wmaraci reklam
lidertakipci

İnsani bir yardım için Wmaracındaki herkesi davet ediyorum.

7 Mesajlar 1.192 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)
Arkadaşlar yeni gördüğüm bir kampanyayı sizle paylaşmak istedim;
Türkiye Omurilik felçlilerine yardım için bir dernek kurulmuş.
Allah korusun ileride kime ne olacağı belli olmaz.Ben 3430 a boş mesaj atarak 5 tl yardımda bulundum.Bunu yardım yaptığım için söylemiyorum tabikide sağ elin verdiğini sol el bilmemelidir ama sizide kampanyaya davet etmek için söylüyorum.
Bu işten kesinlikle bir çıkarım yoktur onu başta belirmek isterim.
Allahın rızasını kazanmak için yapıyorum kendimi onların yerine koydumda hiçte kolay bişey değil Allah korusun felç olan bizim abimiz,bacımız,annemiz babamız hatta kendimiz bile olabiliriz.(unutmayın Yüce yaradanımızın herkesi ettiği imtihan farklıdır,kimini zenginlikle , kimini yoksullukla,kimini hayırsız evlatla kiminide sağlıkla imtihan eder.)
Kampanyaya katılmak için 3430 a boş mesaj atarak yardımda bulunuyorsunuz
5 tl çokta yüksek bir rakam değil arkadaşlar.Herkesin yardımı kabul olsun şu mübarek CUMA gününde Allahın selamı ve bereketi üzerinize olsun.herkese hayırlı Cumalar.
Unutmadan resmi sitesini de vereyim.
Resmi site Adresi: http://akulusandalye.org.tr/
sürç-i lisan ETTİYSEM AFFOLA.

EK OLARAK: fatihkull arkadaşıma teşekkür ederim ben banner destek bölümünü görmemiştim sitenize kodları ekleyerekte yardım edecek kişilere ulaşabilirsiniz.
banner destek adresi: http://akulusandalye.org.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=71
Allah yardımlarınızı kabul etsin.
kuruoglu FatihKuLL

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

FatihKuLL FatihKuLL webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 21.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 54 / 48
  • Ticaret 28, (%100)
gerçekten gerekli bir konu olmuş. teşekkür ederim bizimle paylaştığın için. yardım yaptım yada yapmadım burada afişe etmek istemem. ama resmi siteye girdiğimde http://akulusandalye.org.tr/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=71 adresinde banner destek bölümünü gördüm buradaki arkadaşlar hep iyisiyle kötüsüyle bir site sahibi 5 tl yardım yapamıyorsak bile sitemizin bir köşesine bu bannerlardan birisini koyup yardım yapmak isteyenlere ulaştırmış olabiliriz diye düşündüm.

ayrıca Allah yaptığınız her yardımı kabul etsin.
ibrahimTatar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

FatihKuLL adlı üyeden alıntı

gerçekten gerekli bir konu olmuş. teşekkür ederim bizimle paylaştığın için. yardım yaptım yada yapmadım burada afişe etmek istemem. ama resmi siteye girdiğimde adresinde banner destek bölümünü gördüm buradaki arkadaşlar hep iyisiyle kötüsüyle bir site sahibi 5 tl yardım yapamıyorsak bile sitemizin bir köşesine bu bannerlardan birisini koyup yardım yapmak isteyenlere ulaştırmış olabiliriz diye düşündüm.

ayrıca Allah yaptığınız her yardımı kabul etsin.

Allah razı olsun hocam ben görmemiştim açıkcası banner yardım bölümünü teşekkür ederim ben böyle yardım konularını yardımlaşmaları çok seviyorum hocam.Dediğiniz gibi burdaki herkesin en az 1 sitesi var bannerları sitelerine koyarak yardım edecek kişilere ulaşmış olurlar.Herkesin yaptığı yardımı Allah kabul etsin..Sonuçta Ölümlü dünya burdan hiçbişey götürmeyeceğiz sadece işlediğimiz sevaplarla günahlarla gideceğiz. belirli yardım kuruluşlarının yapacağı kampanyalara wmaracı ailesi olarak katılsak hem başımıza gelecek kötü olayları başımızdan defederiz hemde ahiretimize katkı sağlarız.

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
Ben de sitedeki bannerı ekledim. Yardımım dokunur inşallah. Twitter'dan da paylaşacağım.
FatihKuLL ibrahimTatar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Ben de sitedeki bannerı ekledim. Yardımım dokunur inşallah. Twitter'dan da paylaşacağım.

Allah razı olsun hocam.

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)

Deli Ruzgar adlı üyeden alıntı

Allah razı olsun hocam.

Ne demek. Bu kampanyayı sabah haberlerde Fatih Portakal'ın programında görmüştüm. Orada da bahsetmişti. Konuyu paylaştığın iyi oldu.
ibrahimTatar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)

NuCLeuS adlı üyeden alıntı

Ne demek. Bu kampanyayı sabah haberlerde Fatih Portakal'ın programında görmüştüm. Orada da bahsetmişti. Konuyu paylaştığın iyi oldu.

Sağolun hocam teşekkür ederim bi nevi vatandaşlık görevimiz yaptığımız yardımlar yine bizim insanımıza gidecek.Onların yerinde bizde olabiliriz.
NuCLeuS

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al