lostyazilim

3 Ayda 9K Kazanan Sitemi Ne Kadara Satabilirim ?

43 Mesajlar 4.955 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)

apocanhi adlı üyeden alıntı

Yok üstad fikir almak için açtım konuyu birde 30 Bin TL kredi borcum var onun için.

hem bu kadar iyi kazanıp, hemde bu borcu nasıl yaptınız merak ettim.

wmaraci
reklam

La_Motta La_Motta . Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek seo ve adwords
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 48 / 83
  • Ticaret 14, (%100)
siteniz kaç yaşında acaba. yeni bir site mi? ben böyle bir site alacak olsam devamlılığına bakarım. son 3 ay değil de son 1 yıl gelirine bakarım vs gibi.

tabi sektör de önemli. sürekli içerik girmeyi gerektiren bir alan mı yoksa sabit site mi. rekabet ne derece? google politikalarına %100 uyumlu mu? verilen bilgiler sanırım yetersiz biraz.

ankarali87 ankarali87 ..::ANKARA::.. Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek boya kontrol inspector
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 482
  • Beğeniler 213 / 112
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam siteyi pm atabilirmisiniz. düşündüğünüz bir fiyat var mı?

Sitelerimizi Googlede arayıp organik trafiği artıralım (Dayanışma) >>> https://goo.gl/TTfPYj

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

La_Motta adlı üyeden alıntı

siteniz kaç yaşında acaba. yeni bir site mi? ben böyle bir site alacak olsam devamlılığına bakarım. son 3 ay değil de son 1 yıl gelirine bakarım vs gibi.

tabi sektör de önemli. sürekli içerik girmeyi gerektiren bir alan mı yoksa sabit site mi. rekabet ne derece? google politikalarına %100 uyumlu mu? verilen bilgiler sanırım yetersiz biraz.

3 Ayla kısıtlamadım son üç aydır bu kadar kazandım dedim 4 ay önce 7,5 K ödeme aldım siteye gelen spam hit yüzünden adsense hesabım kapandı ne kadar kanıt sunsamda tekrar açmadılar bende yeni bir adsense ile devam ediyorum. Zaten hemen satacağımı söylemedim fikir almak için açtım konuyu 6 ayını doldurunca büyük ihtimal öyle satışa sunacağım.

wmaraci
wmaraci

HisLoN HisLoN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Bilgisayar Programcılığı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 47 / 18
  • Ticaret 1, (%100)
Öncelikle arkadaşlar yanlış bilgilendirmeler vermeyelim dostumuza, Her iş tıkırında gitmiyor gerçekten. Benimde bir websitem vardı aylık 4K kazanıyordum ama modası geçtikten 6 ay sonra aylık 100 TL kazanmaya başladım o yüzden yanlış yönlendirmeler yapmayalım.

La_Motta La_Motta . Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek seo ve adwords
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 48 / 83
  • Ticaret 14, (%100)

apocanhi adlı üyeden alıntı

3 Ayla kısıtlamadım son üç aydır bu kadar kazandım dedim 4 ay önce 7,5 K ödeme aldım siteye gelen spam hit yüzünden adsense hesabım kapandı ne kadar kanıt sunsamda tekrar açmadılar bende yeni bir adsense ile devam ediyorum. Zaten hemen satacağımı söylemedim fikir almak için açtım konuyu 6 ayını doldurunca büyük ihtimal öyle satışa sunacağım.

hocam böyle başarılı türkçe siteler ve sektörler yaratabiliyorsanız footerde gözüken forum sitenize hemen üye olalım. orada ufak ufak bilgiler paylaşın bizlerle :)

apocanhi apocanhi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Bolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 699
  • Beğeniler 61 / 89
  • Ticaret 24, (%92)

La_Motta adlı üyeden alıntı

hocam böyle başarılı türkçe siteler ve sektörler yaratabiliyorsanız footerde gözüken forum sitenize hemen üye olalım. orada ufak ufak bilgiler paylaşın bizlerle :)

Estağfirullah yaratmak değil üstad ama bildiklerimi müsait bir vakitte paylaşmayı düşünüyorum işimden dolayı açıkcası şu sıralar pek vaktim olmuyor o yüzden uzun süredir paylaşım yapamadım. Ama ocak ayın'da bir süre boş kalacağım o vakit paylaşmayı düşünüyorum.
La_Motta

kişi bu mesajı beğendi.

YusufOzcan YusufOzcan WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 51 / 63
  • Ticaret 31, (%100)
-----

berbaran berbaran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 118 / 124
  • Ticaret 6, (%100)
Öncelikle cevap vermeden önce genel olarak bir yazılanları okudum. Webmaster sektörümüz ne yazık ki içler acısı. İşini bilmeyen çok. Günlük 2 TL kazanacam diye adsense hesabı açmaya çalışıyorum diyeni gördüm. Ne yazık ki aynı sektördeyiz bu insanlarla. Günlük 2 TL için zaten site açma. Sonra da derler ki internet çöplüğü olmuş aradığımı bulamıyorum. İşte tam da bu yüzden. Kırıcı olmamak elde değil. Burda arkadaş 3bin kazandığını söylüyor. Kanıt sunuyor. Ki bence az bir mebla. Sonuçta bu kişi gece gündüz demeden bir siteye emek vermiş ve vermeye devam ediyor. 3bin TL nedir ? Bugün günde 7 saat çalışıp cebine 5bin koyan insanlar varken. Ki arkadaş sonuçta gerekli düzenlemeleri yapmış bir gelir oturtmuş.
İnsanlara birşeyler anlatmaya çalıştıktan sonra gelelim sana güzel kardeşim. Öncelikle siteni sektörünü bilmediğimi aklından çıkarma.
Sitenin sektörü geleceği ne olursa olsun yeni projeler için daima sağlam kafa gerekir. Üstelik sen böyle bir iş yaptıysan daha nice projede aynı şekilde yaparsın. Bunun içinde borçlarından kurtulup kendine kaynak sağlayabilecek bir ücrete satmalısın. Örneğin 30bin TL borcun var ise en az 40 ile 50bin TL arası satmalısın ki işe yarasın. Aksi takdirde bu kazançların bu şekilde gitmemesi de mümkün. Youtube reklamları evet iyi bir getirisi var ancak artık o kadar çok arttı ki bu işi yapan insanlar arada kaybolup gitmende mümkün. Tüm bunlara karşı sıfır bir proje üretip Vine (Vine da ki kastım ona benzer bir proje yada mantığı aynı ancak gidişat farklı olan bir proje) vb. tarzı bir site açarsan şu aralar video vb. siteler revaçta. Ki bu moda da önümüzde ki 10 yıl boyunca bitmez. Eğer bu rakamların altına giderse hiç satmanı tavsiye etmem. Elinde beklet dişini sık.
Not : Sektörü bilmediğim için rakamları afaki söyledim.

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
mantıklı düşünürseniz Bu adam hiç para kazanmıyor.
3k bu adamın maaşı. Kar nerede ?
omerdurmus berbaran

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al