wmaraci reklam
lidertakipci

Yoast Seo Hakkında

11 Mesajlar 1.282 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Arkadaşlar merhaba;
Yoast eklentisinin ücretsiz versiyonu ile yoast.com sitesinde satılan ücretli versiyonunun arasındaki farkı karşılaştıran bir kaynak bulamadım. Bu konuda bilgisi olan veya kaynak gösterebilecek olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!
wmaraci
reklam

Gokaycan Gokaycan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek web master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 5 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Ben kedi görüşümü belirtmek istiyorum doğru yada yanlış sen karar ver...

Yoast wordpres için yapılmış eklentilerden birisidir. içerisinde wordpresin seosunu güçledirmesi adına bir çok şey mevcut site haritası oluşturma (sitemap), sosyal imleme, bunun gibi bir çok şeyi kapsıyor. Bana göre pro alsan hitin mi yükselecek Cevap ? : hayır. Hit tamamen site içerisindeki çalışmaya bağlı bir şeydir. Eğer pro almakla hit yükselecekse yoastın pro versiyonu 10 bin dolardan satılırdı değil mi örnek verdim sadece :)

Yoastın pro versiyonunu alsan sitemapa özel bir şey mi yapacak hayır sen ne yazdıysan onu eklicek sitemapa kısaca 2 maddeyi örnek verdim:) yazdığım örneklere göre düşün olayı kafanda canlandır.
EscomeBilisim berkakalinn

kişi bu mesajı beğendi.

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)
hocam ücretsiz sürüm olarak yoast ücretli sürüm olarak all in one seo öneririm :)

• Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)

berkakalinn adlı üyeden alıntı

hocam ücretsiz sürüm olarak yoast ücretli sürüm olarak all in one seo öneririm :)

Peki neden All in one eklentisinin premium versiyonunu öneriyorsunuz hocam. Siz kullanıyor musunuz? Size göre Yoast'tan artısı nedir?

wmaraci
wmaraci

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)

Dorebar adlı üyeden alıntı

Peki neden All in one eklentisinin premium versiyonunu öneriyorsunuz hocam. Siz kullanıyor musunuz? Size göre Yoast'tan artısı nedir?

Hocam fiyat açısından çok uygun, seo yoast premium vereceğiniz paraya backlink,reklam, tanıtım yazısı alsanız %800 daha iyi olacağını temin edebilirim. All in one seo pro seo danışmanları kullanıyor.

bankagundem bankagundem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 8 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam benim bildiğim kadarıyla sadece paneldeki reklamlar kalkıyor. @Gokaycan arkadaşımız güzel söylemiş.

www.fikirbuldum.net İş Fikirleri,Hediye Fikirleri,Bayilik Veren Firmalar

• Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)

Gokaycan adlı üyeden alıntı

Ben kedi görüşümü belirtmek istiyorum doğru yada yanlış sen karar ver...

Yoast wordpres için yapılmış eklentilerden birisidir. içerisinde wordpresin seosunu güçledirmesi adına bir çok şey mevcut site haritası oluşturma (sitemap), sosyal imleme, bunun gibi bir çok şeyi kapsıyor. Bana göre pro alsan hitin mi yükselecek Cevap ? : hayır. Hit tamamen site içerisindeki çalışmaya bağlı bir şeydir. Eğer pro almakla hit yükselecekse yoastın pro versiyonu 10 bin dolardan satılırdı değil mi örnek verdim sadece :)

Yoastın pro versiyonunu alsan sitemapa özel bir şey mi yapacak hayır sen ne yazdıysan onu eklicek sitemapa kısaca 2 maddeyi örnek verdim:) yazdığım örneklere göre düşün olayı kafanda canlandır.

Verdiğin fikir için teşekkür ederim Gokaycan hocam. Ama benim derdim premium alayım daha hitli olayım değil, yani o açıdan bakmadım. Sadece premium versiyonda ek özellikler mi var diye merakımdan araştırıyordum ki kaynak bulamadım.

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)
All In One SEO nun pro versiyonunun ek özelliklerini kısaca anlatabilecek biri var mı acaba arkadaşlar ? Merak ettim doğrusu.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

Gokaycan Gokaycan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek web master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 5 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Ek özelliklere Kısaca değinmek gerekirse. Hali hazırda zaten her şey mevcut özellik olarak siteye kanat takıp googlenin üstünde uçuracak şeyler yoktur.

Şunu söylemekte fayda görüyorum site kuracak arkadaşlar, sitesinde ne gibi özellikler ister ki ; ben şahsen sitemde, sitemap,

eğer wordpres kullanıyorsam :
(WP Fastest Cache) Cache nedir ? Cevap : sitenizi ön belleğe alarak ayrıca style.css ve js dosyalarını sıkıştırmaya yarayan eklentidir bu sayede sitenizi hızlandırmış olursunuz. Kesinlikle kullanın...

(External Links) Nedir ne işe yarar ? Sitenize eklediğiniz linkleri no follow tagı ekleyerek, sitenizi dışarıya verilen linkler adına güvene almış olursunuz. Her kesin anlayacağı dinleden yazayım dedim ayrıntı çok çünkü...

Seo açısından, vede sitemap açısından All In One SEO Pack kullanın.

Çok madde var konu uzayacak bu kadarını yazabildim. bunları kesinlikle kullanın arkadaşlar bir web sitesi fazla şeye gerek duymaz. (yapacağınız işe göre değişir) ben başlıca olanları söyledim...

bankagundem bankagundem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Giresun
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 8 / 25
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam ben bir şeyler buldum ücretli olanda;
1.Videolarınız için daha farklı bir SEO sistemi varmış.
2.Google News için SEO yaparak google haberlerinde yer almayı sağlıyormuş.
3.Local olarak SEO bunda ise Google Maps aramalarında daha iyi sonuç elde etmek için kullanılıyormuş.

Ek Olarak: Destek alabiliyormuşuz. :)

www.fikirbuldum.net İş Fikirleri,Hediye Fikirleri,Bayilik Veren Firmalar
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al