wmaraci reklam
lidertakipci

WMAraci'ni Satın Alıyorum.

67 Mesajlar 8.675 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Yok, ekşiSözlük kurucusu sanırım bir ara 100kTL kazandıklarını falan söylemişti ama çok eksiydi o. Tabi yanlış hatırlıyor da olabilirim.

Valla *** feci para kazanıyor, birtek onu biliyorum. Her yerinden reklam, sponsor linkler, ücretli üyelikler fırlıyor.

Ya haklısınız çok fazlasını hakediyoruz da, arada öyle üyeler var ki üzerine bir de para vermek lazım. Dengeleniyor bir şekilde. :D

Neyse WMAracı kadar olmasa da yarısı ya da çeyreği kadar kazandıracağına inandığım (inanmak istediğim :D) bir proje buldum, nasip olursa açacağım inşallah.. ( Havamı da atıp gideyim. :D )

Ekşi bence fazladır, günlük pageskn 10k civarıdır sanırım, 3k ya falan vermezler. Ben aylık 2m hit yaparken haftalık 1k alıyordum 300*300 bannera , ekşi bu hiti günde yapıyor :D

Hatta haberi buldum , 2009 da 4k günlük alıyormuş 6 yıl önce yani , şimdiye göre hesapla işte, üstelik 6 yılda korkunç ziyaretçi artışının yaşandığı da bir gerçek, üstelik tam sayfa reklam ücreti bu sadece, daha var oğlu var :)

*** ile ilgili hiç bi bilgim yok ama iyi kazanıyordur orası garanti.

İşte bu 3. paragrafına sonuna kadar katılıyorum :D ama emin ol bizim için de bunu düşünenler var :D

100k falan kazandıracak bir iş yaparsan kardeş olduğumuzu hatırlatmama gerek yok sanırım :D
Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

EkipNetwork EkipNetwork akacak para hesapta durmaz Platin Üye
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** M**
  • Mesajlar 1268
  • Beğeniler 359 / 359
  • Ticaret 170, (%100)
350 bin lira yatırım mı :D yok daha neler :P neden kabul edilmedi daha çok mu kazanıyorsunuz :P

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Ekşi bence fazladır, günlük pageskn 10k civarıdır sanırım, 3k ya falan vermezler. Ben aylık 2m hit yaparken haftalık 1k alıyordum 300*300 bannera , ekşi bu hiti günde yapıyor :D

Hatta haberi buldum , 2009 da 4k günlük alıyormuş 6 yıl önce yani , şimdiye göre hesapla işte, üstelik 6 yılda korkunç ziyaretçi artışının yaşandığı da bir gerçek, üstelik tam sayfa reklam ücreti bu sadece, daha var oğlu var :)

*** ile ilgili hiç bi bilgim yok ama iyi kazanıyordur orası garanti.

İşte bu 3. paragrafına sonuna kadar katılıyorum :D ama emin ol bizim için de bunu düşünenler var :D

100k falan kazandıracak bir iş yaparsan kardeş olduğumuzu hatırlatmama gerek yok sanırım :D

Ekşisözlük hitleri katlanmıştır ya. Gerçi eski kalitesi yok artık. Saçma sapan konular var ama cidden hiti çok fazla.

*** sadece tahmindi benimki. Alexa top20'de. Acayip ticaret dönüyor zaten. En az ekşi kadar kazanıyordur.

100k'ya çıkmaz (:D) da 1 yıl içinde aylık 5-7k kazandırır diye düşünüyorum, hayal ediyorum. Zaten 100k olursa ben babamı bile tanımam. :D
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)

Kakarotto adlı üyeden alıntı

Ekşisözlük hitleri katlanmıştır ya. Gerçi eski kalitesi yok artık. Saçma sapan konular var ama cidden hiti çok fazla.

*** sadece tahmindi benimki. Alexa top20'de. Acayip ticaret dönüyor zaten. En az ekşi kadar kazanıyordur.

100k'ya çıkmaz (:D) da 1 yıl içinde aylık 5-7k kazandırır diye düşünüyorum, hayal ediyorum. Zaten 100k olursa ben babamı bile tanımam. :D

Webmaster sitelerinin alexa değerleri asla doğruyu göstermez. Herkeste alexa tool bar var o yüzden kafaya çıkıyor. *** da ekşiden fazla kazanmıyordur ona da ihtimal vermiyorum. Zaten 500k gibi bi fiyata el değiştirmişti, kazancı ekşiye yaklaşıyor dahi olamaz.

Umarım siten tutar da tanımazsın :D
Kakarotto

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

Kakarotto Kakarotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 2434
  • Beğeniler 686 / 1150
  • Ticaret 1, (%100)

LikeSend adlı üyeden alıntı

Webmaster sitelerinin alexa değerleri asla doğruyu göstermez. Herkeste alexa tool bar var o yüzden kafaya çıkıyor. *** da ekşiden fazla kazanmıyordur ona da ihtimal vermiyorum. Zaten 500k gibi bi fiyata el değiştirmişti, kazancı ekşiye yaklaşıyor dahi olamaz.

Umarım siten tutar da tanımazsın :D

Hmm. Alexa toolbar kısmını düşünmemiştim. O el değiştirme işleri de yönetimin ilgisizliği bence. Siteleri birkaç kez hacklenmişti yanlış hatırlamıyorsam. Hatta bir seferinde 2-3 yıl geriye gitmişti site. Bütün verileri silmişlerdi hackleyenler. Öyle bir siten var, ticaret en fazla senin sitede dönüyor ama resmen üvey evlat muamelesi yapıyorsun siteye. Yazık ya, gördükçe ben üzülüyorum valla site yerine.

Yenilikler yapıyorlar ama haberi olmuyor kimsenin. Sitede bütünlük yok. Keşke adam akıllı yönetebilecek birine satsalar da para yerine hizmeti hedefleseler. Hatta ***'da yolsuzluk iddiaları falan da vardı bi ara. :D Devlet gibi site anasını satıyım. Kimin eline geçtiği belli değil.

Şaka bir yana, teşekkürler. İnşallah tutar bakalım.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Simurg Simurg Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1109
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 19, (%100)
10.000.000,000 iran riyali son teklifim

ibrahimgun ibrahimgun ibrahimgun.com Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kütahya
  • Ad Soyad İ** G**
  • Mesajlar 376
  • Beğeniler 66 / 98
  • Ticaret 1, (%100)

Ahaha hocam napmışsınız :D Geyik bölümündeyiz başlık dikkat çeksin diye böyle yazdım.

denizbabasi denizbabasi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1598
  • Beğeniler 659 / 572
  • Ticaret 56, (%100)
Holosko + bir miktar para.
brown

kişi bu mesajı beğendi.

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)
Hayaller wmaracı hayatlar yeni .com domain

Szryalcin Szryalcin www.neleroldu.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Neleroldu.Net
  • Konum Konya
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 248
  • Beğeniler 137 / 55
  • Ticaret 13, (%100)

ibrahimgun adlı üyeden alıntı

Ahaha hocam napmışsınız :D Geyik bölümündeyiz başlık dikkat çeksin diye böyle yazdım.

bende şaka olsun diye yaptım zaten hocam :)
ibrahimgun

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al