wmaraci reklam
lidertakipci

Blogspot uzantılı sitemi com uzantılı siteme yönlendirme...

19 Mesajlar 2.004 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ErcLee ErcLee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Sa arkadaslar.benım blogspot sitem vardı dün com lu domaın alıp cevırdım.blogspot'a girince fotoğrafdaki gibi duruyor.ben direk blogspotluya girerken com lu domaıne aktarılmasını ıstıyorum bunu nasıl sağlaya bilirisim.

COM'lu site:Ercan KIZILKOCA - Bir Blogdan Fazlası
Blogspotlu site:Ercan KIZILKOCA - Bir Blogdan Fazlası

LÜTFEN YARDIMCI OLUN...

wmaraci
reklam

akrepkral akrepkral Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 224 / 88
  • Ticaret 5, (%100)
yapamazsın :)

Orca35 Orca35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 5, (%100)
Blogger'dan ayarlara gir.Sonrasında orada Yayıncılık yazan bir başlık göreceksin.Oraya com'lu adresini yaz.Sonra sitene özel kod falan verecek bunu nereye yazacağın ile ilgili bilgilendirmede olur.Böyle yapınca blogspot'lu adresi girmeye çalışıınca otomatik olarak .com'a giriyorsun.

Ripped Ripped Serçe Development Kimlik Onayı
  • Üyelik 20.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek SEO & Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 372
  • Beğeniler 94 / 94
  • Ticaret 11, (%100)
Siteyi çevirdim derken blogger mi kullanıyorsun yoksa kendi hostunu mu aldın ?

wmaraci
wmaraci

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Nasıl yapamazsın? Bilmeden yorum yazmanın amacı ne anlayamıyorum. Tabi ki yapar özel alan adı alınca zaten önceden var olan blogspot adresine girince .com' yönlendirmesine gider zaten .com alma amacı neredeyse bu

• Üyelik 22.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 224 / 88
  • Ticaret 5, (%100)

WebDost adlı üyeden alıntı

Nasıl yapamazsın? Bilmeden yorum yazmanın amacı ne anlayamıyorum. Tabi ki yapar özel alan adı alınca zaten önceden var olan blogspot adresine girince .com' yönlendirmesine gider zaten .com alma amacı neredeyse bu

bilmediğimi nerden biliyorsun güzelim. Çünkü blogspotta benim sitelerimde var bunu yapabilmesi için bloggerin kend url yönlendirme panneli olması lazım ama yok. Biz alan adı aldığımız firmadan name server ayarlarını yapıyoruz siteadresi.com yapınca oluyor eyvallah ama eski blogspot adrsini yazınca bu adres siteadresi.com a taşındı diyor biliyorsun çözümünü söyle bakalım

Ek Olarak: Adama ilk yorum yapan benim yapamazsın dedim. Arkadaşlar sağolsunlar bildikleri için bir sürü yorum yazmışlar ama çözüm yok zaten soruyu anlamadan cevap vermişler. Sonra gelip bana afra tafra yapıyorlar. İlk yorumumun arkasındayım.

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

akrepkral adlı üyeden alıntı

bilmediğimi nerden biliyorsun güzelim. Çünkü blogspotta benim sitelerimde var bunu yapabilmesi için bloggerin kend url yönlendirme panneli olması lazım ama yok. Biz alan adı aldığımız firmadan name server ayarlarını yapıyoruz siteadresi.com yapınca oluyor eyvallah ama eski blogspot adrsini yazınca bu adres siteadresi.com a taşındı diyor biliyorsun çözümünü söyle bakalım

Ek Olarak: Adama ilk yorum yapan benim yapamazsın dedim. Arkadaşlar sağolsunlar bildikleri için bir sürü yorum yazmışlar ama çözüm yok zaten soruyu anlamadan cevap vermişler. Sonra gelip bana afra tafra yapıyorlar. İlk yorumumun arkasındayım.

gitarogrencisi.blogspot.com yazıp gir anlarsın. bende yıllarca blogger kullandım (hiç bir özel host vs yok.)

• Üyelik 22.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 284
  • Beğeniler 224 / 88
  • Ticaret 5, (%100)

gitarogrencisi.blogspot.com yazıp gir anlarsın. bende yıllarca blogger kullandım (hiç bir özel host vs yok.)

Vay canına iyiymiş. Peki arkadaşım bunu nasıl yapıyorsun yukarıda bir sürü yorum var ama kimse açıklamamış. Bende bloggerde böyle bir panel olmadığı için yapamazsın demiştim. Siz nasıl yaptınız fotolu şekilde açıklarsanız çok blogger faydalanır. Çünkü çoğu bloggerin bundan haberi olduğunu sanmıyorum benim gibi.

• Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

akrepkral adlı üyeden alıntı

Vay canına iyiymiş. Peki arkadaşım bunu nasıl yapıyorsun yukarıda bir sürü yorum var ama kimse açıklamamış. Bende bloggerde böyle bir panel olmadığı için yapamazsın demiştim. Siz nasıl yaptınız fotolu şekilde açıklarsanız çok blogger faydalanır. Çünkü çoğu bloggerin bundan haberi olduğunu sanmıyorum benim gibi.

dostum zaten yönlendirmeyi normal yaparsan bu gerçekleşir, özel birşey yok. benim tüm sitelerimde böyle.

bilgiehli.blogspot.com.tr > bilgiehli.com
bilgiminik.blogspot.com > bilgiminik.com
gitarogrencisi.blogspot.com > gitarogrencisi.com
evrenselist.blogspot.com > evrenselist.com

.. ve daha bir sürü yapmış olduğum site var

ErcLee ErcLee Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 2 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

dostum zaten yönlendirmeyi normal yaparsan bu gerçekleşir, özel birşey yok. benim tüm sitelerimde böyle.

bilgiehli.blogspot.com.tr > bilgiehli.com
bilgiminik.blogspot.com > bilgiminik.com
gitarogrencisi.blogspot.com > gitarogrencisi.com
evrenselist.blogspot.com > evrenselist.com

.. ve daha bir sürü yapmış olduğum site var

Yorumunuz için teşekkürler bunu nasıl yaptınız bende blogspotlu uzantıya gırınce fotodokı gıbı oluyor sızde blogspotluya gırerken com luya yonlendırıyor

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al