wmaraci reklam

Windows Hosting için firma tavsiyesi

8 Mesajlar 916 Okunma
smmexpress

Minerva Minerva WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Benim isimtescil den 10 web sitesi +10 mssql veritabanı kullanabileceğim silver hosting paketim vardı. Bir sorun da yaşamamıştım. Kurduğum sitelerde çok fazla hit e ihtiyaç duymayan sitelerdi. Veritabanı bağlantısı için mssql management studio kullanıyordum. İsim tescil artık management studio ile erişimi engelledi. Kendi kurdukları sistem üzerinden veritabanı üzerinde işlem yapılacakmış. Ancak hoşuma gitmedi. Ben management studio ile işlerimi daha pratik hallediyorum. Bu sene var seneye yok olacak bir firma dan da hosting almak istemiyorum. Bir de trafiği yüksek olacak bir kaç proje var elimde o yüzden birazda iyi bir hosting almak istiyorum. Bu konuda çok bilgili değilim. Bana hangi firmayı tavsiye edersiniz? Reseller düşündüm ama güvenlik önlemi nasıl alınır yoksa hosting i aldığımız firmamı sağlıyor güvenliği bunları bilmiyorum. Yeni başlamış birisine ne önerirsiniz?

wmaraci
reklam

zeytin8899 zeytin8899 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 60 / 212
  • Ticaret 16, (%100)
Bu konuda takipteyim bende arayş içindeyim, hosting firmasının kendi güvenligide oluyor.

https://discord.gg/S6mByw8

ZagorCan ZagorCan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam reseller aldığınız da elbetteki güvenlik önlemleri firma tarafından karşılanır. Ama bana kalırsa en güzeli bi vds, vps kiralayıp orda barindirmaniz güvenlik önlemleri için ise bu işi profesiyonel yapan arkadaşlar var. Burda da bi arkadaş vardı ama adı aklıma gelmiyor. Bide işini düzgün yapan güvenilir bi firmadan alırsan vps veya vds yi bence bi sıkıntı çıkmaz. Bak yetkinhosting bu konuda çok iyidir musterilerine olan ilgisi superdir. Soru/sorunun olduğunda kolayca cozerler. Ayrıca sunucu kurulumuda yapıyorlar sanırım. Neyse benimkiler öneri bi arastirirsin sen. Kolay gelsin, iyi bayramlar :)

zeytin8899 zeytin8899 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Rize
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 1015
  • Beğeniler 60 / 212
  • Ticaret 16, (%100)

burakcanalgul adlı üyeden alıntı

Hocam reseller aldığınız da elbetteki güvenlik önlemleri firma tarafından karşılanır. Ama bana kalırsa en güzeli bi vds, vps kiralayıp orda barindirmaniz güvenlik önlemleri için ise bu işi profesiyonel yapan arkadaşlar var. Burda da bi arkadaş vardı ama adı aklıma gelmiyor. Bide işini düzgün yapan güvenilir bi firmadan alırsan vps veya vds yi bence bi sıkıntı çıkmaz. Bak yetkinhosting bu konuda çok iyidir musterilerine olan ilgisi superdir. Soru/sorunun olduğunda kolayca cozerler. Ayrıca sunucu kurulumuda yapıyorlar sanırım. Neyse benimkiler öneri bi arastirirsin sen. Kolay gelsin, iyi bayramlar :)

vds ve vps nedir hocam tam olarak?

https://discord.gg/S6mByw8
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Bu linkten sorunuzun cevabını alabilirsiniz. Ayrıca sunucu optimizasyon ve guvenlik çalışmalarını yapan arkadaşın adı Tural Abiyev di ama windows ta yapıyormu bilmiyorum. Bi bakarsınız bi çok kişi o arkadaşla çalışıp memnun kalmıştı.

Minerva Minerva WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için

• Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Rica ederim, iyi çalışmalar :)

LosTTeeN LosTTeeN www.anindahosting.com Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Bilgisayar Donanım,Yazılım
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 927
  • Beğeniler 599 / 344
  • Ticaret 43, (%100)
Merhaba,

Windows hosting paketlerimizi düşünürseniz incelemenizi tavsiye edebilirim.

http://www.anindahosting.com/windows-web-hosting.php
http://www.anindahosting.com/win-kurumsal-hosting.php

Saygılar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al