wmaraci reklam

Youtube kanalı acmak mantıklı mı ?

18 Mesajlar 2.600 Okunma
smmexpress

ahmetidin ahmetidin creative ' Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci, Grafiker
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** I**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 11, (%100)
Bende dün açtım hocam konunun takipçisiyim. Benim kanalım bu şimdilik 1 tane içerik var 1 tanede birazdan atıcam özgün içerikle illaki kanalınız büyür ve para kazanırsınız. :)
https://goo.gl/PZpBML

wmaraci
reklam

kalemobi kalemobi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

amon adlı üyeden alıntı

Kazançlar net bir şekilde kendi kazandığım kategoride örnek veriyorum adsense de ki tablo bu ama türkçede bu paraları görmeniz imkansız.

bu youtube kanalı ve ingilizce bir kanal mı hocam

Ek Olarak:

ahmetidin adlı üyeden alıntı

Bende dün açtım hocam konunun takipçisiyim. Benim kanalım bu şimdilik 1 tane içerik var 1 tanede birazdan atıcam özgün içerikle illaki kanalınız büyür ve para kazanırsınız. :)
https://goo.gl/PZpBML

aynen hocam özgün içerik girersek illaki kazanırız ama ne kadar kazanılır acaba uğraşmak mantıklı mı

amon amon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Evet hocam youtube kanalı , ingilizce değil başka dilde bir. Eğer ki yt ile ilgili hiç bir bilginiz yoksa şayet eğitim seti alın ve işiniz sağlamlaştırın. Youtubeden para kazanmak istiyorsanızda özgünlükten çok spam çalışın paranızı alın. Türkçede 1 ayda kazanacağınız parayı 3 günde kazanırsınız yani değişir çalıştığınız sisteme göre.

• Üyelik 11.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

amon adlı üyeden alıntı

Evet hocam youtube kanalı , ingilizce değil başka dilde bir. Eğer ki yt ile ilgili hiç bir bilginiz yoksa şayet eğitim seti alın ve işiniz sağlamlaştırın. Youtubeden para kazanmak istiyorsanızda özgünlükten çok spam çalışın paranızı alın. Türkçede 1 ayda kazanacağınız parayı 3 günde kazanırsınız yani değişir çalıştığınız sisteme göre.

anladım hocam skype adresiniz var mı acaba seri bir şekilde konusma sansımız var ise sevinirim

wmaraci
wmaraci

ahmetidin ahmetidin creative ' Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci, Grafiker
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** I**
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 5 / 6
  • Ticaret 11, (%100)
Bir şeyi ne kadar iyi yaparsan illaki kazanırsın önemli olan iyi içerik ve güncel içerik günde 4 5 tane içerik üretebilirsen neden kazanmayasın ne kadar kazanırım diye sorma bence önce içeriğini üret bak bakalım 5 6 aylık bir gözlem yap 0dan ne kadar yükselebildin kaç abonen oldu kaç izlenmen oldu ona göre bir strateji geliştir. Öyle devam et hem 4 5 ay sonra partnerde bulursun telif hakları seo gibi vs. şeyleri onlar yaparlar baştada dediğim gibi ilk başta para önemsiz :) içerik önemli :) umarım anlatabilmişimdir.

• Üyelik 11.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

ahmetidin adlı üyeden alıntı

Bir şeyi ne kadar iyi yaparsan illaki kazanırsın önemli olan iyi içerik ve güncel içerik günde 4 5 tane içerik üretebilirsen neden kazanmayasın ne kadar kazanırım diye sorma bence önce içeriğini üret bak bakalım 5 6 aylık bir gözlem yap 0dan ne kadar yükselebildin kaç abonen oldu kaç izlenmen oldu ona göre bir strateji geliştir. Öyle devam et hem 4 5 ay sonra partnerde bulursun telif hakları seo gibi vs. şeyleri onlar yaparlar baştada dediğim gibi ilk başta para önemsiz :) içerik önemli :) umarım anlatabilmişimdir.

bakalım hocam 2 arkadaş başlangıcta 2 farklı kategoride 2 kanal açıp hergün en az 1 içerik atmayı düşünüyoruz

amon amon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek İşsiz
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** D**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 1, (%100)

kalemobi adlı üyeden alıntı

bakalım hocam 2 arkadaş başlangıcta 2 farklı kategoride 2 kanal açıp hergün en az 1 içerik atmayı düşünüyoruz

withoutmeans skype adresim hocam.

• Üyelik 11.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 0, (%0)

amon adlı üyeden alıntı

withoutmeans skype adresim hocam.

Tamam hocam suan disardayim eve gelince sizde musait olur iseniz konuşmak isterim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al