wmaraci reklam
lidertakipci

Erdoğan Aylan'ın babasına vatandaşlık teklif etti

8 Mesajlar 1.222 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Aylan'ın babası: Erdoğan vatandaşlık teklif etti

Bodrum’da geçen hafta cesedi sahile vuran Suriyeli çocuk Aylan Kurdi’nin babası Abdullah Kurdi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı teklif ettiğini söyledi.

İnternet üzerinden yayın yapan, Londra merkezli Al-Araby Al-Jadeed gazetesinin haberine göre Kurdi, bir Mısır televizyonuna “Erdoğan vatandaşlık teklif etti. Normalde kabul ederdim. Çünkü Türk hükümeti bana hiç kimsenin yapmadığını yaptı. Onur duydum. Ama teklifi şimdi kabul etmeyeceğim” dedi.

Kurdi şöyle konuştu:
"Türk hükümeti, cenaze masraflarında bana gerçekten çok yardımda bulundu. Cenazelerin Kobani’ye nakli için büyük uçak tahsis ettiler. Kobani Bodrum’dan çok uzak.”

Kurdi, aralarında Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Kürdistan Bölgesel Yönetimi’nden üst düzey bir yetkili dahil çok sayıda siyasetçinin kendisine başsağlığı dilediğini belirtti.

Abdullah Kurdi, bir Kuveytli yetkili ve Mısırlılar dışında hiçbir Arap yetkilinin kendisiyle konuşmadığını belirterek, “Batı umurumda değil. Arap ülkelerinin sesini duymak isterdim” dedi.

KURDİ, KANADA'NIN VATANDAŞLIK TEKLİFİNİ DE REDDETTİ
Bodrum’dan Yunanistan’ın İstanköy adasına geçmeye çalışan Kurdi ailesinin bindiği lastik bot devrilmiş, 3 yaşındaki Aylan’la birlikte beş yaşındaki abisi ve annesi de boğulmuştu.
Aylan’ın Bodrum’da sahile vuran cesedinin fotoğrafı tüm dünyada büyük yankı yaratmıştı.

Abdullah Kurdi, geçen hafta Kanada Hükümeti’nin vatandaşlık teklifini reddetmişti.

Kanada Hükümeti Haziran’da sığınma başvurusu yapan Kurdi’yi reddetmişti.

wmaraci
reklam

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
reklam arası
denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)
Hergun burda yuzlercesi kaciyor oluyor. Organizatorler haysiyetsiz oldugu icin 30 kisilik bota 50 kisi bindiriyor kisi basida 1500€ fazla aliyor al sana olum.

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Her yerden prim yapma çabası takdire şayan der susarım.
melankolia Rekomedya denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
wmaraci

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Bu çocugu görünce içim parçalanıyor be.

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
Tayyip'i bilmem ama buradan prim yapmaya/yaptırmaya çalışan şey bu haberi yayınlayan medyanın kendisidir.
Vatandaşlık teklif ediyorsa etsin. O kadar olay yaşanırken bunun gibi önemsiz şeylerin haber yapılması sorundur.
Ülkede medya denilen bir şey yok. Ya kötülerler ya da wc olaylarını bile haber yaparlar.
MuratAltun

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Tayyip'i bilmem ama buradan prim yapmaya/yaptırmaya çalışan şey bu haberi yayınlayan medyanın kendisidir.
Vatandaşlık teklif ediyorsa etsin. O kadar olay yaşanırken bunun gibi önemsiz şeylerin haber yapılması sorundur.
Ülkede medya denilen bir şey yok. Ya kötülerler ya da wc olaylarını bile haber yaparlar.

Bence şuna göre daha fazla haber değeri taşıyor, nihayetine kanadanın önerisi de türkiyenin önerisi de dünya medyasına yer bulmuştu bizimkilerin yayınlamaları normal peki ya şu haber ? : http://www.aa.com.tr/tr/yasam/589111--domatesteki-ay-yildiz-figuru-dikkati-cekiyor

Bi gün allah yazan domates, bir gün haç işareti çıkaran domates, şimdi de ay yıldız işareti çıkaran domates ...

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)
LikeSend işte ben de bunlardan bahsediyorum. Türkiye'de şu anda o kadar olay oluyor, sen gidiyorsun o olaylar yanında haber değeri dahi taşımayacak olayı baş köşeye koyuyorsun. Yayınlayacaksan yayınla ama köşelerde ufak not şeklinde yayınla.
WampiR Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al