lostyazilim

Blog ve Adsens

5 Mesajlar 694 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

cangokturkk cangokturkk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar makale işiyle az çok birşeyler kazanıyorum fakat blogdanda adsens ile para kazanma olayını duydum bende denemek istiyorum. Fakat Blogunuz adsens için uygun değil diyor. Yardımsever arkadaşlar pm atarsa sevinirim veya konuya mesaj bırakın döneyim.

wmaraci
reklam

muradarsln muradarsln Sms Onayı Gerekli Telefon Onaysız
  • Üyelik 09.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 23 / 12
  • Ticaret 1, (%0)
Hocam Adsense reklamları 10 yazıya da geliyor, bazen de en az 50 yazıya.. Önemli olan içerik kalitesi. Özgün ol, seo çalışmalarını yap yeterli

Being Being İçeriklerin Gücü Adına! Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Metin Yazarı/Editörü
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 935
  • Beğeniler 1087 / 1028
  • Ticaret 91, (%100)
PM ile yardım bekleme. Kimse sana şöyle yap böyle yap diye bu kadar geniş bir konuyu açıklamaz. Gerek forumda gerekse de Google üzerinden bu konu hakkında erişebilecğin binlerce hazırlanmış uzuun uzuun kaynak var. Büyük konuşmak istemiyorum fakat araştırma özelliğinden yoksun kalırsanız AdSense gibi bir sistemden de kolay kolay kazanamazsınız.
erekaone

kişi bu mesajı beğendi.

Bir kişinin fikirlerini çalmaya "alıntı", birçok kişinin fikirlerini çalmaya "araştırma" denir. Bir de hiçbir şeyi çalamayacak olanlar vardır.

cangokturkk cangokturkk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Her yerde aynı şey yazıyor biri gerçekten elimizden tutmazsa bu işin olacağı yok.Uzun süredir araştırıyorum her yer bilgi kirliliğiyle dolu ancak bu yoldan geçen arkadaşlar bana yardımcı olabilir.

wmaraci
wmaraci

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Bu yoldan geçen biri olarak özetliyorum:
İçeriklerin sağlam olsun. Özgün kaliteli ve anlaşılır bir şekilde yeteri kadar uzunlukta ve yeteri kadar sayıda içerik olsun. Yani sitenin kategorisi genel bir kategoriyse bunula ilgili bir çok içerik girmen gerekir.
Sitenin tasarımı kullanım kolaylığı iyi olsun. Ziyaretçi sitenin içinde kaybolmasın yani kodlamaları iyi yapın.
Seo ya uygun bir site olsun. anlatılmak isteneni kişiye aradığında ulaştır yani gelip ulaşmasını bekleme bunun için en iyi yöntem sosyal medya ve kaliteli backlink almaktır.
Siteyi güncel tutun. Sürekli yeni içerikler paylaşımlar olsun.

Bir süre bu şekilde devam edin ve başvuruyu yapın. İlk zamanlarda zengin olmayı değil başarıyı hedefleyin derim. Başarılar :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al