sistemi istiyoruz. Pilasiyer eleman müşteriden aldığı siparişi hemen sisteme girmeli ve üst kademe bunu görmeli. Üst kademe kontrolleri sağlayıp onyladıktan sonra ( Fiyat, iskonto, adet vs ) muhasebeciye gitmeli. Muhasebeci ise direkt olarak bunu faturalandırmalı ve müşteriye teslim edilebilir hale getirmeli.

Bu sistem konusunda bilgisi olan arkadaşlardan görüşlerini belirtmelirini istiyorum.

wmaraci
reklam

armoniy armoniy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)
hocam programı bilmiyenler vardır İNANILMAZ birşye çok şirket kullanıyor hatta benim önceki yer çok geliştirmişdi normal aldıgından + üstüne dolu şey ekledi herşey otoya bağlanmıştı

1 ssaate ypaılacak işi 5 dk indiriyor öyle diyim sistemi olmanızı sağlıyor
reload58

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)

armoniy adlı üyeden alıntı

hocam programı bilmiyenler vardır İNANILMAZ birşye çok şirket kullanıyor hatta benim önceki yer çok geliştirmişdi normal aldıgından + üstüne dolu şey ekledi herşey otoya bağlanmıştı

1 ssaate ypaılacak işi 5 dk indiriyor öyle diyim sistemi olmanızı sağlıyor

Aynen öyle hocam, müthiş bir kolaylık sağlayacaktır bize. Hesaplarımıza göre yıllık 54,000 TL kar yapmış olacağız. Muhasebeci arkadaş ise sabah saatlerinde işini bitirip öğlene doğru pilasiyer olarak görev yapmaya başlayacak. Yani işler dediğiniz gibi otomatiğe bağlanma şeklinde kalmayıp ek olarak daha fazla mal satış olabilecek duruma gelme durumuda mevcut. Ve bu sistem için araştırmama göre 5,000 TL gerekiyor. Bu sistemi çalışışı kullanımı ve tecrübelerinizden biraz bahseder misiniz, kullanmadan önce iyi bir ön bilgi olacaktır benim için. armoniy

pc332 pc332 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılımcı, Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 222
  • Beğeniler 89 / 85
  • Ticaret 6, (%100)
Aslında piyasada böyle bir talep varsa karşılanmalı, vaktim olsaydı oturup kodlardım. Kendimi denemek adına ileriki dönemler için "yapılacaklar" listeme ekledim.
Teşekkürler.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1176
  • Beğeniler 530 / 286
  • Ticaret 0, (%0)

pc332 adlı üyeden alıntı

Aslında piyasada böyle bir talep varsa karşılanmalı, vaktim olsaydı oturup kodlardım. Kendimi denemek adına ileriki dönemler için "yapılacaklar" listeme ekledim.
Teşekkürler.

Rica ederim, araştırmamı yaptım fiyat çıkarıldı. Logo'nun böyle bir hizmeti mevcutmuş. Yeni ayarlamışlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al