freelance iş ilanları

Sonra dedim ki niye blog açmıyorum?

3 Mesajlar 801 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

mukivahura mukivahura WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** I**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Teknolojinin tanımı nedir diyorsanız ''birşeyleri küçültmek'' derim. Teknolojiye böyle bir tanım yaparken yüzeysel olduğumu düşünebilirsiniz ama konuyu nereye bağlayacağıma bakın ilk.. bağlıyorum.. bağladım. Küçültmek demişken, bu konuda dikkat çekmek istediğim asıl nokta, telefonların küçülüp cebimize girmesi ya da bir oda büyüklüğündeki bilgisayarların şu an dizimizin üstünde olması değil, beynimizin de bunlarla paralel bir şekilde küçülmesidir. Kitap okumamak, makalelerin altına ''özet geç bilader'' demek ve okuma aşkını yitirmemiş nadir insanların düşüncelerini anlatmaya yetmeyen kelimeleri, birkaç satır halinde facebook ya da twitter de paylaşmak, beynimizin geçirdiği evrimin özetidir. Hal böyleyken, facebook sayfalarımda uzun yazı paylaşıp dikkate alınmayı beklemek samanlıkta iğne aramaktan başka bir şey değildi. Sonra dedim ki niye blog açmıyorum?

ve açtım : Mukivahura.com

Site girişinde ''bunun formatı ne ola ki'' diye düşünen arkadaşlar,site haritasını tıklayıp siteyi ne amaçla kullandığımı öğrenebilir
AhmetGuler

kişi bu mesajı beğendi.

http://mukivahura.com/
wmaraci
reklam

AhmetGuler AhmetGuler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 129 / 55
  • Ticaret 24, (%100)
Yinede yazıları facebook ile desteklemekte fayda var :) Hem hit açısından hemde sitenin değerlerini yükseltmek amacıyla...
mukivahura

kişi bu mesajı beğendi.

mukivahura mukivahura WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** I**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
aynen :)

http://mukivahura.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al