wmaraci reklam

Sitemin gidişatı hakkında yorum yapabilir misiniz ?

13 Mesajlar 1.359 Okunma
smmexpress

Michel Michel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

EastBlood adlı üyeden alıntı

Hayır hocam hesapların kaynağı bende. 1-2 ay kullanılacak hesap veremem ama örnek vereyim 1 ay boyunca ona sürekli hesap sağlarım , kişiye özel forum olarak kalmasının bi zararı olur mu ? Çok şey kaybeder miyim ?

O halde sıkıntı yok hocam. Forum ile devam edebilirsiniz. Hesaplar sağlam mı sık sık kontrol edin yeter. Sağlam olduğunu gördüklerinde tekrar gelirler zaten. Bende aynı sektöre yeni girdim sayılır bi nevi.

wmaraci
reklam

EastBlood EastBlood WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** D**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 23 / 36
  • Ticaret 15, (%100)

Michel adlı üyeden alıntı

O halde sıkıntı yok hocam. Forum ile devam edebilirsiniz. Hesaplar sağlam mı sık sık kontrol edin yeter. Sağlam olduğunu gördüklerinde tekrar gelirler zaten. Bende aynı sektöre yeni girdim sayılır bi nevi.

Anladım tavsiyeleriniz için teşekkür ederim bana bu sektör ile ilgili bir blog ismi bulabilme şansınız var mı acaba ya ? PM atarsanız sevinirim eğer aklınızda bir isim var ise tekrardan teşekkür ederim.

Michel Michel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 66 / 62
  • Ticaret 7, (%100)

EastBlood adlı üyeden alıntı

Anladım tavsiyeleriniz için teşekkür ederim bana bu sektör ile ilgili bir blog ismi bulabilme şansınız var mı acaba ya ? PM atarsanız sevinirim eğer aklınızda bir isim var ise tekrardan teşekkür ederim.

Pm gönderdim hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al