wmaraci reklam
lidertakipci

Acil leptop ekrani

5 Mesajlar 903 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

makaleciyim makaleciyim www.emasuu.com Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaslar bilgisayarimin ekrani bozuldu samsung r518 marka leptop ekrani lazim ikinci el onceligomdir uyumlu marka modellerde olur lutfen pm

wmaraci
reklam

darkthepro darkthepro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
elinizdeki laptop için 2. el bulursanız kendiniz takmayı deneyeceksiniz yada ekran bulmaya çalışacaksınız aynı inçte ona uyabilecek yada direk teknik servise gideceksiniz teknoloji parçalarını en fazla 10 yıl bulundurma zorunluluğu var bazıları için 8 yıl
makaleciyim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Valla cok eski bir model olmadigindan bulabilecegimi dusundum ayrica Lg markasinin bir seriside uyuyor

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Yazıcıoğlu iş hanında 150-200 lira arası bir fiyata değişim yapıyorlar. Aynı modelden bende de vardı ekranı kırıldı 1 yıl kadar harici monitöre bağlayarak kullanmıştım. 3 yıla yakındır kardeşim o şekilde kullanmaya devam ediyor. Parçası da var 180 lira mı ne fiyat vermişlerdi değişim için 2 sene önce şimdi de o paralara yapıyorlar.

2.el yerine sıfır almanı öneririm zaten aynı paraya satıyorlar. 2.el bulman da çok zor, bulsan bile uymama ihtimali var. Yanılmıyorsam o modellerde 2 çeşit ekran çıkıyor, tüm 518 lerde aynı ekran yok diye biliyorum. 2.el arayıp bulamamıştım.

Şimdi baktım sahibinden.com da bolca var 150-200 lira arası fiyatlara satılıyor. Aynı paralara montaj dahil yazıcıoğlunda yaptırılır.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-samsung-np-r518-uyumlu-40-pin-led-ekran-222548429/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-samsung-r518-15.6-led-ekran-teknogold-dan-224553524/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-samsung-r518-15.6-led-ekran-226434110/detay
makaleciyim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 24.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 48
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
Aynen oyle yapacam tsk ederim arkadaslar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al