wmaraci reklam
lidertakipci

Hile Sitesi Google Reklamı Kullanıyor?

12 Mesajlar 1.750 Okunma
wmaraci reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)

Prayer adlı üyeden alıntı

Herhangi bir şeyde şikayet etme ya da yukarıda arkadaşın yazdığı fazla tıklama ile banlatma olaylarını yapan, çekemeyenler var, haklısınız..

Fakat Adsense politikalarına uygun olmayan sitelerde yayın yapıp, kazanacağından daha fazla para kazanan arkadaşlar dolaylı olarak sizden de çalıyorlar. Kazandıkları para Google'ın cebinden çıkmıyor, Google daha fazla kazanıyor. Kazandıkları para reklam vererek, reklamın karşılığının geleceğini bekleyen kişilerden çıkıyor. Belki ben, belki sen, belki de bir arkadaşın bu kişi.. Bu durumda Google onu yakalamazsa Google normal kazanıyor, yakalar ve banlarsa kat kat daha fazla kazanıyor. Bankaların kredi kartını düzgün ödeyenlerden zarar edip, ödeyemeyip cezaya düşenlerden kazandığı gibi bir sistemdir, bu sistem de. Sisteme uymayandan kazanırsın..

Ben şimdiye kadar kimseyi şikayet etmedim ama bu şekilde kullanımları şikayet etmek ya da şikayet eden kişi, bence kötü görülmemelidir ve hatta belki desteklenmelidir.

Mantıken haklısın reklam veren kaybediyor ama kazanan yine bizler olsun.
Kasa her zaman kazanır.

Bu durumda Google onu yakalamazsa Google normal kazanıyor, yakalar ve banlarsa kat kat daha fazla kazanıyor.
bu durumda yakalamasın daha iyi değil mi.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye
wmaraci
reklam

Prayer Prayer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Elektronik Yüksek Mühendisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** D**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Herkesin düşüncesi farklıdır, bunlar benim düşüncelerim. Bence bu şekilde sistemi kullandığımız, millet olarak her şeyin açığını ve kolay yolunu bulmaya çalıştığımız için çoğu alanda kaybediyoruz ve bu şekilde düşündükçe kaybetmeye devam edeceğiz. Ayrıca ben bunun kul hakkına girdiğini düşünüyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al