wmaraci reklam

www.mehmetunlu.org | Güncel kişisel ve webmaster bloğu

27 Mesajlar 3.478 Okunma
wmaraci reklam

cagri cagri Bu kez olacak! Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyuncu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 801
  • Beğeniler 300 / 291
  • Ticaret 39, (%100)
Valla konu hortlayacak ama ben siteni uzun bir süredir takip ediyorum. (Yaklaşık 1 ay)
Ve çok şey öğreniyorum, sağolasın.

wmaraci
reklam

AktifMadde AktifMadde www.aktifmadde.com Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Memur
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Düzen ve içerik bakımından güzel bir blog lakin arkaplan fazla bir koyu gibi geldi bana ;)

mhmt9126 mhmt9126 mehmetunlu.org Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 21 / 38
  • Ticaret 0, (%0)

depresionist adlı üyeden alıntı

Valla konu hortlayacak ama ben siteni uzun bir süredir takip ediyorum. (Yaklaşık 1 ay)
Ve çok şey öğreniyorum, sağolasın.

Aktif Madde adlı üyeden alıntı

Düzen ve içerik bakımından güzel bir blog lakin arkaplan fazla bir koyu gibi geldi bana ;)

Konu hortlasın dostum sorun değil. Takipçilerimi bilmek beni çok mutlu eder. Elimden geldiğince öğretici şeyler paylaşmaya çalışıyorum. :) Genelde zaten Css ile ilgili. :) Teşekkürler yorumun için.

Ek Olarak:

Aktif Madde adlı üyeden alıntı

Arka plan hakkında herkes bir şeyler söyledi. :) Yeni blog tasarımını bitirdikten sonra böyle bir sorun kalmayacak zaten. :) Yorumun için çok teşekkürler.

cmltskrn cmltskrn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 32 / 46
  • Ticaret 0, (%0)
Site içeriği ve temayı beğendim ama anasayfada aşağılara inince hafif bir donukluk yaşıyor yani bir anda scrollü açağı indirince temiz bir şekilde inmiyor. Sanırım .css den kaynaklanıyor aşırı derecede shadow ve radius kullanımı bunu tetikliyor olabilir.
Takip listemdesiniz olabildiğince sizi takip edeceğim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 21 / 38
  • Ticaret 0, (%0)

cmltskrn adlı üyeden alıntı

Site içeriği ve temayı beğendim ama anasayfada aşağılara inince hafif bir donukluk yaşıyor yani bir anda scrollü açağı indirince temiz bir şekilde inmiyor. Sanırım .css den kaynaklanıyor aşırı derecede shadow ve radius kullanımı bunu tetikliyor olabilir.
Takip listemdesiniz olabildiğince sizi takip edeceğim.

Teşekkür ederim dostum yorumun ve görüşün için. O sorunu uzun zamandır arıyorum ve sonuca ulaştım. Css fazla yormaz tarayıcıyı, daha çok grafikler yorar. Sorunum 300px'lik küçük resimlerimden kaynaklanıyor. Onları düzenleyip tekrar upload ettiğimde sanırım sorunum kalmayacak. Uyarın için teşekkür ederim, güzel dikkat. Bugüne kadar kimse bunu şikayet etmedi. Testlerim sonucunda sanırım sadece chrome ve firefox'da yapıyor. İnternet explorer'da böyle bir şeye rastlamadım.

cmltskrn cmltskrn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 32 / 46
  • Ticaret 0, (%0)

mhmt9126 adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim dostum yorumun ve görüşün için. O sorunu uzun zamandır arıyorum ve sonuca ulaştım. Css fazla yormaz tarayıcıyı, daha çok grafikler yorar. Sorunum 300px'lik küçük resimlerimden kaynaklanıyor. Onları düzenleyip tekrar upload ettiğimde sanırım sorunum kalmayacak. Uyarın için teşekkür ederim, güzel dikkat. Bugüne kadar kimse bunu şikayet etmedi. Testlerim sonucunda sanırım sadece chrome ve firefox'da yapıyor. İnternet explorer'da böyle bir şeye rastlamadım.

Chrome da denedim sadece. Opera zaten kendisi yumuşak bir iniş hazırlıyor onda sorun olacağını sanmıyorum. Ben genellikle dikkat ederim bu tür şeylere. Bende senden bir şey öğrenmiş oldum. İyi geceler
mhmt9126

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Esnaf
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 21 / 38
  • Ticaret 0, (%0)

cmltskrn adlı üyeden alıntı

Chrome da denedim sadece. Opera zaten kendisi yumuşak bir iniş hazırlıyor onda sorun olacağını sanmıyorum. Ben genellikle dikkat ederim bu tür şeylere. Bende senden bir şey öğrenmiş oldum. İyi geceler

Kesin bir bilgi diyemem sana, izlenimlerim böyle. Yanlış şeyler öğretmek istemem. Bende çok dikkat ederim. Ama dediğim gibi bu sorunu senin gibi css ile alakalı zannediyordum ama değilmiş. :) Bir de grafikleri küçülterek deneyeceğim. Özellikle .png kullanmaya çalışıyorum tüm grafikleri kasıntı olmasın hepsi aynı türde olsun diye. Bu da sanırım bir ayrıntı ...
cmltskrn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al