wmaraci reklam
lidertakipci

Hazır Makalelerim

19 Mesajlar 2.914 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Zahard Zahard WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 2, (%100)
Önceden kendi bloglarımda makale yazmış olsam da ilk kez ticari bir mantıkla işe yaklaşıp makale satıyorum. O yüzden makaleleri yazmadan önce seo'ya uyumlu makalelerin özellikleri ve nasıl yazıldığı gibi konularda araştırma yaptım. Bana göre ilk satacağım makalelere göre iyi iş çıkardım. Ama bazı makalelerde anahtar kelimeleri makale içine tam olarak yayamadım. Ve doğru düzgün yazıp yazamadığım konusunda tam olarak emin de değilim. Bu yüzden satacağım ilk 10 makaleyi ucuza satmayı planlıyorum. Bu işi uzun süre yapan arkadaşlar inşallah sinirlenmezler.

Makalelerim %100 özgündür. Yazım yanlışları ve imla hatalarıyla aram çok da iyi olmasa da elimden geldiğince hatasız yazmaya çalışıyorum. İlk başlarda genellikle genel kültür, anime ve manga konularında yazmayı planlıyorum. Bu konularda günlük 400 kelimeyi geçmemek koşuluyla boş vaktim varsa sipariş alabilirim. Makaleler resim içermez ama bazılarında paragraf aralarında kullanabileceğiniz resimlerin linkleri vardır.

Yazdıkça buraya eklemeler yapmayı planlıyorum. Ayrıca başka bir yerde de satmaya çalışıyorum orada satılırsa da buradan çıkarırım.

Satıştaki Makaleler:

11. Kapital Manga
Kelime Sayısı: 252
Anahtar Kelimeler: Kapital Manga, Das Kapital
Açıklama: Yordam Kitap'ın bastığı iki ciltlik bir çizgi roman olan Kapital Manga'nın yüzeysel incelemesi.
Düşündüğüm fiyat: 2 TL

12. Light Novel Nedir?
Kelime Sayısı: 265
Açıklama: Anime ve manga tadındaki uzak doğu gençlik romanlarının yani light novelları yüzeysel olarak tanıtan bir makale
Düşündüğüm fiyat: 2 TL

13. Japonya'nın Okyanusya'daki Toprakları: Ogasawara
Kelime Sayısı: 337
Anahtar Kelimeler: Japonya, Ogasawara
Açıklama: Japonya'nın açık denizdeki ana karaya uzak adaları, stratejik ve ekonomik değerleri.
Düşündüğüm fiyat: 2.5 TL

14. Unutulan Ulaşım Aracı: Zeplin
Kelime Sayısı: 663
Anahtar Kelimeler: Zeplin
Açıklama: Zeplinler ile ilgili en bol içerikli Türkçe makale
Düşündüğüm fiyat: 7.5 TL

15. Hentai Nedir?
Kelime Sayısı: 180
Anahtar Kelimeler: Hentai, Anime, Manga
Açıklama:
Düşündüğüm fiyat: 1.5 TL

Satılan Makaleler:

1. İtalyanlarla akraba mıyız? (251)
2. Hangi Çin? (447)
3. Anime Nedir? (378)
4. İzlenmesi Gereken 10 Anime
5. Okunması Gereken 10 Manga
6. Yakutistan Hakkında 8 İlginç Bilgi
7. Günümüzün Şehir Devletleri
8. Madagaskar Hakkında 5 İlginç Bilgi (Hediye olarak verilmiştir)
9. Günümüzdeki Komünist Devletler (524)
10. Mustafa Armağan Kazım Karabekir'in Gözüyle Yakın Tarihimiz

Ödeme Yöntemleri:
Enpara
Ziraat Bankası Havale / EFT

İlgilenen arkadaşların özel mesaj atmasını rica ediyorum. En azından bu konu ile ilgilenip okuduğunuz için hepinize teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)
Merhaba,

Anime nedir makalenize talip olabilirim ancak ne yazık ki Paypal hesabım mevcut değil. Dilerseniz bu tutarı Ziraat Bankası hesabınıza havale yapabilirim ya da yazacağınız diğer makalelerle 10 TL civarında bir ödeme yapabilirim.

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 2, (%100)

Çağrı adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Anime nedir makalenize talip olabilirim ancak ne yazık ki Paypal hesabım mevcut değil. Dilerseniz bu tutarı Ziraat Bankası hesabınıza havale yapabilirim ya da yazacağınız diğer makalelerle 10 TL civarında bir ödeme yapabilirim.

Eğer diğer 2 makaleyi de almayı düşünüyorsanız 300 kelimelik bir makale yazıp 4 makaleyi 10 TL'ye satabilirim. Eğer diğer makaleler ile ilgilenmiyorsanız hangi konu da yazmamı istediğinizi belirtirseniz 700-1000 kelime arası makale yazabilirim. Böylece 10TL'ye tamamlamış oluruz.
Yazacağım makale, manga nedir? Light novel nedir? Manhwa nedir? İzlenmesi gereken 10 anime
Okunması gereken 10 manga gibi başlıklarda olursa benim için hakkında oldukça bilgili olduğumdan sizin için de birbiriyle bağlantılı konular olduğundan daha iyi olacağını düşünüyorum.

• Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)
Diğer iki makaleyi de alabilirim. O halde siz "İzlenmesi gereken 10 anime" ve "Okunması gereken 10 manga" konularını da yazarsanız toplamda ne ödeyeceğimi belirtebilir misiniz? Bu gece ve yarın bayram seyahati nedeniyle yolda olacağımdan ödemenizi akşam üzeri yapabilirim ancak. Bunu da bilginize sunmak isterim. Bu arada samimi tavrınızı sevdiğim için konunuza yazdım, aynı tavrın iletişimde olduğumuz süre içerisinde de devam edeceğini umarak başarılar diliyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 2, (%100)
Makalelerin satışı gerçekleştirilmiştir. Çağrı arkadaşımızın makaleleri güle güle kullanmasını temenni ediyorum. 'Yakutistan Hakkında 8 İlginç Bilgi' isimli makalenin eklenmesiyle konu güncelliğini korumaktadır.

Not: bir hafta içinde konuda kalabalıklar yapmaması için satılan makalelerin açıklamalarını sileceğim. Şuan anahtar kelimeler gibi bilgiler alıcının işine yarayabileceğinden silmiyorum.

• Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)

Zahard adlı üyeden alıntı

Makalelerin satışı gerçekleştirilmiştir. Çağrı arkadaşımızın makaleleri güle güle kullanmasını temenni ediyorum. 'Yakutistan Hakkında 8 İlginç Bilgi' isimli makalenin eklenmesiyle konu güncelliğini korumaktadır.

Not: bir hafta içinde konuda kalabalıklar yapmaması için satılan makalelerin açıklamalarını sileceğim. Şuan anahtar kelimeler gibi bilgiler alıcının işine yarayabileceğinden silmiyorum.

Çok teşekkür ederim, yazım diliniz harika. Bu makaleyi de (Yakutistan) satın almak istiyorum ancak havale olması dolayısıyla ücret ancak Pazartesi günü hesabınıza ulaşır. Uygun görürseniz :)

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 2, (%100)

Çağrı adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ederim, yazım diliniz harika. Bu makaleyi de (Yakutistan) satın almak istiyorum ancak havale olması dolayısıyla ücret ancak Pazartesi günü hesabınıza ulaşır. Uygun görürseniz :)

Makalelerden memnun kalmanıza sevindim. İyi görüşleriniz için teşekkürler.Yine bekleriz bile diyemeden tekrar makaleme talip olduğunuz için de teşekkür ederim.
Yakutistan makalesi ile ilgili olarak, ödemeyi yine aynı hesaba yapabilirsiniz. Ben de yarın bayram seyahatine çıkacağım bu yüzden pazartesiye kadar hesabı kontrol etmem mümkün değildi. Parayı yatırdığınız zaman bana yine özel mesaj atmanızı tavsiye ederim. İyi akşamlar...

• Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)

Makalelerden memnun kalmanıza sevindim. İyi görüşleriniz için teşekkürler.Yine bekleriz bile diyemeden tekrar makaleme talip olduğunuz için de teşekkür ederim.
Yakutistan makalesi ile ilgili olarak, ödemeyi yine aynı hesaba yapabilirsiniz. Ben de yarın bayram seyahatine çıkacağım bu yüzden pazartesiye kadar hesabı kontrol etmem mümkün değildi. Parayı yatırdığınız zaman bana yine özel mesaj atmanızı tavsiye ederim. İyi akşamlar...

:) Ben teşekkür ederim bu kadar iyi yazdığınız için. Ben ödemeyi şimdi işleme alıyorum yalnız bir isteğim var: Ben size 5 TL göndereyim ve uygunsa bir makale daha alayım?

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 14
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 2, (%100)

Çağrı adlı üyeden alıntı

:) Ben teşekkür ederim bu kadar iyi yazdığınız için. Ben ödemeyi şimdi işleme alıyorum yalnız bir isteğim var: Ben size 5 TL göndereyim ve uygunsa bir makale daha alayım?

Benim için uygundur. Ama diğer makale yazarları gibi kendimi 'şu kadar kelime yazacağım' diye sınırlandıramıyorum. Bu yüzden yazdığım makalenin kısa olduğunu düşünürsem 1 makale daha yazmayı uygun gördüm. Eğer aklınızda yazmamı istediğiniz 2 konu varsa öncelikli olan konuyu belirterek söylerseniz bu gün veya pazar günü yazarım. Konu önceden yazdıklarım gibi genel kültür veya anime-manga ile ilgili olursa iyi olur. Çünkü başka konularda neredeyse hiç bir şey yazmadım ve özellikle popüler konulara çok ilgisizim. Bu yüzden başka konularda şimdilik kendime güvenmiyorum.

• Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)

Benim için uygundur. Ama diğer makale yazarları gibi kendimi 'şu kadar kelime yazacağım' diye sınırlandıramıyorum. Bu yüzden yazdığım makalenin kısa olduğunu düşünürsem 1 makale daha yazmayı uygun gördüm. Eğer aklınızda yazmamı istediğiniz 2 konu varsa öncelikli olan konuyu belirterek söylerseniz bu gün veya pazar günü yazarım. Konu önceden yazdıklarım gibi genel kültür veya anime-manga ile ilgili olursa iyi olur. Çünkü başka konularda neredeyse hiç bir şey yazmadım ve özellikle popüler konulara çok ilgisizim. Bu yüzden başka konularda şimdilik kendime güvenmiyorum.

O halde şöyle yapalım: Ben şimdi ödemeyi yapayım ve sizi hiç zorlamayayım konu seçiminde. Sizin uygun gördüğünüz 1 ya da 2 konu olabilir. Ben seçiminize güveniyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al