wmaraci reklam
lidertakipci

Bumerang Platin İyi Bir şey mi ?

28 Mesajlar 3.032 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

EscomeBilisim EscomeBilisim Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster, Grafiker, Sunucu Ba
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 493
  • Beğeniler 135 / 80
  • Ticaret 4, (%25)

kasver adlı üyeden alıntı

Hocam valla bende merak ettim bana da adresini pm atabilir misiniz?

Aslında merak edilecek bir şey yok hocam sadece özgün girdim ve sitede 30'a yakın makale var news başvursudamı yapsam ? :D şehvetlendim şimdi :)

wmaraci
reklam

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Platin bir işe yaramıyor. Platin olarak başlayan birisi olarak söylüyorum. Beyin yoksunu editörler son gönderdiğim yazıyı 2 gün sonra yayınladılar. Yayına 3. sayfadan başladı yazı. Valla salak bu editörler o harika yazıyı heba ettiler. Hit falan da gelmiyor unutun hiti.
Adonise

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 493
  • Beğeniler 135 / 80
  • Ticaret 4, (%25)

anonymated adlı üyeden alıntı

Platin bir işe yaramıyor. Platin olarak başlayan birisi olarak söylüyorum. Beyin yoksunu editörler son gönderdiğim yazıyı 2 gün sonra yayınladılar. Yayına 3. sayfadan başladı yazı. Valla salak bu editörler o harika yazıyı heba ettiler. Hit falan da gelmiyor unutun hiti.

Hocam dediklerinizi tek bir sözle açıklamak gerekirse, kedi uzanamadığı ete mundar dermiş hocam :)

http://iphoneturka.net/2015/09/iphone-6s-6s-plus-hakkinda-gozden-kacan-10-ayrinti/

örnek vermek gerekirse bu makale binlerce okunmuş ve sizin dediğiniz gibi yorum atmaktan kaçınmışlar :) yani hürriyet bumerang çok yararlı bişey eyer yazınız özgünse süper bişey .

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

EscomeBilisim adlı üyeden alıntı

Hocam dediklerinizi tek bir sözle açıklamak gerekirse, kedi uzanamadığı ete mundar dermiş hocam :)

http://iphoneturka.net/2015/09/iphone-6s-6s-plus-hakkinda-gozden-kacan-10-ayrinti/

örnek vermek gerekirse bu makale binlerce okunmuş ve sizin dediğiniz gibi yorum atmaktan kaçınmışlar :) yani hürriyet bumerang çok yararlı bişey eyer yazınız özgünse süper bişey .

Uzun süredir platin üyeliği olan hatta platin olarak başlayan biri olarak bu mantıktan yoksun cümleni görmemiş olarak kabul ediyorum. Bu forumda benim kadar özgün yazı yazan çok az kişi vardır sana bunu net bir şekilde söyleyeyim. Daha üyeliğin yeni kabul edilmiş gelip burda "süper bişey yeaa" diyorsun. Haber niteliği taşıyan her yazının bu kafadaki bir ülkede fazla okunması normal. Sana şunu söyleyeyim, o yazıyı 5000 kişi okuduysa max 100 tanesinin iphone'u vardır.

yani hürriyet bumerang çok yararlı bişey eyer yazınız özgünse süper bişey

Tıklanma sayısı özgünlüğe bakmaz. Başlığa bakar. "Ünlülerin frikikleri" diye yazı yazıp 50 yerde olan şeyi kopyalarsan da başlıktan dolayı 5000 kere tıklanır.

"Wordpress' te
Bilmediğiniz 5 Özellik" diye yazı yaz bakayım. Ve 100% özgün olsun. Bir iPhone veya magazin haberi kadar tıklanırsa haber verirsin. Blogculuk tecrübenin hiç olmadığı ortada. Yazarkafe'yi çok bir şey şey sanma. Bu kafadaki bir millet gereksiz ama magazin/haber içerikli yazıya 10.000 kere tıklar. Dünyanın en faydalı ve özgün yazısına ise 100 kere.

Ek olarak; iphone yazısı çok okunmuş diyorsun. O kadar hitin kaçı yazarkafeden geliyor peki? Inanmak istediğin şeye inanıyorsun
Belki 1000 kere okunduysa 5 tanesi yazarkafeden?
Adonise

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 493
  • Beğeniler 135 / 80
  • Ticaret 4, (%25)

anonymated adlı üyeden alıntı

Uzun süredir platin üyeliği olan hatta platin olarak başlayan biri olarak bu mantıktan yoksun cümleni görmemiş olarak kabul ediyorum. Bu forumda benim kadar özgün yazı yazan çok az kişi vardır sana bunu net bir şekilde söyleyeyim. Daha üyeliğin yeni kabul edilmiş gelip burda "süper bişey yeaa" diyorsun. Haber niteliği taşıyan her yazının bu kafadaki bir ülkede fazla okunması normal. Sana şunu söyleyeyim, o yazıyı 5000 kişi okuduysa max 100 tanesinin iphone'u vardır.

Tıklanma sayısı özgünlüğe bakmaz. Başlığa bakar. "Ünlülerin frikikleri" diye yazı yazıp 50 yerde olan şeyi kopyalarsan da başlıktan dolayı 5000 kere tıklanır.

"Wordpress' te
Bilmediğiniz 5 Özellik" diye yazı yaz bakayım. Ve 100% özgün olsun. Bir iPhone veya magazin haberi kadar tıklanırsa haber verirsin. Blogculuk tecrübenin hiç olmadığı ortada. Yazarkafe'yi çok bir şey şey sanma. Bu kafadaki bir millet gereksiz ama magazin/haber içerikli yazıya 10.000 kere tıklar. Dünyanın en faydalı ve özgün yazısına ise 100 kere.

Bu verdiğiniz site size mi ait?

O zaman farklı yollar deneyin hocam o kadar özgün yazı çöpe gitmesin :)

bugrahanisbakan bugrahanisbakan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** İ**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 59 / 108
  • Ticaret 6, (%100)
Platin üyeyim ve harika gerçekten.Açtığım her konuya en az 500 hit geliyor.
EscomeBilisim

kişi bu mesajı beğendi.

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
anonymated a katılıyorum yazdığınız yazının kaderi tamamen oradaki editöre kalmış bir şey yazıyı vitrine alırsa iyi güzel ama almazsa hit filan hikaye :)
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 493
  • Beğeniler 135 / 80
  • Ticaret 4, (%25)
İlk sayfadayım ve 2.dk geçti onaylandı teşekkürler bumerang.
http://prntscr.com/8irnwc

• Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

EscomeBilisim adlı üyeden alıntı

İlk sayfadayım ve 2.dk geçti onaylandı teşekkürler bumerang.
http://prntscr.com/8irnwc

İlk sayfaya yeni onaylanan yazılar çıkıyor zaten sizin yazı harika diye değil :) En geç yarın sabaha 2-3. sayfaya merhaba dersiniz.

RolandDeschain RolandDeschain Sağlık Makalecisi Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Genetik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 141
  • Beğeniler 21 / 18
  • Ticaret 4, (%100)
Nedense benim içerikleri onaylamadan önce 3-4 gün bekletiyorlar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al