freelance iş ilanları

Dakika kodu ekleme! (script)

14 Mesajlar 2.276 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

deli61 deli61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 18 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

Deniz ÖZTÜRK adlı üyeden alıntı

Öncelikle bu kodlamayı neden kullanacaksınız , bu saat ve bu dakikada bu işlem yapılsın diyorsanız bu işlemin gerçekleşeceği tarihte php dosyası çalışır vaziyette olmalı (kullanıcı o php dosyasına giriş yapmış olmalı)

Genelde böyle şeyler veritabanı yedeklemesi , bazı kayıtların silinmesi gibi işlemler için kullanılır , sizin kullanım amacınız nedir ona göre yönlendireyim ?

bu işlemi twitterdan fenomen bir hesaptan takipçi çekmek için kullanıyorum.

örneğin saat 12 de şu kullanıcıyı takip eden 100 kişi kendin takip et diyorum ve oradan takipçileri kendi takip ediyor.

dakika işin içine girince görevi yapmıyor. mesela 12:14 de aynı işlemi yapıyorum olmuyor.

işlemi yapacak olan kullanıcılar app üzerinden giriş yapılı şekilde.

bi yazılımcıya yazdırdık ve kaçtı bu olay da benim başıma kaldı. php konusunda da hiç bilgim yok gibi. yardımcı olursanız sevinirim

wmaraci
reklam

DenizOZTURK DenizOZTURK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek -
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad D** Ö**
  • Mesajlar 479
  • Beğeniler 189 / 158
  • Ticaret 4, (%100)
FurkanKandemir yardımcı olabilir bu konuda belki . daha önce böyle bir yazılım görmediğim için neyin nerde oldugunu pek bilmiyorum , zamana göre işlem yapan hangi sayfa ise işimiz o sayfa ile ama bulamadım . belki furkan kandemir yardım edebilir bende takip ediyorum..
deli61

kişi bu mesajı beğendi.

FurkanKandemir FurkanKandemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 0 / 287
  • Ticaret 13, (%100)
Tüm kodları ve yapmak istediğinizi ve ne hatası aldıgınızı info@furkankandemir.com.tr adresine atarsanız ancak pazar günü inceleyebilirim. Kaç gündür iş yetiştircem diye geç saatlerde uyuyorum. Şu an için bakacak durumum yok.
DenizOZTURK deli61

kişi bu mesajı beğendi.

deli61 deli61 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 61
  • Beğeniler 18 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

FurkanKandemir adlı üyeden alıntı

Tüm kodları ve yapmak istediğinizi ve ne hatası aldıgınızı info@furkankandemir.com.tr adresine atarsanız ancak pazar günü inceleyebilirim. Kaç gündür iş yetiştircem diye geç saatlerde uyuyorum. Şu an için bakacak durumum yok.

skype'den eklemiştim sizi zaten. mail de atarım.. pazar günü müsait olduğunuz bi vakitte incelerseniz çok sevinirim. gerçekten program elimde kaldı :o

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al