freelance iş ilanları

Soru paylaşım sitesi onay alır mı

3 Mesajlar 588 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Minerva Minerva WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Aklımda kendiminde hazırlandığı bir sınav için soru paylaşımlarının yapılacağı bir site var. Sitenin ana sayfasına blog yada haber sitesi şeklinde sınavla ilgili genel bilgileri ve duyuruları koymayı düşünüyorum. Çıkmış sorular için bir bölüm olacak. Bir de benim internette araştırırken yada arkadaşlarımdan toparladığım soruları paylaşıcam. Buraya ayrıca siteye gelenlerde kendi buldukları soruları paylaşacak. Çok kolay soru bulunabilen bir sınav değil. Ben soru bulabilmek için didik didik arıyorum zaten interneti. Bunlar hem toplu olarak bulunsun hemde sınava girecekler de eklesin ki bizden sonrakilere de kolaylık olsun amacım. Forum da çok dolaşınca adsense alır mı diye takıldı aklıma [emoji1]

wmaraci
reklam

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)
Adsense alır bana kalırsa ayrıca bu kadar ilgi gören sınavı merak ettim :) Eğer durum anlattığınız gibi ise hitte alacaktır. Şimdiden kolay gelsin.

Minerva Minerva WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Hit alır mı almaz mı bilmiyorum Sınav ilgi görse soru bulmak kolay olurdu :) soru bulmak zor olduğu için elinde soru olanları bir araya getirmek istedim . Kendim de sınava hazırlandığım için gelen ziyaretçinin ne aradığını ne istediğini bilirim diye. Ben şimdiye kadar web programlama yaptım hep. Hiç bu şekilde site yapayım hit alayım falan gibi bir tecrübem olmadı. Ufaktan bir deneme başlangıç olsun bana dedim. Hemde soru bulmak için site site gezmeyeyim sorular elime gelsin :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al