wmaraci reklam
lidertakipci

Rize Belediyesi'nden Atatürk Heykeli İçin Referandum Kararı

13 Mesajlar 2.092 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)

Sungmert adlı üyeden alıntı

Referandum çok doğru karar. Rize'de yaşasam seve seve oy kullanırdım. Siz nasıl değişmemesini düşünüyorsanız, değişmesini isteyen kişiler de vardır. Hele ki bir arkadaşımız çok eski, yıkılacak demiş.

Tam yerinde olur. Aynı seçim gibi... Beğenen oy verir, beğenmeyen vermez. Umarım bu yorumumdan sonra "Hitler'de % bilmemkaç oy aldı..." diye bikbiklenmez.

İyi bayramlar.

Yıkılacak duruma geldiyse, yerine ÇAY BARDAĞI değilde HEYKELİN BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI YAPILMASI DAHA MANTIKLI DEĞİL Mİ? Sen hastalanınca ÖLDÜ diyerek kendini gömüyor musun? Kendine bakıyorsun, onarıyorsun, doktara gidiyorsun.
denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Sungmert Sungmert carpe diem ne diyem Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Freelancer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1233
  • Beğeniler 506 / 407
  • Ticaret 39, (%100)

Engin07 adlı üyeden alıntı

Yıkılacak duruma geldiyse, yerine ÇAY BARDAĞI değilde HEYKELİN BAKIM ONARIM ÇALIŞMASI YAPILMASI DAHA MANTIKLI DEĞİL Mİ? Sen hastalanınca ÖLDÜ diyerek kendini gömüyor musun? Kendine bakıyorsun, onarıyorsun, doktara gidiyorsun.

Buraya çok gerçekçi, tarihe not düşülmüş olaylar yazarım ve bunların içinde Rize'de olanları da yazarım, ilerisinde ikimizin de kalbi kırılır.

Bana göre çay bardağı fikiri daha mantıklı. Hiç değilse Rize'yi temsil ediyor. Fikirlere saygılı olmayı öğrenin. "Atamız bize bunu öğretti" diyerek dolanıyorsunuz ama uygulamaya gelince faşizme dökülüyor. Hiç gerek yok.

İyi günler

konusal konusal Saygılı olmak lazım. Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Yazıcı - Okuyucu
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 470
  • Beğeniler 203 / 246
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaş, akılda ve kalpte Atatürk'ün düşünceleri ve yenilikleri kalsa daha iyi. Oradan kim söküp alabilir ? Heykellere takılıp duruyorsunuz , bence takılmayın.

wmaracı
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al