wmaraci reklam

Uşaklı varmı ? Üniversite özel yurt soru ?

13 Mesajlar 1.441 Okunma
smmexpress

sadrazam sadrazam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlar uşak üniversitesi makine müh. kazandım ama kalacak yer sıkıntım var kyk yurdu çıkma ihtimali çok azmış. Özel yurtlarda kalan var mı veya fiyatlarını bilen bir arkadaş var mı ?
OmerGunay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

phatgit phatgit WordPress Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 294 / 385
  • Ticaret 21, (%100)
Uşaklıyım hocam, Uşak'ta cemaat yurtları çoğunluktadır çoğu üniversite öğrencisi de cemaat evinde kalmakta. Diğer özel yurt ücretleri aylık en fazla 450-500 civarında. Apartlar daha uygun gibi geliyor bazılarına. Uşak'taki üniversitede öğrenci sayısı çoğalmaya başladığı için de insanlar artık paragözler gibi dikkatli olun, tüm yurtlara/apartlara danışın fiyat ona göre karar verin. Başka bi sorunuz varsa sorabilirsiniz hocam.
sadrazam OmerGunay

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)

phatgit adlı üyeden alıntı

Uşaklıyım hocam, Uşak'ta cemaat yurtları çoğunluktadır çoğu üniversite öğrencisi de cemaat evinde kalmakta. Diğer özel yurt ücretleri aylık en fazla 450-500 civarında. Apartlar daha uygun gibi geliyor bazılarına. Uşak'taki üniversitede öğrenci sayısı çoğalmaya başladığı için de insanlar artık paragözler gibi dikkatli olun, tüm yurtlara/apartlara danışın fiyat ona göre karar verin. Başka bi sorunuz varsa sorabilirsiniz hocam.

Anladım hocam. uşakta cemaat yurtlarının çoğunlukta olduğunu biliyorum.Ama cemaat yurtlarında kalmak istemiyorum malum olaylardan dolayı. pazartesi telefonla arayıp soracağım netten numarasını bulabildiklerimi. yaşam pahalı mı nasıl hocam ?

phatgit phatgit WordPress Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek WordPress
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 294 / 385
  • Ticaret 21, (%100)

sadrazam adlı üyeden alıntı

Anladım hocam. uşakta cemaat yurtlarının çoğunlukta olduğunu biliyorum.Ama cemaat yurtlarında kalmak istemiyorum malum olaylardan dolayı. pazartesi telefonla arayıp soracağım netten numarasını bulabildiklerimi. yaşam pahalı mı nasıl hocam ?

Çoğu insan Uşak'ın kötülüğünden, insanlarının kötü olmasından bahseder. Uşak küçüktür bitanecik caddesi/gezilecek yeri vardır. Ama tek cadde de herşeyi bulabilirsiniz, insanları sıcakkanlıdır. Öğrenci halinden anlar çoğu ve yaşam gayet rahattır karnınızı 3 liraya bile çok rahat doyurabilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)

phatgit adlı üyeden alıntı

Çoğu insan Uşak'ın kötülüğünden, insanlarının kötü olmasından bahseder. Uşak küçüktür bitanecik caddesi/gezilecek yeri vardır. Ama tek cadde de herşeyi bulabilirsiniz, insanları sıcakkanlıdır. Öğrenci halinden anlar çoğu ve yaşam gayet rahattır karnınızı 3 liraya bile çok rahat doyurabilirsiniz.

Anladım hocam bir kaç sefer gitmiştim sanırsam bahsettiğiniz caddeyede gittim. part time iş olanakları falan vardır herhalde. Sağolasın çok yardımcı oldun.
phatgit

kişi bu mesajı beğendi.

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1207
  • Beğeniler 374 / 381
  • Ticaret 16, (%100)
Uşaklı hemşerilerime selam olsun :) Yurt konusunda bilgim yok. Olsa mutlaka yardımcı olurdum. Bende uşaklıyım :D
sadrazam

kişi bu mesajı beğendi.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)

west64 west64 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek frelance
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 12 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Hayırlı olsun ünv. bölümün.

Uşak iyidir.. (memleketim) bayramdan bayrama :)

maddi durum iyiyse eğer apart evleri bence uygun, ekonomisi ise bedava denile bilir... 10 tl'ye bir gün geçer.. ulaşım, yemek, cok uygun. benim geldiklerimde gördüklerim...

www.trakyarehberim.com
www.intrakajans.com
www.webimajans.com
www.nevzatakkor.com

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)

west64 adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun ünv. bölümün.

Uşak iyidir.. (memleketim) bayramdan bayrama :)

maddi durum iyiyse eğer apart evleri bence uygun, ekonomisi ise bedava denile bilir... 10 tl'ye bir gün geçer.. ulaşım, yemek, cok uygun. benim geldiklerimde gördüklerim...

Eywallh içimi ferahlattın. ekonomi o kadar iyi değil ne yazık ki :) Teşekkür ederim. Bende yakınım oraya Simav :D

brkltprmk brkltprmk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Pöh
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 875
  • Beğeniler 67 / 163
  • Ticaret 11, (%100)
apart çok var hocam apartları deneyebilirsin ama wifi sıkıntı yavaş oluyor erkek apartlarında genelde 2 apart ta kaldım kızların kaldıgı apartta lol wow oynaren pıng ms sıkıntısı yaşamadım :D

• Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)

brkltprmk adlı üyeden alıntı

apart çok var hocam apartları deneyebilirsin ama wifi sıkıntı yavaş oluyor erkek apartlarında genelde 2 apart ta kaldım kızların kaldıgı apartta lol wow oynaren pıng ms sıkıntısı yaşamadım :D

:) yok oyun oynamam da download yaparım . pazartesi onlara da bakacağım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al