wmaraci reklam
lidertakipci

Türkiyede PTC Sitesi Kurmak

11 Mesajlar 3.593 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

nwalka nwalka WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar ortagımla birlikte bir ptc sitesi kurma fikri içersindeyiz.
Bu konuda düşüncelerinizi ve bir kaç sorumu cevaplamanızı rica ediyorum.
İlk sorum : İlk başlarda sitemiz yeni olacagından bizlere reklam vermek isteyen kullanıcılar bulmakta zorlanacagız bundan dolayı adbox gibi reklam saglayıcılarından reklamlar alabilirmiyiz ?
ikinci sorum : Bu siteden iyi bir iş ile kazancımız nasıl olur ?
Ücüncü sorum bu konuda deneyimli arkadaşlara gelsin : PTC sitelerinde zorlanılan ve dikkatli olunması gerekn husular nelerdir ?
Dördüncü sorum : Bir PTC sitesinden genel kullanıcı kitlesine yonelık olarak neler beklenir ?

Bu sorularımı cevaplamak isteyen arkadaşlardan ricam yapıcı ve gercekci cevaplar vermesi olacaktır.
Teşekkür ederim

wmaraci
reklam

• Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar ortagımla birlikte bir ptc sitesi kurma fikri içersindeyiz.
Bu konuda düşüncelerinizi ve bir kaç sorumu cevaplamanızı rica ediyorum.
İlk sorum : İlk başlarda sitemiz yeni olacagından bizlere reklam vermek isteyen kullanıcılar bulmakta zorlanacagız bundan dolayı adbox gibi reklam saglayıcılarından reklamlar alabilirmiyiz ?
ikinci sorum : Bu siteden iyi bir iş ile kazancımız nasıl olur ?
Ücüncü sorum bu konuda deneyimli arkadaşlara gelsin : PTC sitelerinde zorlanılan ve dikkatli olunması gerekn husular nelerdir ?
Dördüncü sorum : Bir PTC sitesinden genel kullanıcı kitlesine yonelık olarak neler beklenir ?

Bu sorularımı cevaplamak isteyen arkadaşlardan ricam yapıcı ve gercekci cevaplar vermesi olacaktır.
Teşekkür ederim

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)
Tavsiyelerim : Tüm müşterilerinizle böyle ilgilenir, sayımlarınızıda doğru sağlarsanız başarılı olursunuz. Bütçesizde bu işe asla kalkışmayın derim.

BarneyStinson BarneyStinson WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 240
  • Beğeniler 107 / 46
  • Ticaret 7, (%100)
Üyelere ilgi en önemli husus bana göre. Üye sayısı arttıkça ona göre destek ekibini genişletirseniz daha olumlu geribildirim alabilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Tesekkur ederim yorumlar için suan için fazla bir bütce yok asagı yukarı 1000 tl cıvarı site kurulumunu tasarımını bizzat biz yapacagız oraya para harcanmıcak.
Biz su sekıl bir planlama yaptık reklam kurulusundan aldıgımız tıklama ucretının 1/4 ünü kullanıcıya verecegız bu sekılde para harcanmamıs olacak birde referans sitemi olacak kullanıcı ref verdıkce komısyon kazanacak bu sekılde biz masraf yapmamıs olacagız ve tanıtımın bir kısmını yine ucretsiz halledecegız

Ek Olarak: Ve şöyle bir güzellik yaptım kullanıcı 1$ kazandıgında bizden kullanıcıya özel bir bot satın alabilecek . bu sekılde kendisi yerine bot para kasacak.
Bunun sebebide bu tarz sitelerde tıklama bası kullanıcı cok az kazanc etde ediyor .
Bu bot sayesinde kendi fazla urasmadan sureklı kazanacak tahmınızce internet hızına gore gunde 20 tl cıvarı kazanabilecek ( 10 saat bot acık kalırsa )
tabi bunun olması için ilk once fazla reklam olması gerekir

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP, SEO, girişimci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)
Ben en başta şunu söylemek istiyorum adsense'e onaylı hesabınız varsa ve adsense reklamı koydurup siz 3 alırken karşı tarafa bunun 1'ini vermeyi düşünüyorsanız bunu yapmayın. Kendinize özgün reklam kaynaklarınız olsun.

Ki bu dediğimi Hürriyet Bumerang'da denediler onlarda kapattı sistemi tutmuyor anlaşılan :)

• Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Zaten adsense bu tarz siteleri onaylamiyormus diye duydum o yuzden adsense yonrlmicz yorumunuz icin tesekkurler

Sirius Sirius WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Youtube
  • Konum ABD
  • Ad Soyad B** M**
  • Mesajlar 1332
  • Beğeniler 0 / 468
  • Ticaret 17, (%100)
tutabilir ben reklam vermeye hazırım 4-5 adet üyelik reklamı verebilirim singup tarzı

• Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Yotumlariniz cok degerli tesekkurler siteyi kullanima acacagimiz zaman herkezi bilgilendirecegim. Tessekkur ederim hevesime heves kattiniz

fruzgar fruzgar www.epvpserverler.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek PHP, SEO, girişimci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad F** R**
  • Mesajlar 791
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 11, (%100)

nwalka adlı üyeden alıntı

Zaten adsense bu tarz siteleri onaylamiyormus diye duydum o yuzden adsense yonrlmicz yorumunuz icin tesekkurler

Farklı bir websiteden onay alıpta kullanabilirsiniz sizde reklam yayıncılarınızı inceler adsense engel bir şey yoksa verebilirsiniz kodlarınızı. Böyle yapan çok gördüğüm için söyledim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al