wmaraci reklam

Paypal.me Sitesi Açıldı

21 Mesajlar 3.167 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ahmetidin ahmetidin creative ' Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci, Grafiker
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** I**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 11, (%100)
Merhaba arkadaşlar bugün gördüğüm ve çok sevdiğim Paypal'ın bir servisi olan paypal.me'yi sizlere açıklayacağım

SİTE : www.paypal.me

PayPal.Me Nasıl Çalışır ?

1.) Kendi bağlantınızı seçin
PayPal.Me/(Adınız) bağlantınızı hemen oluşturun. PayPal hesabı olan milyonlarca kişiden biri değilseniz, birkaç dakika içinde ücretsiz hesap açın.Hâlâ bir PayPal hesabınız yoksa, hesap açmak hızlı ve ücretsizdir. PayPal hesabı olan milyonlarca kişi size anında ödeme yapabilir.

2.) Tüm dünyayla paylaşın
Arkadaşlarınızdan veya ailenizden para almaya her ihtiyaç duyduğunuzda e-posta, sohbet veya kısa mesaj ile onlara PayPal.Me bağlantınızı göndermeniz yeterli.

3.) Kolayca ödeme alın
Arkadaşlarınız ve aileniz herhangi bir cihazdan bağlantıyı tıklayıp tutarı girerek işlemi tamamlayabilir. Para birkaç saniye içinde PayPal hesabınızda olur.Henüz yüz milyonlarca kullanıcımız arasındaki yerlerini almamışlarsa, PayPal'a üye olmak hızlı ve ücretsizdir.

PayPal.Me bağlantınızın sunduğu avantajlar

Çok kolay
Israrcılıktan kimsenin hoşlanmadığının farkındayız. PayPal.Me, işte tam da bu yüzden arkadaşlarınıza ve ailenize ödeme yapmayı hatırlatmanın daha kolay bir yoludur. Bağlantınızı onlara göndermeniz yeterlidir.

Çok kolay
Üstelik PayPal hesabı olan milyonlarca kişi size anında ödeme yapabilir. PayPal hesapları olmaması durumunda, hızlı ve ücretsiz kayıt olabilirler.

Beklemenize gerek yok
İster çekin karşılanmasını, transferin gelmesini bekleyin veya yalnızca birkaç saniye içinde PayPal ile para gönderip alın. Seçim sizin.

Örnek Link : paypal.me/ahmetidin yardım yapmak isterseniz eğer :)

Siteyi Test Ettik ;)

Dipnot : benzer konu açılmış ise kapatabilirsiniz.
KNAS

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ZenginAnil ZenginAnil WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Z**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 185 / 274
  • Ticaret 20, (%95)
PayPal'ın resmi bir sitesi mi yani. Daha doğrusu PayPal'ın sosyal bir platformu oluşturulmuş sanırım

YeniWm YeniWm Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 0 / 19
  • Ticaret 2, (%100)
amaç ne ?

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** I**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 11, (%100)

AnılZengin adlı üyeden alıntı

PayPal'ın resmi bir sitesi mi yani. Daha doğrusu PayPal'ın sosyal bir platformu oluşturulmuş sanırım

Evet resmi paypal'ın servisidir :)

Amaç bağış yapmak konuyu tanıtım ve bilgilendirme amaçlı açtım. :)

wmaraci
wmaraci

HasanA HasanA . Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 176 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

ahmetidin adlı üyeden alıntı

Evet resmi paypal'ın servisidir :)

Amaç bağış yapmak konuyu tanıtım ve bilgilendirme amaçlı açtım. :)

Peki hocam **************lar gönderdikleri parayı geri çekebilirler mi?

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** I**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 11, (%100)
tam bir bilgim yok ama para yollandığında otomatik olarak paypal hesabınıza gidiyor zaten yani eğer ************** parayı size yollarsa geri alamaz ancak siz geri ödeme yaparsanız para yollayana gider bu site sadece bağış yapmak amaçlı örneğin ben tatile gidicem paraya ihtiyacım var örnek link attım :D bağışta bulunabilirsiniz :) yanlış anlamayın ha sakın :) Hasan Akdeniz

• Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 176 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

tam bir bilgim yok ama para yollandığında otomatik olarak paypal hesabınıza gidiyor zaten yani eğer ************** parayı size yollarsa geri alamaz ancak siz geri ödeme yaparsanız para yollayana gider bu site sadece bağış yapmak amaçlı örneğin ben tatile gidicem paraya ihtiyacım var örnek link attım :D bağışta bulunabilirsiniz :) yanlış anlamayın ha sakın :) Hasan Akdeniz

Estağfurullah ne yanlış anlaması :) yani paypal bozumlarında ************** çok parayı gönderip geri iade isteyebiliyor, dolandırıldım vs. tarzından, ondan sordum :)

Teşekkürler, bilen ve deneyen birisi bunu bana söylerse şimdiden teşekkür ederim. :)

• Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** I**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 11, (%100)
Anladım hocam ama sanmam dolandırılma olacağını bu sonuçta sadece bağış yapmak için açılmış site siz yine normal ticaretinizi paypal üzerinden yaparsınız :)
bu site aslında çok iyi oldu kendi görüşlerimi aktarıyım örneğin bir oyun yazıyorsunuz ve maddi sıkıntılar içine girdiniz büyük forumlarda veya oyun sitelerinde artık nerede yaparsınız orasını siz bilirsiniz her neyse, yardım isteyebilirsiniz. Paypalın bu fikri gerçekten süper bir fikir tebrik ederim paypalı :) Hasan Akdeniz

Cangurcam Cangurcam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 201
  • Beğeniler 48 / 38
  • Ticaret 27, (%100)
Bence tek amacı eposta vermek yerine bu linki vermek başka bi yararını görmedim :D
HasanA

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 176 / 26
  • Ticaret 0, (%0)

Anladım hocam ama sanmam dolandırılma olacağını bu sonuçta sadece bağış yapmak için açılmış site siz yine normal ticaretinizi paypal üzerinden yaparsınız :)
bu site aslında çok iyi oldu kendi görüşlerimi aktarıyım örneğin bir oyun yazıyorsunuz ve maddi sıkıntılar içine girdiniz büyük forumlarda veya oyun sitelerinde artık nerede yaparsınız orasını siz bilirsiniz her neyse, yardım isteye bilirsiniz. Paypalın bu fikri gerçekten süper bir fikir tebrik ederim paypalı :) Hasan Akdeniz

Yalnız sizin paypal bağış sayfanıza girdim allta bir ürün ve hizmet için tik var. Bu demek oluyor ki burasıda güvenli adres değil. :o

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al