Sub domain Google index hk.

13 Mesajlar 2.848 Okunma
smmexpress

mfinal mfinal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Nakliyeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** I**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 4 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

seoakcy adlı üyeden alıntı

Link yapısı ile alakalı. Ben olsam subdomain yerine kategorileri kullanırım. Böylece site içi link ve backlink inşası oluşmuş olur. Subdomain kullandığında bunu yapmakta zorluk çekersin. nakliyee.com/iran, nakliyee.com/almanya yaptığında çok daha başarılı bir çalışma olacağını düşünüyorum. Çünkü burada önemli olan nokta almanya kelimesi değil nakliyee kelimesidir.

Yani iran nakliye kelimesinde başarı yakaladığında nakliyee.com'da başarı yakalamış olur. Böylece açacağın diğer kategorilerde de bir başarı yakalamış olursun.

Teşekkürler sağolasın.. Hem sub domain, hem de dediğin şekilde yapmıştım kopyalama olarak. Ancak Google amca ikisini birden dizine almadı, senin dediğin önerdiğin şekilde yaptığımda kalıyordu, aynı sayfayı sub domain olarak açtığımda google ikisini birden indekslemiyordu. Bu arada yeni sub domainlerim artık anında indekslenmiyor geç indekslenmeye başladı. Önceden hemen ideks alıyordu ayarları yaptığımda...

Mfinal
wmaraci
reklam

mdem mdem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Matematik ve Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba benimde konuyla ilgili merak ettiğim bir şey var. Siteme cpanelde subdomain ekledim. Bu subdomain için herhangi bir web sayfası veya içerik eklemedim sadece yeniden yönlendirme yapıp sitemdeki bir kategoriye link verdim. Bu çalışmanın seo açısından olumlu veya olumsuz bir etkisi vardır? Eğer etkisi yok ise subdomain i nasıl etkili hale getirebilirim? Kısaca anlatabilir misiniz? Teşekkürler...

-"Bilgi fazilettir ve doğru olabilmenin ilk şartıdır." Aristotales-

etoptas etoptas WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek ---
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 156
  • Beğeniler 75 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Sınırsız Sub domain nasıl aldınız ?..

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al