wmaraci reklam
lidertakipci

İki Günlük Sitemin Hitleri İyi Mi?

23 Mesajlar 3.114 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)
Çok şık olmuş vallaha site, nasıl bu iş serbest mi yasak değil mi? Birde bu tasarım oldukça hoş ve sade siz mi tasarladınız? Domaini beğenmedim ancak.
PcKoliq

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Responsive Responsive Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 110
  • Beğeniler 86 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Tasarım büyük ekranlarda uçuyor. arkaplanın boyutunu cover olarak ayarlayın. Şarkılar sayfayı yenileyince kaldığı yerden devam etmiyor. Çok gerekli olmasa da youtube'dan falan alışkanlık olduğu için size bir eksi.

2 günde 300-400 hit alacak bir içeriği olduğunu da düşünmüyorum. Youtube track list iframe koysan neyse bu script de aynen öyle işliyor. Sadece bir tasarımı var, o da büyük ekranlarda arka planı bozuluyor.

Geliştirmek isterseniz, ziyaretçilerin sitenize üye olup kendi listelerini oluşturma, bunları kaydetme, arkadaşlarıyla paylaşma gibi özellikler ilgi çekici olabilir. Şuan çok yavan durumda. Acaba sayfayı yenileyince liste değişir mi diye denedim fakat yine aynı.

Arkadaşların hepsi beğenmiş diye birkaç dakikadır detaylıca bakıyorum acaba bir detay mı kaçırdım diye de bulamadım. Bu haliyle sitenizin bir geleceği yok gibi. Hazır markalaşabilecek bir domain de almışken, üstte yazdığım ve kendi yaratıcılığınıza kalmış özellikler ile sistemi geliştirin derim. Daha sonra iyi bir tanıtım ile ciddi sonuçlar alabilirsiniz.
PcKoliq NETEOR

kişi bu mesajı beğendi.

PcKoliq PcKoliq www.ubuz.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 13 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

erekaone adlı üyeden alıntı

Sitenin tasarımına falan bittim resmen çok iyi. Belki bir tık şarkı ve sanatçı isimleri okunaklı yazılabilir. Arşivi çoğaltıp radyo tarzı bir şeyler ya da türe göre her dilden müzik attığını düşünsene :D Zamanla alır yürürsün demedi deme :)

Teşekkür ederim 3 tane radyo ekledim umarım beğenir kullanıcılar :)

Ek Olarak:

Responsive adlı üyeden alıntı

Tasarım büyük ekranlarda uçuyor. arkaplanın boyutunu cover olarak ayarlayın. Şarkılar sayfayı yenileyince kaldığı yerden devam etmiyor. Çok gerekli olmasa da youtube'dan falan alışkanlık olduğu için size bir eksi.

2 günde 300-400 hit alacak bir içeriği olduğunu da düşünmüyorum. Youtube track list iframe koysan neyse bu script de aynen öyle işliyor. Sadece bir tasarımı var, o da büyük ekranlarda arka planı bozuluyor.

Geliştirmek isterseniz, ziyaretçilerin sitenize üye olup kendi listelerini oluşturma, bunları kaydetme, arkadaşlarıyla paylaşma gibi özellikler ilgi çekici olabilir. Şuan çok yavan durumda. Acaba sayfayı yenileyince liste değişir mi diye denedim fakat yine aynı.

Arkadaşların hepsi beğenmiş diye birkaç dakikadır detaylıca bakıyorum acaba bir detay mı kaçırdım diye de bulamadım. Bu haliyle sitenizin bir geleceği yok gibi. Hazır markalaşabilecek bir domain de almışken, üstte yazdığım ve kendi yaratıcılığınıza kalmış özellikler ile sistemi geliştirin derim. Daha sonra iyi bir tanıtım ile ciddi sonuçlar alabilirsiniz.

Teşekkür ederim yorumunuz için hepsini dikkate alıcam. Zaman geçtikçe sürekli geliştirmeyi düşünüyorum.

Arka plan konusunda da haklısınız ancak ne kadar uğraşsam da onu çözemedim sanırım birinden yardım almam gerekiyor.

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Site güzel olmuş :) başarılar.
PcKoliq

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

PcKoliq PcKoliq www.ubuz.net Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 13 / 3
  • Ticaret 1, (%100)

Atacani adlı üyeden alıntı

Çok şık olmuş vallaha site, nasıl bu iş serbest mi yasak değil mi? Birde bu tasarım oldukça hoş ve sade siz mi tasarladınız? Domaini beğenmedim ancak.

Teşekkür ederim hocam domaini 4 karakter sade olsun akılda kalsın falan diye böyle seçtim

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)

Responsive adlı üyeden alıntı

Biraz rekabetçi ve geniş bakmışsınız olaya.
Katılmıyorum size. Benim bu tarz bir siteden beklentim sağdan soldan fırlayan üye ol paylaş bilmem ne gibi zımbırtılar değil. Ben açacağım güzel rastgele müzikler dinleyeceğim kesinti yaşamadan. Ha şu olabilir ''daha fazlası'' gibi küçük bir buton eklenir ve alt sayfalarda bu dedikleriniz yapılır ancak.
** Hatta kişiler kendi listelerini paylaşır paylaşılan listeler oylanır ve üyelerden gelenler gibi bir şey eklenir.
** Sosyal medyada en çok dinlenenler eklenir
** Günün şarkısı eklenir
** Yeni çıkanlar eklenir
** Amatörler eklenir
bla. bla. bla.

Bu saydıklarımı yapan çok fazla site var ve hatta youtube gibi bir dev var ama bu tarz bir şey tam olarak BENİM İÇİN ideal.
Arşivi geniş ve kaliteli bu tarz bir site için beklentim: siteyi ekleyip, sık kullananlara tıklayıp sayfayı köşeye aldıktan sonra diğer işlerimi yapmam. O yüzden bence şu hali bence çok iyi.
PcKoliq

kişi bu mesajı beğendi.

seomweb seomweb ceobilisim.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Business Man
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 1142
  • Beğeniler 247 / 199
  • Ticaret 25, (%100)
süper bence benim 3 yılık siteme bile bu kadar insan girmiyor.
PcKoliq

kişi bu mesajı beğendi.

iqhaber.com

egeyazilim egeyazilim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 27 / 31
  • Ticaret 27, (%100)
gerçekten çok iyi hit bu kadar yeni site için. 8 aylık olan www.modarehberiniz.com siteme bile günlük 200-300 hit ancak geliyor.
PcKoliq

kişi bu mesajı beğendi.

haberken.com

BarneyStinson BarneyStinson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 107 / 46
  • Ticaret 7, (%100)
Siteyi beğendim. Açtım She Wolf'u dinliyorum. :D Reklam vermeyi düşünürseniz PM bekliyorum.
PcKoliq

kişi bu mesajı beğendi.

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)
senin siten için önemli olan şey sabit ziyaretçidir ve siteni bunun için yeterli bulmadım... yani ziyaretçi sitene neden gelmeli hatır için mi? hoş bir özellik yap bence o sayfaya..
PcKoliq

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al