wmaraci reklam
lidertakipci

Adalet bunun neresinde ?

16 Mesajlar 2.014 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Olric Olric WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1178
  • Beğeniler 0 / 247
  • Ticaret 42, (%100)
Birçok yeni arkadaş gibi bir host bir domain ve birkaç özgün yazı yazarak binlerce kişinin sitene girmesini bekliyorsun ve bunun olmadığını görünce suçlu arıyorsun.
Kingjames

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
sen kendini niye itle kopukla yarıştırıyon ki?

47003 47003 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 46 / 205
  • Ticaret 16, (%100)
Çok biliyor olman bişey ifade etmez.
Para kazanmak ticaret işidir. Eğer sende ticari zekan yoksa sabredeceksin.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
buradaki yazan hic bir arkadaşa katılmıyorum tam 4 yldır ben karsılıksız bir bedel beklemeden e-kitap işi yapıyordum ve milletimiz cahiliye dönemiden cıksın diye ama karsılıgında hep mahkemeyle karsılastım yılmadım savaştım birde üstüne sitelerim ardı arkası kesilmeyen kapatmalar bir sitenin ömrü 3 ay oluyordu baktım destekcilerin hepsi cıkarcı yani ziyaretciler ben mahkemeyle cebellesirken bana yazdıgı şeye bak oh olmuş sana diyor ya ...hee demek böyle yaparsınız ha siz dedim suan kastırıyom reklamları yorulsunlar diye tek degilim (rakipsiz) ama googlede aranıldıgında 1.sıradayım kitaplarala elimden geldigince artık bu şekilde çalısagım ezecem girenleri ziyaretcileri

işte buu
wmaraci
wmaraci

Ripped Ripped Serçe Development Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO & Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 94 / 94
  • Ticaret 11, (%100)

Canxx adlı üyeden alıntı

Vallahi bir internetten para bekliyorsan önce emek harcamalısın sonra zamanını ona ayırmalısın

Kısaca seni aydinlatim.

1 TANE HOST VE 1 ALAN ADİ ALİYORSUN .COM Veya isteğine bağlı.

10 tane domaininle alakalı blog açıyorsun ( hepsine farklı ufak ufak konular ekliyorsun ana sitene link veriyorsun)
10 tane foruma girip kendi makaleni yazıyorsuun (hepsi ayrı ayrı farklı farklı olsun kısada olsa)

Ana domainine iyi bak temanı kaliteli seonu azda olsa sağlam yap 1 ay sonra yaklaşık 20k tekil hit elde edersin. Tabi iş burda bitmiyor işin en önemli kısmı sıkılmadan üşenmeden hergün birşeyler paylaşıcaksın ve bunu paravan bloglarına uygulayip farklı bir şekilde yayinlaman lazım. Kısacası günde 4-5 saat sıkı çalışma ile 2-3 ay (kişiye bağlı istersen 1 ay sonra başvur) adsense alırsın para kazanmaya başlarsın.

İşin garip kısmı burada başlıyor.

En önemli etken senin çalışmanı ne kadar sağlama aldığın yani bloglar hariç kendi sitenin yedeğini her gün veya 6 saatde (ne kadar çok içerik giriyorsun o kadar kısa tut backup yapmayı)

Sitelerine kesinlikle paypall bağış butonu koy bazı insanlar 1 lirada olsa bağış yapıyorlar.

Yasal olmayan birşeyler paylaşma.

İşin kaçınılmaz kısmı sandbox veya google sana bir şekilde takılacak hitlerin bir anda düşüp yükselicek sen işin peşini bırakmazsan google önünü açıcak yoluna daha güzel devam ediyorsun

Günlük 10 içerik alıntı 10 içerik özgün girersen sitene aylık kazancın (Tahmini olarak 500-1000TL) Arası.

Bu içerik sayısına göre değişebiliyor.

Ve sen bu bahsettiğim sistemi istersen çoklu ana domaine kurup 10 saatini bu işe ayırırsan ve tuttursan 5-10 bin tl gibi meblalar kazanman cocuk oyuncağı.

İşin insanı pes ettiren kısmı ise.

Makale yazmak oluyor sen normalde 5 saatde bu hazır olan makalelerini toplamda 20 siteye entegre etmen 5 saatini alır zaten farklı bir şekilde olmak kaydıyla.

Yani senin çevrende pc başında yazı yazmaktan hoşlanan arkadaşın varsa onunla birlikte olmalısın ve para kazanınca bölüşürsünüz.

Yada makale satın alacaksın
Yada editör tutacaksın.

Yada bu işi şuanki gibi isyana bağlayıp tek başına yapmaya devam edersen aylık kazancın büyük ihtimal 200-300 tl arası maksimum olabilir (Tabi istisnalar kaideyi bozmaz.)

Bide yıllarca içerik giren arkadaşlar var tabiki onlar senden önde olacaklar. Şayet sen onların yıllar boyunca yazdığı makalelerden daha çok makale ve ilgi çekici şeyler yazabilirsen.

Sevgilerimle saygılarımla ailesine bu makalemi hediye ediyorum.

Yazım hatalarının kusuruna bakmayın lütfen.

Yazınız çok doğru :)

Olric adlı üyeden alıntı

Birçok yeni arkadaş gibi bir host bir domain ve birkaç özgün yazı yazarak binlerce kişinin sitene girmesini bekliyorsun ve bunun olmadığını görünce suçlu arıyorsun.

Ne alakası var :) Ben sadece yasal olmayan yollardan küçük ve geçici olsa bile daha kolay kazanılıyor demek istiyorum.Yoksa ver bana 3 takım arkadaşı yazalım günde 5'er makale site tabi tutar.Mesele tek başına yapılmasının zor olması.

freetorrent freetorrent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 97 / 79
  • Ticaret 4, (%100)

madalyon adlı üyeden alıntı

sen kendini niye itle kopukla yarıştırıyon ki?

it , kopuk kim oluyor merak ettim hocam : ) warez sitesi olanlar mı ?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al