wmaraci reklam

e ticaret kategorisi tarzında site bknz canlar

4 Mesajlar 452 Okunma
smmexpress

siyahmakale siyahmakale Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek makale yazari
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba canlar

Bir konuda yardiminizi istiyorum buradaki e ticaret kategorisi vbulettin ile sadece e ticaret kategorileri yapsam bi de ifşa bolumu koysam ayriyeten sizce tutulma ihtimali varmi yani günlük hit olarak ya da kullanici aktifligi olarak ilerleyebilir miyim arkadasim verdi bu fikri de ne dersiniz canlar

Ek Olarak: Öteki konuma cevap verilmediği için tekrar açma durumda kaldim güncelleme ve konuyu yukari tasima gibir olay olmadigi icin

wmaraci
reklam

Serhan Serhan fisaoptik.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Optisyen
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 1210
  • Beğeniler 199 / 198
  • Ticaret 40, (%100)
E-ticaret kategorileri yapacaksınız hayhay ifşa bölümünü anlayamadım. Sadece e-ticaret kategorileri olan bir siteyle ifşanın alakasını çözemedim hanımefendi. Bir de diğer emsali sitelerden bir farkı olmalı ki , insanlar sitenize girip e-ticaret kategorilerini kullansınlar

Gokaycan Gokaycan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek web master
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 5 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
vbulletinle e-ticaret yapmak fikri script olarak uygun olmadığını düşünüyorum Sağlam temeller üzerine vede hızlı bir site kurmak istiyorsanız DLE kullanmanızı öneririm. Dilediğiniz gibi Scripti yapılandırabiliyorsunuz ŞURADAN dle için E-ticaret için yapılmış yeni bir tema var beğenirseniz kurun derim:) diğer dedilerinizide sistemte aktif edebilirsiniz.

siyahmakale siyahmakale Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek makale yazari
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Ya burada ki gibi e ticarette olan kategorileri acicam yani bir nevi buradaki e ticaret kategorisini komplecsiteye koyucam ifşa bolumu ise şöyle birşey olacak yani eğer isi alan isi zamanında teslim etmezse ya da parasini alip isi bitirmezse oraya yazilacak şikayet maksatli olacak ve bende oradan bsnlama işlemi yapacagin

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al