freelance iş ilanları

WMARACI’na acil çağrı

7 Mesajlar 955 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

haber58 haber58 Doğruluk dost kapısı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Bitlis
  • Ad Soyad Ö** D**
  • Mesajlar 1772
  • Beğeniler 424 / 491
  • Ticaret 47, (%100)
WMARACI forumlarına katılan kişilerin paylaştıkları projeler, bilgiler, öneriler, sorular bilgisayar ve bilişim anaokulu seviyesinde olduğundan üye kalite çıtası çok düşük kalıyor… Çok orijinal fikir ve paylaşımlar çıkmıyor. Mesela daha sitesi olmayan kişi, domain ve hosting nedir bilmeyen kullanıcıların sözde devasa projelerine kafa yoruyoruz (!)

WMARACI bir süre yeni üye alımını durdurması lazım. Böylelikle mevcut üyeler bişeyler öğrenip kendini geliştirirler … Kalite yükselir … Acizane tavsiyem
mert50356

kişi bu mesajı beğendi.

NETFLIX GURUBUMUZA HEMEN ORTAK OLMAK İÇİN TIKLAYIN
wmaraci
reklam

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
Bir konuda haklısınız. Konular hep aynı oluyor genelde mesela *** daha büyük arşivi ama burası da bana çok canlı geliyor hep girer sekmede bırakırım top 10'da ne gözüme çarparsa cevap veririm. Öğrenmek için girerim genelde ama öğretici pek konu açan yok bazen beyin fırtınası koparan arkadaşlar oluyorlar.

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
"Çok orijinal fikir ve paylaşımlar çıkmıyor. Mesela daha sitesi olmayan kişi, domain ve hosting nedir bilmeyen kullanıcıların sözde devasa projelerine kafa yoruyoruz (!)"

Şu kısıma şiddetle katılıyorum fakat üye alımı durursa forumun bir anlamı kalmayacağını düşünüyorum. Kalite yükselmesi için bilgili üyelerin bilgi paylaşması gerekiyor ki zaten bu az da olsa yapılıyor. Ama dediğiniz gibi "araba sürmeyi bilmeden araba almayı düşünen" arkadaşlarımız forumda çoğaldı maalesef.

mert50356 mert50356 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1104
  • Beğeniler 180 / 265
  • Ticaret 26, (%100)
Seviye düşüklüğü sadece burda yok. Gerçek hayattada mevcut. Bazen öyle konular görüyorum ki bu insanlar beynini ağırlık olsun diye mi taşıyor düşüncesine kapılıyorum. Her yeni gelen nesilde kalite ve bilgi yoğunluğu biraz daha düşüyor.

Wordpress Hizmetleri | Skype: mert50356
wmaraci
wmaraci

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)
aynı konudan 100lerce açıldı arkadaşlar yönetim de böyle bir şey olmayacağını bildirdi fazla uğraşmamak lazım

TheAnalyzer TheAnalyzer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 1305
  • Beğeniler 134 / 415
  • Ticaret 5, (%100)
Biraz adminlere görev düşüyor. Adminlerin bilgilerinin yüksek olduğunu vBulletin 3.8 versiyonunu bu denli değiştirdiklerinden anlayabiliriz. Ama kendilerine mi saklıyorlar anlamadım. Salıverin şu bilgileri şöyle yapılır böyle yapılır deyin :) admin Nonloser

Psycho Psycho <--! Am I Psycho? --> Kat. Mod.
  • Üyelik 11.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Emekçi
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 6005
  • Beğeniler 3911 / 3916
  • Ticaret 6, (%100)
Kimse anasının karnından bütün her şeyi bilerek çıkmadı. Hepimiz aynı şu an ki yeni başlayan üyeler gibi bu işe forumlarda başladık. Bu yüzden bu işe yeni başlayanları foruma almama gibi bir durum söz konusu olamaz!

Ancak; Bilgisi olmadığı halde konuyu saptıran, gereksiz mesajlar atan üyeler varsa, bu kişilerin mesajlarını bize rapor etmeniz yeterli olacaktır. WM Aracı'na üyelik alımı mobil onay ve yönetici onayı ile bitmiyor. Forumdaki davranışlarda üyeliğin sonradan kabul edilmemesi için yeterli bir sebep.

Ayrıca mümkünse bir konu açmadan önce forumda arama yapınız. Daha önce bunun üzerine onlarca konu açıldı ve yönetim cevapladı. Konuyu kilitliyorum.

Hatalıysam telefon etme, idare et (?)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al