wmaraci reklam

Ne yaptıysak istediğimiz kadar gelişmedi.

26 Mesajlar 2.759 Okunma
smmexpress

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
mesaj attım hocam ;)

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI
wmaraci
reklam

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Sitenizi kısaca inceledim, aldığınız linkler arasında hedef kelimelerinizi göremedim. Siz sadece url olarak çalışmalar yapmışsınız. Aldığınız linklerin bir kısmı da silinmiş bu da sitenizi olumsuz etkilemiş. Ayrıca yeteri kadar dizin sitesine link eklemişsiniz bundan sonra dizin sitelerine sitenizi eklemenizi önermem.

Bundan sonra alacağınız linklerde hedef kelimelerinizi ön plana çıkarırsanız daha olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
nokta anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

sdurmaz1965 sdurmaz1965 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 59 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 0 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
Silinen linkler gene bize ait paravan bir siteden/sitelerden. Son olarak, kendi paravan linklerimiz iptale karar verdik, benzeşiyor diye.

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
arkadaşın demek istediği, istediğiniz kelimelerde çalışma yapılmamış, biraz çalışma yapılırsa gelir gibi, ama alexa değeride yüksek, 2,5 senedir? hiç mi düşüş olmadı bunda

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI
wmaraci
wmaraci

sdurmaz1965 sdurmaz1965 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 59 / E
  • Meslek Bilişim
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 59
  • Beğeniler 0 / 9
  • Ticaret 4, (%100)
Bize göre anahtar kelimelerde birşeyler yaptık ama olmadı. Hatta bir ara fazlaca yaptık da keyword stuffing mi oldu diye endişeleniyorduk.

Alexa nın peşini bıraktık, en küçük 2 milyonun altına inmişti bir ara. TR'de hiç görünemedik.
3 aydır alexa süper yükseldi yani arttı, en adi sitelerden bile kötü.

Kusurumuz şu olabilir:
Site dinamik. PHP ve veritabanı destekli. Programatik değişikliklerle tüm sayfalarda, bir anda ekleme ve değişiklik yapabiliyorsunuz ve yaptık. Örn: test sorularının her birinin altına, sorunun sınıfı, dersi, konusu özelliklerini eklemek gibi. Böyle bir durumda mesela 1000 adet indexli sayfada bir anda, tümünde ufak değişim oluyor, oldu. Ama Google ın dinamikliği sevmesi lazım değil mi?

Birbuçuk aydır bekliyoruz. Artık değişme ve düzeltmelerden de korkar olduk.

utf8 utf8 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek eğitim
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Z**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 25 / 21
  • Ticaret 0, (%0)
Siteniz güzel hazırlanmış tavsiyem okullar yeni açılıyor. Öncelikle okullar açılsın yazılılar başlasın ondan sonra hit bekleyin. Kimse tatil günü test çözmez (inekler istisna) İkinci olarak eğitim sitelerinde reklam verebilirsiniz. Eğitimle ilgili sitem var okul zamanı 10 k şuan 1 k civarı. Reklam vermek isterseniz mesaj atın

ibrahimgun ibrahimgun ibrahimgun.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam naçizane bir tavsiyem olacak. Facebook'ta YGS-LYS gibi birçok grup mevcut ve onların ciddi bir üye kitlesi var. Sizde bir grup oluşturup öğrencilerin sitenize yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

cagatayguney cagatayguney WM Aracı E-Mail Onaysız
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İnternet Reklam Danışmanlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 121 / 120
  • Ticaret 21, (%100)
anahtar kelimeniz nedir? , bende eğitim sektöründe çalışıyorum hitler çok yüksek olmaz. Belli anahtar kelimeler hariç+ backlink ve tanıtım yazısı aldığınız sitelerin kalitesi nedir

foximus foximus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Uzmanlığı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 10 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam sizin SEO'dan önce tasarımı değiştirip, kullanıcı deneyimini artırmanız lazım. Sitenizin anasayfası adeta "bir site nasıl olmaz" dedirtti. Yani renkli bir arkaplan, karışık bir header, birbirine zıt renkler, yazı boyutları ve fontu o kadar kötü bir tercih ki, insan sitede aradığını bulamaz. Zaten girer girmez gözlerim nereye odaklanacağını şaşırdı. Siz sitede aradığınız herşeyi bulabilirsiniz, çünkü sizin siteniz. Ama dışarıdan bakıldığında, ilk kez girildiğinde çok karmaşık gözüküyor. Kullanıcı deneyimi ve kullanılabilirlik bambaşka bir olay.

Kişisel tavsiyem amacınız günlük hitinizi 100'ün üzerine çıkarmak değil, gelen o 100 kişiyi sitede tutmak olsun. Bunuda tasarımı iyileştirerek (daha doğrusu sadeleştirerek) başarabilirsiniz diye düşünüyorum. Sonra gerisi zaten gelecektir.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)
Uzman kişilerle çalışmalısınız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al